Gülmek Yasak Star tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

  21 Ocak 2010
  Konu Sahibi : AzRASILAM
 1. AzRASILAM

  AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  26 Nisan 2008
  Mesajlar:
  19.133
  Beğenildi:
  4.233
  Ödül Puanları:
  238
  23 Ocak Cumartesi 22.15  Gülmek Değil, Gülmemek Marifet!

  Cengiz Küçükayvaz ve Necmi Yapıcı güldürüyor, seyirciler direniyor!
  Star TV’de yayınlanmaya başlayan Gülmek Yasak, bu hafta da birbirinden usta komedyenleri ve ünlü konukları izleyicilerle buluşturuyor. Sunuculuğunu Hakan Yılmaz’ın üstlendiği yarışma programının bu haftaki komedyenleri Cengiz Küçükayvaz ve Necmi Yapıcı, haftanın konukları ise Müjde Ar’la birlikte “talkshow” sunan Önder Açıkbaş ve Geniş Aile dizisinin “Mirgün Bey”i Hakan Bilgin.

  İzleyicilerin dilediği kadar güleceği, yarışmacıların ise gülmemek için kim bilir kendilerini nasıl tutacağı (belki de tutamayacağı) Gülmek Yasak 23 Ocak Cumartesi günü 22.15'te başlıyor. Sakın kaçırmayın!


  Hakan Yılmaz Kral olursa...

  Hakan Yılmaz kral oldu... Kralı güldürmek hiç kolay olmadı... Bu komik videoyu izleyin...


  Kadın Olmak Zor İş

  Bülent Şakrak ve Ömür Arpacı kadın olursa... Bu eğlenceli videoyu izleyin...


  Ezel ve Aşk-ı Memnu'ya dublaj

  Gülmek Yasak'da sevilen diziler Ezel ve Aşk-ı Memnu'ya dublaj yapıldı. Bu eğlenceli anları izleyin...


  16 Ocak Cumartesi 22.15


  Gülmek Değil, Gülmemek Marifet!

  Komedyenlerin güldürme, yarışmacı seyircilerin ise gülmeme mücadelesi verdiği yeni bir kahkaha tufanı 16 Ocak Cumartesi günü 22.15'te Star TV’de ekranlara geliyor.

  Tek bir şart var: “Gülmek Yasak!”

  Eğlencenin kanalı Star TV’de yayınlanmaya başlayan ve sunuculuğunu Hakan Yılmaz’ın üstlendiği yarışma programı “Gülmek Yasak”ta iki popüler ve başarılı komedyen, kendilerine seyirciler arasından takımlar kuruyor ve rakip takımın seyircilerini birbirinden komik videolarla, doğaçlamalarla, skeçlerle ve oyunlarla güldürmeye çalışıyor.

  Gülmek Yasak'ın ilk haftasının komedyenleri “Gece Gündüz” dizisinin Sipsi’si Bülent Şakrak ve “Avrupa Yakası”ndan tanıdığımız Ömür Arpacı olacak. Haftanın konukları ise Mehmet Ali Alabora ve Emre Özcan. Ve eğlence başlıyor; güldürmece var ama gülmece yok!

  Birbirinden farklı 8 turdan oluşan “Gülmek Yasak”, farklı içeriği, sürprizleri ve şaşırtıcı yenilikleriyle her hafta ayrı bir komedi rüzgârı estiriyor. Programın sonunda takımı en yüksek puana ulaşan komedyen, takımına komik bir hediye de kazandırmış oluyor. Kazanan takımın seyircileri programdan ellerinde istedikleri kadar yüksek sesle gülebilecekleri bir şovun bileti ile ayrılıyor. Başvurular sırasında yoğun ilgi gören programa Türkiye’nin dört bir yanından katılım gerçekleşirken, konuklar arasında daha çok erkeklerin gülmemek üzere tribünlerde yerlerini alacağı görülüyor.

  İzleyicilerin dilediği kadar güleceği, yarışmacıların ise gülmemek için kim bilir kendilerini nasıl tutacağı (belki de tutamayacağı) Gülmek Yasak 16 Ocak Cumartesi günü 22.15'te başlıyor. Sakın kaçırmayın!