Guess

Konusu 'Markalar&Mağazalar ve Koleksiyonları' forumundadır ve Elif tarafından 24 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.145
    Ödül Puanları:
    438
    Guess, güzelliği ile baştan çıkaran, tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yepyeni bir saate imza atıyor; G rock serisiden "Groupie".

Parlak çelik kasası ile her ortamda tüm bakışları üzerine çeken "Groupie", kasanın çerçevesini bezeyen parlak taşlarla alımlı ve zengin bir duruş yakalıyor. Markanın baş harfi olan "G" nin farklı bir dizaynı ile kadran içine yerleştirilmesi, saatin çekiciliğini arttırırken, markanın ismine de atıfta bulunuyor.

Tüm bu gösterişin içinde sadeliğe de vurgu yapan Guess, saatin kadranında hiçbir rakama yer vermiyor. Sadece Guess logosunun ve özel dizayn edilmiş G harfleri ile hareketlendirilen kadran, saate spor bir tarz veriyor. Sportif görünüm ayrıca blue jean kayışta da devam ediyor. Bayanların gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceği bir saat olan Guess "Groupie", tüm seçkin saat mağazalarında satışa sunuluyor.

2. 24 Ağustos 2008
  3. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar guess in yeni sezon çantaları harika yaaaaaa.bir tane beğendim ama 250 ytl.internette aradım bulamadım.biraz indirimee girsin kısmetse almayı düşünüyorum

4. 2 Aralık 2008
  5. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bende gecenlerde bi tane aldim,ayni modelin biraz degisigini dieseldede gördüm,metal zincir kordonu var..tavsiye ederim sekerler,klasiklede kullaniliyor spor tarzlada

6. 19 Şubat 2009
  7. Mikla

Mikla fashionist'anbuL. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saatte başka marka tanımam dedirten brand :) Şimdilik 3 tane var. Biri sarı 3sıra zincirli,hem günlük hem gecelik kullanabildiğim bir model, biri beyaz kasa kelepçeli gibi,kelepçenin üzeri G harfleriyle bezenmiş ve kadranının etrafı swarovski dizili, diğeri de beyaz deri kayışlı, içi de beyaz, gayet spor bir model. Kendini hemen belli ediyor. Her yerde, pazarda bile fakelerini görmek mümkün ama anlaışınca rezil olacağına ya hiç takmazsın ya da orijinalini takarsın :)

Yeni sezonunda hem çapraz askılı hem normal hand bag olarak kullanılan bir model beğendim. Cevahir'de sordum 269 TL dediler.Düşmesini beklemeden bu kadar vermem. Çünkü bir çanta manyağıyım ve 1 ay sonra sıkılma potansiyeline giriyorum, değmiyor :) Eski sezonundakiler bitmeden indirimden almak istiyorum ama bakalım :)

8. 20 Şubat 2009
  9. turkuazz

turkuazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    guess saatler çok güzel bnde çok beğeniorum ama bi tane sormuştum 1000 ytl dediler bn öörenciyim abi didim lülülülülülü

10. 21 Şubat 2009
  11. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar guess saat kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum.bende 2 tane var ve senelerdir kullanıyorum hiç bişeycik olmadı.fakat bir isviçrede üretilen guess saatler var bunlara collection deniliyor bir de nerde olduğunu tam hatırlamıyorum ama başka bir ülkede üretilen guess saatler var.isviçrede üretilenler daha kaliteli oluyor ve fiyatları daha pahalı.arkadaş 1000 tl dediler diyor ya o isveç üretimidir işte.diğer üretimin fiyatlarıysa 250-300 den başlıyor.bilginize...........

12. 21 Şubat 2009
  13. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

güzelim bende bir çanta beğendim ama aynı fiyat.fakat guess de çantalarda indirim olmuyor bir türlü.vitrinde geçenlerde %50 indirim yazmışlardı cevahirde.hemen koştum baktım çantaya ama çantalarda yok dedi. o kadar para verilmez çantaya yahuuuuuu

14. 21 Şubat 2009
  15. Mikla

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

1000 tl mi delikafadulden
    vallahi ben Guess'ten başka bir saat takmıyorum desem yeridir ama hiç 1000 tl lik bir modeline bayılmadım, hatta o kadar pahalısını görmedim Guess olarak S: Aldıklarımın en pahalısı 400küsürdü onu da internetten 300e bulup aldım :-)

16. 21 Şubat 2009
  17. Mikla

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim Cevahirde beğendiğim indirimde değildi yeni sezondu.Yeni sezonda nakite bile kuruş kırmıyorlar zaten. Ama Capacityde beğendiğim sezon indirimindeydi. Yani çantalarda indirim olmuyor derken biraz sallamış beyim anlaşılan. (:-) yerimseniben

Bu arada benim beğendiğim buna çok benziyor model olarak. renk olarak koyu kahve idi (; Çapraz çanta hastalığı olduğu için bende, mutlaka çift şekilde kullanılabilir modellere bakıyorum :-) delikafadulden

bu da ufak modeli

Ama aklım büyüğünde :-) :asigim:

18. 21 Şubat 2009
  19. yellowdaisy

yellowdaisy kendimi bakıma aldım :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de GUESS saatlere bayılıyorum..bir tane dore saatim var..çok seviyorum onu..300 kusura almıştım...MİKLA avatarındaki dore olan aksesuar saat mi..çok dikkatimi çekti...çok güzelmiş...fotosu varsa görebilirmiyim canım?a.s.