Gülüme Kanat

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve kokohantes tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

  25 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : kokohantes
 1. kokohantes

  kokohantes Bir bedende 3 kalp :) Pro Üye

  Katılım:
  25 Mart 2008
  Mesajlar:
  1.792
  Beğenildi:
  21
  Ödül Puanları:
  148
  Sesi yüreğimde olan imkansıza;

  Dur dinle dışarıda kopan fırtınayı. İçimi ısıtmayan karanlık alev sanki sözlerin. Sevginin doruklarından sesleniyorum sana.SESİN GÜLÜN DİKENİ...
  Gözlerime aldığım kentin sokaklarında varlığımı unutuyorum.Birileri çıkmaz sokak diyor irkiliyorum! Ruhumun çıkmazına ne zamn girdim ve beni bu kaosa hazırlayan ne? korkularım dünya aynasında çirkin gösterdi düşlerimi.Kentin senden kalan tarafları içine çekti beni.ÇEKEMEM!
  Dur dinle, kana boyanan dua yalnızlığı için,ellerinin parçaladığı güler yüzlü sevgiler için,seni yürümeye zorlayan yüreğinin sesi için dur dinle...Sana kitaplardan söz etmiyorum.Gökyüzünden çaldığım karanlık şiirlerimi de okumuyorum.Coğrafyama dağıtılan alın yazımın parçalarını da sunmuyorum.
  Dur dinle,sana anlatamadığım sevgilerim var, fırsat vermediğin umutlarım.Özlemin kanatlarına yansıyan gülün duruşudur içimdeki.Gülün yüceliği...Düşlerimi rehin alan zamandan çıkarmak ve yüreğime almak seni.Duvar yazılarına gizlenen anlamsızlığın izi var çıldıran kalemimde.Kalem elimdeyken kent yıkılıyor sessizce,yıkıntıları avuçluyorum.Yıkınyıların harabelerin emanetisin sen.Seni düşlerinin enkazında bulmak gülün tufanıdır biliyorum.Adımlarıma düşen güllerin sessiz haykırışını ezmemek için yalınayak yürümeyi tercih ediyorum.Güle seslenişim bundan.
  Yüreğine karşı koyamayan lisanım yabancı sana.Elimde değil dilimi emanet alan yüreğimi susturamıyorum.İflas eden kelimelere boyun eğdim.Senden gelen yabancı adımlar yaraladı sessizliğimi.Ağlıyorum gülüyorsun.Suskunluğum asiliğimi gösteriyor gözlerine.Sözlerin başlı başına bir labirent.Sokaklar tenha.Camların buğusuna adını yazmayalı çok oldu.Kırılan her sesin yankısını taşıyorum. Sokaklar karanlık.Yüzüne düşen yaprakların düşüvermesi gibi duyguların.Ellerinin soğukluğu kadar yürüyorsun bana.Gözlerim ıslak,hayata yenilmişliğim gülü sevdirdi bana.ISlak ellerini istiyorum.Sokakların tenhalığını ve korkusuzca duruşunu içimde.

  Ve korkusuz doğmak istiyorum gözlerinde...

  LÜTFEN GÜLÜME KANAT  alıntı