Gül Yağı Kullanan Var mı?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve AŞKA_KÜSKÜN tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : AŞKA_KÜSKÜN
  1. arkadaşlar gül yağını kullanıpta faydasını gören varmı? yıpranmış ciltleri onarma özelliği varmış cildim çok mat ve cansız görünüyo cildimde çok şükür sivilce yok ama alnımda kaşlarımın üzerinde fazla olmamakla beraber bir kaç sivilce izi var:1no2:ama beni çok rahatsız ediyor:çok üzgünüm:buğday yağını kullandım pek faydasını görmedim kayısı çekirdeği yağınıda kullandım fAaydasını gördüm ama cildimde beklediğim sonucu alamadım.Gül yağını kullanıpta faydasını gören görmeyen lütfen yazarmısınız ayrıca portakal ve limon yağıda cilt için iyiymiş bu yağlarla tecrübeniz varsa bilgilendirirseniniz sevinirim her türlü öneriye açığım:teytey:kusura bakmayın biraz uzattım galibaa.s.

2. 10 Mayıs 2008
  3. Neden Kimse yazmıyo yasenağlamaKullanan hiç kimse yokmu yani:a015:

4. 10 Mayıs 2008
  5. Ferzane

Ferzane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım gül yağı ama has gül yağı biraz pahalı yani bikaç damlası dolarla satılıyor diye biliyorum oyüzden herkesin kullanacağı birşey değildir sanırım yine de mutlaka paylaşım yapar arkadaşlar

6. 11 Mayıs 2008
  7. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lekelere çok iyi geldigini biliyorum ama gerçek gül yagının sıkılaştırdıgını kan dolaşımın hızlandırdıgını biliyorum birde yazın asla kullanmayın leke açıcı oldugu için inşallah dogru bilgi vermişimdir

8. 11 Mayıs 2008
  9.  
  10. 11 Mayıs 2008
  11. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende gül yağı var aktardan almıştım ama buradaki arkadaşlar damlasının dolarla satıldığınu söylemişler onu okuyunca bendekinin kalitesini bilemiyorum,
    benim cildim hassastır gülyağını yüzüme direk sürdüğüm zaman yaktı ama kışın başka yağlarla kariştirip kullandım hoş bir koku verdi cildimi rahatlattı gibi. Ama mucize yaratmıyor bence.

12. 12 Mayıs 2008
  13. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gül yagı öyle aktarlarda satılan yaglar kadar ucuz degil.. hakkaten yazan arkadas ii bi noktaya deginmiş cokk cokk pahalı.. aktardan alınan yaglarda ne kadar saf bilemiyorum onlar ucucu yaglar.. hatta böyle kücük siselerde ve kutularda olurlar.. kutuların üzerinde yazan isimleri internetten aratın ve firmalara ulasın sitelerinde yazıyo nasıl yaglar oldugu.. ben aktarlardan alınan yagları tavsiye etmiyorum yada marketten vs.. neyse benim cldimde leke yaptılar baya baya... bu tür yagları kullanacak olan arkadaslar dermatologlara sorun derim.. tıptan randevu alıcam yarın.. sizler içinde sorarım doktora lekelere vs.. ii gelen yaglar nedir ne degildir nasıl kullanılır diye ..

14. 12 Mayıs 2008
  15. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar yanılma payımı gözönünde bulundurun ama saf yaglar cildi yakmaz cilt tepkide bulunmaz.. fakat aktarlardan alınan yaglar ucucu yagdır.. zararı varmıdır bilemiyorum ama etkili ve tahriş özelligi olabilecek yaglar olarak biliyorum.. yanlısım varsa düzeltebilirsiniz.. ama en basit kıyaslamayı zeytinyagı ile yapın derim... ne demek istedigim anlasılacaktır büyük ihtimal... hoscakalın...

16. 12 Mayıs 2008
  17. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Bütün Yağlari Ecza Deposundan Getirtiyorum .gül Kaysi Ve Limon Yağini Kariştirip Akşamlari Cildime Sürüyorum ..benimde Cildim çok Hassas Olduğu Için Güneş Lekeleri Olmuştu .bu Karişimi Kullaninca Biraz Düzeldi Sayilir Bu Benim Getirttiğim Yağlarla Aktarlardaki Yağlar Aynimiki Benim Kullandiğim Gülyaği Talya Markasi ..saf Gülyaği Markasi Bilen Varmi Acaba Aranizda ..?

18. 12 Mayıs 2008
  19. busem33

busem33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım saf olarak rosense gül yagı biliyorum çünkü satıcı gösterdi okar az birşey yag 26 ytl demişti bir çorba kaşıgı çıkar anca heralde saftır