Guatr testi ve hamilelik acilll!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Breathingwithyou tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : Breathingwithyou
  1. Kızlar merhaba size 2 sorum olacaktı.Yaklaşık 1 hafta önce eşimle ilişkiye girdik.Korunmadık yüzeysel bir ilişkiydi.Henüz 1 aylık evliyim ve tam bir birleşme yaşayamadık.İçinde bulunduğun durumlar nedeniyle hamile kalmamam gerekiyor.

Sorum şunlar

tam bir birleşme yaşanmadan hamile kalma olasılığım kaçtır?

Pazartesi guatr için kan testi yaptıracağım.hamilelik varsa bu guatr testinde çıkar mı?Ayrı test mi yaptırmam gerekir?

çok sağolun kızlar şimdiden..

2. 21 Mart 2009
  3. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    yüzeyselse çooook düşük hamile kalman ama imkansız değil:nazar:
    guatr testinde gebelik aranamaz ayrıca bir Beta-HCG baktırman lazım:KK46:
    kan testinde yumurtlamadan 9 gün sonra sonuç alabilirsin ama kesin sonuç değildir:ecrin_bebek:
    adetinin 1 gün geçmesini beklemen daha doğru olur:nazar:

4. 21 Mart 2009
  5. adetime 2 hafta var şu anda.vajinismus sorunum olduğu için henüz bekaretimi kaybedemedim.yüzeysel ilişki yaşadık hep.ama zarla da hamilelik olasığı varmış.umarım hamile değilimdir :Saruboceq:

6. 22 Mart 2009
  7. Baska fikri olan yok muu??

8. 22 Mart 2009
  9. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım hamılelık olabılır. çok dusuk bır ıhtımalde olsa ovulasyon zamanına denk gelıyorsa adetten 11- 13- 15 . gunler hamıle kalabılırsın
    guatr hastalıgın varsa bıyle olnların hamıle kalbılmesı ıcın tedavı olması lazım dıe bılıyorum gecmıs olsun

10. 22 Mart 2009
  11. kürtaj olmak kesinlikle istemiyorum.ama bir bebeğe de hazır değilim şu an.henüz zarım duruyor.bu durumda yüzde kaçtır hamilelik ihtimalim.Allahım bana yardım et :KK43:

12. 22 Mart 2009
  13. kürtaj olmak kesinlikle istemiyorum.ama bir bebeğe de hazır değilim şu an.henüz zarım duruyor.bu durumda yüzde kaçtır hamilelik ihtimalim.Allahım bana yardım et :KK43:

14. 22 Mart 2009
  15. kızlar aranızda var mı bakireyken hamile kalan?

16. 22 Mart 2009
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir..

şöyle:Vaginismus gebelige engel bir problem degildir sadece cinsel birlesmeye engeldir. Kadin gebelige uygunsa (vajinismus haricinde herhangi bir jinekolojik rahatsizligi yoksa) vajina girisine dökülen spermlerin yüzme kabiliyeti sonucunda gebelik olusabilir fakat bu sekilde gebelik sansi normal bir cinsel iliskiye göre çok daha azdir. alıntı...

18. 23 Mart 2009
  19. kızlar şu anda farlutal kullanıyorum.çünkü eğer hamile değilsem bir an önce adetimi görüp rahata ermek istiyorum.sizce sakıncası var mıdır?