Gülmek İsteyen Tüm Erkeklere VE İyi Bir Espri Anlayışına Sahip Tüm Hanımlara..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ilgin0707 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ilgin0707
  1. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Karinizi araklayan adama verebileceginiz en buyuk ceza, 'sende kalsin' demektir. Sacha Guitry

Evlendikten sonra erkek ve kadin, yazi-tura gibidir; asla yuz yuze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant Joshi

Her durumda evlenin. Iyi bir esiniz olursa mutlu olursunuz. Esiniz kotu olursa filozof olursunuz.. Socrates

Kadinlar bize her zaman buyuk hedefler gosterir ve onlara ulasmamizi engeller. Dumas

Hic yanitlayamadigim en buyuk soru su olagelmistir: 'Bir kadın ne ister?' Sigmund Freud

Karima bazi sozler etmisimdir, o da bana bazi paragraflarla cevap vermistir. Anonim

Bazi kisiler uzun evliligimizin sirlarini sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum isigi, aksam yemegi, hafif muzik ve dans... O sali gunleri gider, ben cuma.' Henny Youngman

Terorizm beni hic endiselendirmez. Iki yildir evliyim. Sam Kinison

Fon transferi icin elektronik bankaciliktan hizli tek yol vardır ve buna evlilik adi verilir. James Holt McGavran

Her iki karimla da talihim kotu gitti. Birincisi beni terk etti, ikincisi terk etmedi. Patrick Murray

kaydirigubbakcemile3:nazar:

2. 23 Mart 2010
    Konu Sahibi : ilgin0707
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.