Gümüşte Assortie Yorumu

Konusu 'Takı ve Mücevherler' forumundadır ve Elif tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

  11 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : Elif
 1. Elif

  Elif Onur Üyesi Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  24.627
  Beğenildi:
  5.161
  Ödül Puanları:
  438
  Özgün tasarım hikâyeleri ve modern çizgisi ile takı ve aksesuara yeni bir yorum getiren Assortie, gümüş severler için çok özel bir takı serisi hazırladı. Assortie; Love Love, Rock, Mobile ve İris koleksiyonları ile gümüşün eşsiz ışığını sunuyor.

  Assortie tasarımcıları, günümüzde herkes için farklı anlamlar taşıyan ‘aşk’ın tüketilen bir marka haline gelmesini, içinde barındırdığı karamizah ile takıya yansıttılar. Aşkın manevi ruhu ile tüketim toplumunun şekilsel ruhunu birleştiren ‘Love Love’ koleksiyonu, şık tasarımları ve modern yorumu ile dikkat çekiyor.

  Farklı temaların takıya dönüştürüldüğü Assortie koleksiyonlarından bir diğeri de Rock… Kaya parçası formalarının kullanıldığı takılar ile dayanıklı ve keskinleşmiş karakter simgeleştirildi. Kayanın gücünün şekilsel olarak minimalize edildiği ve günümüz kadının çizgisini yansıtan Rock Koleksiyonu gücü üstünüzde taşıma fırsatı sunuyor.

  Assortie, eğlenceli ve sanatsal eserlerden hoşlananlar için hazırladığı Mobile Koleksiyonu’nu ise heykel sanatı mobillerinden esinlenerek tasarladı. Koleksiyon, dokunuş veya rüzgâr ile sallanarak terazi gibi değişken olan ve her sallandığında şekli değişen eğlenceli takılardan oluşuyor. Mobile Koleksiyonu sanatsal bir tarz, estetik ve uyum sağlama özelliği ile gümüş severlere eşlik edecek.

  Göz alıcı olmak, tüm bakışları üzerinde toplamak isteyenler, Assortie’nin İris Koleksiyonu’ndan güzel seçimler yapabilirler. Gözün yapısındaki iris yuvarlağının hareketlerinden esinlenerek tasarlanan koleksiyon, aydınlık ve karanlıkta büyüyüp kısılan gözbebeğinin ışığa verdiği tepkinin simgeleştirilmesi ile hazırlandı. Modern görünümü ile dikkat çeken, minimal çizgideki iki dairesel formdan oluşan İris Koleksiyonu, insanların farklı koşullara uyumunu yansıtıyor.
  [​IMG]
  Assortie’nin gümüş koleksiyonları ile diğer takı ve aksesuar alternatifleri için; İstanbul’da Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Bakırköy, Nişantaşı, Büyükçekmece Outlet, Bahçeşehir Prestige Mall, Outlet Park, Merter Kule Center, Kırklareli Tesco, Ankara’da Karum ve Optimum alışveriş merkezleri, Kızılay, İzmir’de Selway Outlet Park, Balçova Tesco, Alsancak ve Konak Pier, Antalya’da Tesco Kipa, Akka, Deepo ve Laura alışveriş merkezleri, Side, Kuşadası, Adana’da Carrefour Alışveriş Merkezi ve Ziyapaşa, Konya Tesco ve Kule City AVM, Lüleburgaz Tesco Kipa, Bodrum Kale Cadde ve Cumhuriyet Cadde, Muğla Fethiye, Çanakkale Tesco, Aydın Tesco Kipa, Silivri Maxi City, Çorlu Tesco Kipa, Kocaeli Ncity ve Carrefour AVM, Uşak Kipa AVM, Zonguldak Ereğli, Mersin Marina Vista, Eskişehir Kanatlı AVM ve Samsun Yeşilyurt AVM’de bulunan Assortie mağazalarından birine uğramak yeterli.