Güçlü Kadinlari Erkekler Sevmez

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Nurseli İdiz sunlari soylemis bir roportajinda:

""Güçlü kadınları erkekler sevmez. Bugun bakin televizyonlarda gordugunuz guclu kadinlarin yaninda erkek goremezsiniz. Daha akıllı daha politik kadinlarin yaninda gorursunuz. Ama artık bundan sikayet etmiyorum, alıştım yalnizliga.""

Bence dogru diyor ya sizce?
    Peki hem guclu olup hem de boyle imaj cizmemek icin ne yapmali bir kadin? Guclu olmak ama bunu gostermeyip politik davranmak nasil oluyor?

2. 9 Mayıs 2008
  3. karakedibu

karakedibu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence yanlış erkekler güçlü herşeyi başaran kadın severler.bağımlı yaşayan başarısız olduğu yerde sayan kadın istemezler haklılarda..........

4. 9 Mayıs 2008
  5. esea

esea Guest

ben katılıyorum gerçi herkese sınırlandırmıyorum ama erkekler güclü kadınlardan bencede
    uzak duruyolar

6. 9 Mayıs 2008
  7. CakmaKleopatra

CakmaKleopatra asabiyim kompleksliyim!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    erkekler güçlü kadın severler bkz geçmişteki yada şu anki ilişkilerinize hep
    güçsüz onlara ihtiyacınız olduğu zamanlarda kaçış yolunu seçerler
    boşuna dememişler erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır
    bence nurseli idiz artık yaşlandığı için yanlızlığına bahane arıyo :1closedeyes:

8. 9 Mayıs 2008
  9. smiley

smiley Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ben kismen katiliyorum!
    erkeklerin egolari war, ve bu her erkekte de olmassa guclu kadinlari yakinlarinda bulundurmak istemezler, cunku bu onlarin bi alt plana yerlestirme olur!
    erkek dunyasi iste!....

:-)

10. 9 Mayıs 2008
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    güçlü kadın... kendine özgüveni tam olan,başarılı,akıllı,kıvrak zekalı erkekler neden sevmesin anlayamadım..biz en iyiyisi genelleeyapmayalım..zayıf erkek tabiki güçlü kadının altında ezilir ee ezilmemek içinde sevmez,uzak durur..güçlü olmak ve bunu göstermemek ...bir insan gücünü tabiki gösteremez..bu olaylarla,hareketleriyle,yaptıklarıyla alakalı..bence sizin söylediklerinizin aksine güçlü kadın daha çok sevilen kadındır,beğenilendir,gıpta edilendir..şahsen ben böyle düşünüyorum..

12. 9 Mayıs 2008
  13. Archalais

Archalais Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Genelleme yapmamakla birlikte, erkeklerin güçlüden ziyade akıllı kadınlardan hoşlanmadıklarını düşünüyorum. Heleki bu kadın kendisinden daha akıllıysa

14. 9 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

bence guclu kadın severler cunku kendinden emin bayanlar her zaman daha cekici bulunur onlar tarafından..Bence nurseli idiz burda kendisinin guclu oldugunu(!) vurgulamak istiyor..Dusunun o kadar guclu ki kendisi bir "alkol bagımlısı"

16. 9 Mayıs 2008
  17. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.623
    Ödül Puanları:
    363
    Nerde yaşıyoruz,hangi zamanda yaşıyoruz?:1shok:
    Hepimiz eğitim almış,bilgisayar kullanan,dünyadaki birçok olaydan haberdar olan kadınlarız.
    Zayıf kadınların hem sevdiği erkek hem de başka insanlar tarafından nasıl da ezildiğini görmüyor muyuz? Hem bilgi eskikliği hem de duygu eksikliğidir zayıflık bana göre.
    Kendi ayakların üzerinde durabiliyorsanız,hiç kimseye muhtaç değilseniz,ne istediğinizi biliyorsanız güçlüsünüzdür,Allahtan başka da hiç kimse yıkamaz sizi. Heee erkekler böyle kadınları sevmiyormuşmuşmuşmuş,hiç kimse kusura bakmasın bir erkek beni sevecek diye kendimi ezdiremem.:mymeka:
    Birinin size saygı duyması için önce kendinize saygı duymayı öğrenin!:smiley-cool:

18. 9 Mayıs 2008
  19. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    806
    Ödül Puanları:
    153
    ben buna katılmıyorum erkek güçlü kadını sever.....
    neden sevmesin ki gurur duyar bence bununla.....

ama kendinden zeki leri pek sevmez ki ..... kadınlar her zaman erkeklerden çok çok daha zekidir bu da bir gerçek....