Güldünya Star tv....

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve smiley tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : smiley
  1. smiley

smiley Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    İstanbul’da çekilecek olan ’Güldünya’ dizisinde, ailelerinden ve eşlerinden şiddet görerek kaçan kadınların kaldıkları sığınma evinde yaşanan olaylar anlatılacak. Dizinin yönetmenliğini Ömür Atay yapacak.

Ekim ayında çekimlerine başlanması planlanan ve Star TV’de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Sanem Çelik ve Timuçin Esen rol alacak. Dizinin diğer karakterleriyle ilgili cast çalışması ise halen sürüyor.

Dizide eşinden uğradığı şiddet nedeniyle İstanbul’a kaçan ve arkadaşının açtığı sığınma evinde kalmaya başlayan bir kadının başından geçenler ve sığınma evindeki diğer kadınların hikayeleri konu edilecek.

:-)

Son düzenleme: 8 Eylül 2008
  2. 8 Eylül 2008
  3. smiley

smiley Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    İstanbul’da çekilecek olan ’Güldünya’ dizisinde, ailelerinden ve eşlerinden şiddet görerek kaçan kadınların kaldıkları sığınma evinde yaşanan olaylar anlatılacak. Dizinin yönetmenliğini Ömür Atay yapacak.

Ekim ayında çekimlerine başlanması planlanan ve Star TV’de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde Sanem Çelik ve Timuçin Esen rol alacak. Dizinin diğer karakterleriyle ilgili cast çalışması ise halen sürüyor.

Dizide eşinden uğradığı şiddet nedeniyle İstanbul’a kaçan ve arkadaşının açtığı sığınma evinde kalmaya başlayan bir kadının başından geçenler ve sığınma evindeki diğer kadınların hikayeleri konu edilecek.

:-)

4. 1 Ocak 2009
  5. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.272
    Ödül Puanları:
    238
    2004 yılında töre cinayetine kurban giden 22 yaşındaki Güldünya’nın adı bir diziye verilecek. TMC’nin çekeceği dizide Sanem Çelik ve Timuçin Esen başrolde...

Bir akrabası tarafından tecavüze uğradıktan sonra hamile kalan ve İstanbul’a amcasının yanına gönderilen Güldünya, henüz 22 yaşında hayata ve çocuğuna doyamadan kardeşleri tarafından öldürülmüştü.

Bu olayın ardından töre cinayetleri de daha detaylı bir şekilde konuşulmaya başlanmış ve Güldünya’nın adı bu tür cinayetlerle özdeşleştirilmişti.

İşte bu sarsıcı olaydan sonra, Kadın Sığınma Evleri’nde yaşayan, şiddet ve töre mağduru kadınların hikayelerini ele alan bir dizi projesi TMC’nin gündemine geldi.

6. 1 Ocak 2009
  7. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merakla bekliyorum ben bu diziyi.
    ilginç bi konuya sahip.
    pazartesi 22.10 da başlıyor.
    sanem çelik'in oyunculuğunu çok beğenirim.senaryoda oldukça iyi. hadi bakalım

8. 2 Ocak 2009
  9. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ilk bölümde konuk oyuncu "İCLAL AYDIN"....

10. 2 Ocak 2009
  11. EU3

EU3 Guest

bu diziyi merakla bekliyorum

12. 8 Ocak 2009
  13. Gxuxldemir

Gxuxldemir İnci küpeli kız Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    88
    İzledim. gerçekten güzel bir dizi. ayrıca müzikleri de çok güzel. ama totalde 20. olmuş malesef...

14. 10 Ocak 2009
  15. Miiracle

Miiracle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dizinin güzel bir konusu var ama yanlış gün ve saat çok geç ya o saate kadar bekleyip bi de izlersem işe nasıl gitcem tekrarını izleedim geçen gün ve başından kalkamadım çok başarılı olmuş bence

16. 14 Ocak 2009
  17. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    dizi güzele benziyo ama başrolde timuçin esen yazmış arkadaşlar.ben mi yanlış gördüm.başkası vardı sanki yoksa gördüğüm başrolde değil mi bilemedimfisfisfis

18. 14 Ocak 2009
  19. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    baştan Timuçin Esen denmişti ve ben de sıkı bir Tim hayranı olarak çok sevinmiştim...:asigim:
    Ama maalesef o değil bi başkası var başrolde..ben de izlemekten vazgeçtim bu diziyi...