Gülmeyin...

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve kleshtina tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kleshtina
  1. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    --------------------------------------------------------------------------------

Aslında hiç önemli değil benim için ama size kayınvalidemle aramızda geçen diyalogları aktarıcam ne demek istediğimi anlarsınız..Kayınvalidem 45 yaşında görseniz 35 dersiniz genetik piyango anlıyacağınız...
    'Aman aman kayınvalideciğim beni düşünürmüş..
    'Ben senin kaynanan değilim kaynana olarak görmüyorum kendimi.(Önce ne güzel abla kardeş gibi oluruz diyorsunuz..
    Toplantılara gideriz görenler inanmıyor tabi ilk başta gelin kaynana olduğumuza ve ben bilindik cümleleri tekrar duyuyorum .:bbo:
    'Aa senin gelinin mi gerçekten mi..(Ve kayınvalideciğim özellikle bastıra bastıra sorar istediği cevabı duyabilmek için
    'Aa neden şaşırdın ki..El cevap;Çok genç duruyorsun söylemesen inanmazdım...Ben de evet çok genç gösterir falan filan hep gülerdim ama o kadar sık olmaya başladı ki valla kaynanamı kıskanmaya başladım onun yanında maşşallah gelinin ne güzelmiş derler bi tebessüm eder oysa ben onun hakkında iyi birşey söyledikleri zaman tasdikler birde ben tekrarlarım evet öyledir diye...
    Vee nereye gidersek gidelim nerede olursak olalım aynı konu açılıyor bebek mevzusu ne yapıor ne ediyor lafı oraya getiriyor ve insanlara şu cümleleri söyletiyor'
    'Sende gençsin yapsana bir çocuk daha...
    Kendime kzıyorum bunumu kafaya takıyorsun diye evet takıyorum neden yalan söyleyim siz söyleyin tekrar böyle bir ortam olduğunda ne yapayım çünkü anı ortamı tekrar oluşturacağını biliyorum... fisfisfis

2. 30 Nisan 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kaynananız kendini beğenmişin biri desene...
    herzaman o ortamda bulunmak ve tasdik etmek zorundamısınız?

4. 30 Nisan 2009
  5. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aman gül geç ne yapıcaksın biraz daha yaşlanmasını beklemekten başka yapacak bişeyin yok kanımca delikafadulden

6. 30 Nisan 2009
  7. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    gelın kaynanaya çekermış, benımde bu fıstık gıbı halım, guzellıgım demek bundanmış DEMı ANNE? dersın mecburen senı över... kendını överken yanındakı ne kadar sıkılıyormuş duygusunu yaşamasını ıstıyorsan bu sözcuklerı bol bol tekrarlarsın belkı hatasını anlar.

8. 30 Nisan 2009
  9. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    vahim hemde çok vahim deyeceksinki niye
    kadın gençlik hastalığına yakalanmış bu şimdi aniden bi çöküş yaşasa kafayı yer
    kendine güven en başta
    bizim insanımızda pek sever yağcılığı zaten
    bidaha yanında olunca içinden beşe kadar say bide gene tabi içinden topunuz yalakalık yapıyosunuz de gül geç

10. 30 Nisan 2009
  11. eylul07

eylul07 bigün bende anne olacağım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    2 kere aÇılmıŞ bunu sılsenız kafalar ve mesajlar karıŞmaz dıymı...

12. 30 Nisan 2009
  13. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.