Gucci, Armani, Burberry vs..

Konusu 'Kadın Giyim' forumundadır ve sternennebel tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sternennebel
  1. sternennebel

sternennebel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben bu sitede yeniyim anlaşılacağı gibi. Şimdi benim işim acele olduğundan hemen yanıt almam lazım anlayış bekliyorum. Konuya gireyim ben.

Bu cuma doğum günüm. Sınavlarım falan da geçtiği için annemle cumartesi İstanbul'a gideceğiz. Ben Bursa'da yaşıyorum ve Bursa'da açıkçası Zara grubu dışında pek bir şey yok. Ve artık Gucci, Armani, Burberry, Banana Republic, Miu Miu gibi mağazalardan giyinmek falan istiyorum. İstanbul'a da ne zamandır gitmedik diye gidiyoruz bir de ben hediye seçeceğim. :KK70: İşte bu yukarda saydığım ve daha başka bir tek İstanbul'da olan şu markalarda mesela ucuz neler var giyim olarak? Çanta ayakkabı falan değil giyim diyorum. Ama ucuz olması tercihim eski sezondan kıyafetler varsa falan. İstanbul'da yaşayan arkadaşlar biraz bahsedebilir mi? Neler var neler yok? Biraz da acelem var ona göre karar vereceğim de. Teşekkürler. :eek:

2. 20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sternennebel
  3. alara.alara

alara.alara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım artık heryerde outlet mağazaları olan alışveriş merkezleri açıldı..optiumum olsun vivaport olsun.ama bu dediğin markaların güzel parçalarını çok fazla bulamıyorsun tabi..ayrıca dediğin markaların keşke ucuzu olsa:) ancak burberyde fln taksit imkanı var ..bide tabi sahteleri satılıyor..