gülümün,bebeğimin kalbi durmuş

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve UykucuSirine tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : UykucuSirine
  1. UykucuSirine

UykucuSirine hasretinle yandı gönlümmm Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım.12 günlük bekleme ardından beta hcg için hastaneye gittik sonuç pozitifti,iki gün sonra tekrar gel dediler iki gün sonra yine artmıştı.böyle iki gün arayla bir hafta boyunca hep bakıldı hcg ye..sonuçlar hep olumlu çıkıyordu.doktorum 15 gün sonra gel kalp sesi bakacağız dedi..6+4 günlükken kalp atışına bakıldı kalp sesi gelmiyordu doktorum umudunuzu kesin dedi pek olumlu değilmiş.,bir hafta sonrasına randavu verdi .bir hafta boyunca hep dua ettim ne olursun yarabbim yüzümüzü güldür diye..bir hafta sonra gittiğimizde bebeğimizin kalbi atıyordu ilk defa onu gördüm ultrasyonda..maalesef babası göremedi.. ama 7+4 olması gerekirken 6,1 gözüküyordu..endişelerim bitmek bilmiyordu bir türlü.15 gün sonrasına tekrar randevu verdi doktorumuz bu sefer gittiğimizde 9+5 günlüktü ama malesef bir hafta önce kalbi durmuş bebeğimizin o çoktan ayrılmış aramızdan haberimiz olmadan....

doktor bir hafta bekleyelim dedi bir hafta içinde kendiliğinden belki düşer dedi,düşmezsebir hafta sonra alacak bebeğimizi..şuan düşmesini bekliyoruz maalesef...benim anlamadığım tüm gebelik belirtilerim devam ediyor hala,düştü düşecek diye beklemek daha bir acı...yaklaşık iki buçuk aydır zorunlu ihtiyaçlar ve doktor kontrolü haricinde yerimden bile kalkmıyordum aman bişey oldu olcak diye,zaten doktorda yasaklamıştı tüp bebek tedavisi olduğu için o kadar sakındıktan sonra şimdi düşmesini bekliyoruz

elinizden uçup gidiyor çırpınıyorsunuz ama hhiç bişey yapamıyorsunuz.Allah'tan sabır dilemekten başka bişey gelmiyor elimizden..:a015:

2. 30 Kasım 2008
  3. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabır versin canım

4. 30 Kasım 2008
  5. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah sabırlar versin

6. 30 Kasım 2008
  7. damlasu

damlasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Allah sabırlar versin, çok zor.....Söyleyecek hiçbirşey bulamıyorum, ne denir ki.....

8. 30 Kasım 2008
  9. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biliyorum canim ne desem bu sana care olmaz ayni acilari kackez bende yasadim allah kimseye yasatmasin sabir dilemekten baska elimden birsey gelmiyor inan allah ayni acilari birdaha gostermesin

10. 30 Kasım 2008
  11. UykucuSirine

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sağolun arkadaşlar acımı tarif etmek mümkün değil 7 yıl sonra yakalamıştık bu mutluluğu..ne diyeyim rabbim kimseye yaşatmasın bu acıyı..

12. 30 Kasım 2008
  13. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabir versin ablacim.. iki gün önce canim yengemde bebegin sesi duyulmadigi icin canimizi biricigimizi kaybetti..

14. 30 Kasım 2008
  15. UykucuSirine

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allah onun da yardımcısı olsun..aldılar mı bebeği

16. 30 Kasım 2008
  17. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet direk hastaneye gönderdiler aldilar, yanlis bir sey söylemeyim ama kan gelmesi icin ilac mi ne vermisler. Bu konuda bi bilgim yok, ama kuzenim öyle dedi bana

18. 30 Kasım 2008
  19. UykucuSirine

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bana hiçbir ilaç falan vermedi sadece tedavinin devamında kullandığım ilaçlar vardı onları kesti..bu arada daha hala kanamam falan olmadı,gebelikle ilgili tüm belirtilerim hala var hiç bişey anlamış değilim