Güler yüzümü solduruyorlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hanne tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : hanne
  1. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kişilik özelliğim olarak bir ortamda özellikle başkalarının yanında bana söylenen kırıcı bi söze karşılık ne kadar sinirlerim bozulsa da gereken cevabı veremiyorum.Sonra içim içimi yiyor neden şöyle demedim,ona haddini bildirmedim diye,ama diyemiyorum işte orda kitleniyorum işte bu yüzden olsa gerek hep alttan almış görünüyorum ezilen üzülen taraf ben oluyorum bunun bir çaresi varmı arkadaşlar yaa ben buna gerçekten bir çözüm bulmak istiyorum canım yanıyor gerçekten günlerce etkisinde kaldığım oluyor senağlama

2. 31 Ocak 2009
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.679
    Ödül Puanları:
    163
    İnsanların kişilikleri pek değişmez, ama sanırım kendini zorlarsan haksızlıklara karşı kendini savunabilirsin. Malesef hayat çok acımasız ve bazı insanlarda çok densiz. Susarsan işte böyle altta kalan taraf oluyorsun. Bence biraz çabala ve sana söylenen kötü sözlerin altında kalma güzelim.

4. 31 Ocak 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bu bir karekter yapisi canim, hemen bugünden yarina degisemessin kanimca...:nazar:

Ufak adimlarla yapman gerek, mesela bugün biri benden istemedigim birseyi yapmami istedimi hayir diyecem...kararli olarak yapicaksin ama...kim olursa olsun..sengözlerimebaksanab.

Diger gün biraz daha kendine güvenin gelicek öyle öyle bu durumdan kurtulursun, bir ortamda sana yapilan ters bir harekete söze saka ile karisikta cevabini verebilirsin....inanki bazen öyle olmak hatta dahada iyi oluyor...a.s

Ama dedigim gibi bu hemen olucak birsey degil zamanla olur...:teselli:

6. 31 Ocak 2009
  7. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burbuk evt canm ya sustukça daha fazla kalbinin kırıldığını görüyorsun bu durum benim cidden canımı sıkmaya başladı hiç ummadığım bi anda sanki suratıma taşlar çarpıyo ve ben yüzümü dönemiyorum bile,birşeye çok takıldım bu günlerde ve bu konuyu açma gereği duydum

gülsüm sultan haklısın birden olacak şey değil ama en azından o an sakinleşebilmeyi öğrensem belki ağzımdan bir iki kelime ona geri dönecek ama beynim dönüyo resmen çabaliycam cnm deniycem yavaş yavaş sanırım zamanla bende acımasız olmayı öğrenicem

Son düzenleme: 31 Ocak 2009
  8. 31 Ocak 2009
  9. neden ezilen alttan taraf olasın ki? bence asil davranan taraf olduğunu düşün ve bunu sorun etme.ama yeri geldiğindede lafını esirgeme.
    yapı meselesi birazda.kavgacı cargır biri değilsin demekki bence böyle kal emin ol asil olan budur..

10. 31 Ocak 2009
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    sustukça insanı ezerler canım yaa
    o yuzden çok taviz verme,biraz çıkışlar yap
    kalbin kırıldığı zaman sende onun kalbini kır
    bunu ben savunmuyorum ama artık insanlar öyle bi hale geldiki aman ne desekte şuna laf soksak,huzursuz etsek,ayıbını çıkarsak mantığındalar
    bnde çok sabrederim ama patlama noktama gelince kimseyi affetmem

12. 31 Ocak 2009
  13. hanne

hanne Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    o an çok fazla dokunmasa da sonra düşündükçe yediremiyorum kendime çok üzülüyorum

14. 31 Ocak 2009
  15. canım o zaman biraz cesur ol !
    git seni üzen kıran insana bana neden böyle davrandın diye sor hesabını.amin ol birdaha cesaret edemez.sen haklı olduğuna eminsen hakkını ara sengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ocak 2009
  16. 1 Şubat 2009
  17. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım aslında bende senin gibi sayılırım
    ortamı germeyi tartışmayı hiç sevmediğim için genelde susarım
    ama bugüne kadar bana söylenen sözler küçük şeyler olduğu için sessiz kaldım eğer birgün bana biri çok kötü bir şekilde kırıcı laf söylerse emin ol susmam kendimi savunurum
    bugüne kadar gerek duymadım ama gerek olursa cevap veririm
    maalesef bu zamanda bazı insanlar saygıdan anlamıyolar.bazen böyle densiz insanlara diş göstermek gerekiyo.

18. 1 Şubat 2009
  19. clochette

clochette Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    henna bende ayni tipki senin gibiyim oyle uzuldukcede artik kimseyle gorusmez oldum kendimi savunamiyorum insanlarda tepeme cikiyo sonrada sanki suclu benmisim gibi kose bucak kaciyorum yeterki beni sinir etmesinler diye ama kacmaktanda yoruluyorum