Gün İçerisinde Kendimizi En İyi hissettiğimiz zaman...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve be_reN tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : be_reN
  1. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hep meak etmısımdır baskaları gune nasıl baslar nasıl devam ettırır.. CADIARZU bı gunu nasıl gecırırler dıyee.. :nazar: gunun hangı dılımınde yahut hangı saat ve zamanında kendımızı ıyı hıssederız.. hangı saatlerı berbat cekılmezdır bızım ıcın.. :eek:lmaz:

benım mesela en berbat zamanlarım sabah ılk kaktıgım zamandır.. :sinifsinif: ne kadar uykumu alırsam alayım ne kadar guzel uyanırsam uyanayım her sabah cok sınırlı agresıf uyanırım.. Çok üzgünüm çoook sagıma soluma catarım.. :mymeka: :eek:klava: hıc sevmedıgım bı huyumdur bu mesela.. :umursamaz: ancak kahvaltımı yapıp kendıme geldıgımde ancak gune baslamıs oluyorum.. zemuszemus sonrası herhangı bı aksılık yada kotu bır olay olmadıktn sonra genelde gunum sakın va gayet guzel gecer.. :nazar: delıye hergun bayram nasılsa.. :teytey: :dance:

sızlerde durum nasıl? CADIARZU gununuz nasıl gecıyor.. yerimseniben degerlendırelım..
    kaydirigubbakcemile5

2. 18 Temmuz 2009
  3. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Ben akşam eşimle dargın yatmış ve sabahta onunla günaydın demeden öpüşmeden uyanmışsam acayip suratsız ve deçekilmez biri olurum .taakii eşimle normale dönene kadar. eşimin ses tonu beni çok etkiler süper bir günün ortasında dahi onun sesini telde bozuk duysam günüm zehir olur aklım on takılır. oda bunu çok ii bilir. iş dolayısla sesi kötü geliyorsa moralimin bozulacağını bildiği için 5 dk sonra tekrar arar.

4. 18 Temmuz 2009
  5. DustHaze

DustHaze Dedesinin Meneksesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    her sabah keyifle uyanırım. uykudan kalkmak ve gune başlayacak olmak bana enerji verir.

yapacak işlerim de varsa süper.

ama o gun yapacak bi işim yoksa sıkıntıdan patlarım.

6. 18 Temmuz 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Gün içinde moralimi belirleyen tek şey kızımın hali ruhiyeti bu aralar..:kedi:
    Mama yedi-yemedi..:sinifsinif:
    Kustu-kusmadı..:bbo:
    Yeni bir aktivite öğrendi-öğrenemedi..
    Uyudu-uyumadı..
    Hasta-hasta değil..
    Mızmız-keyifli gibi durumlar gün içindeki moralimi belirliyor..
    Gece de aynen uykusuz isem gündüz de alya huzursuz ise o gün bende hiç çekilmiyorum..:nazar:
    Ama gece iyi geçti ise gündüzde herşey iyi gidiyorsa moralimi gn içinde hiç bir şey bozamıyor..gamyoncuiremsu

8. 18 Temmuz 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    şu sıralar kendimi en iyi hissettiğim zaman işten eve gelip kendimi yatağa attığım anlar oluyor.
    iş çıkışı saati yaklaştıkça mutlu oluyorum.
    her sabah kendimi kazıyarak yataktan kalkıyorum.
    uykusuz olduğumdan çok huysuz oluyorum.
    adam canım dese canım çıksın diyecek durumda oluyorum..mafoldumben

görüldüğü üzerine uyumak üzerine kurulu bir hayatım var bugünlerde kaydirigubbakcemile3

10. 18 Temmuz 2009
  11. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    valla gunumun nasıl geçiçeği hiç belli olmuo..
    ama bugunlerde yine bi depresyon havası var bende sıkılıorum..
    inş bu sfer ilerlemez..
    eğer öle deilsem genelde ii geçer zzamanım..
    bide gece oldumu yalnızsam sevmıorum en zor geçen zamanlar benm için..
    hep bir felaket gelcekmiş die duşunuoum geceleri...
    ruh halimi yazıyada yansıttım yanlız..

12. 18 Temmuz 2009
  13. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    öyle belli saatlerim yoktur
    ama sabah uyandigimizda kizimin günandin anne deyisi ve öpüsü sanirim en mutlu anim diyebilirim basmbaska oluyo cünkü o an
    sonrasinda zaten onunla cesitli aktiviteler yapiyoruz yani kendime göre diilde ona göre ayarliyorum ama cokda egleniyorum cünkü ben incimle birlikte büyüyo cocuklugumu yeniden yasiyorum ve her anin tadini doyasiya cikariyorum
    kendime ayirdigim vakit ise malum gec saatle :) kk li saatler :)

14. 18 Temmuz 2009
  15. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    sabah çok suratsız kalkarım fazla konuşmam,öğlen biraz kendime gelirim ama kendimi en iyi hissettiğim zaman akşam ve gecedir genelde... şu sıralar kendimi günün hiçbi saati iyi hissedemiyorum ama... :nazar:

16. 18 Temmuz 2009
  17. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    İstedikten sonra zamanla değişebiliyor insan önceden sabahları beni uykudan uyandırmak kaşlarını çatmış sinirli biri ile karşılaşmakla eşdeğer iken şimdi 5 dk.cık dahaaa tamam uyanıyorum, sonrasında 1 dk. daha, üçüncü denemede tamam kalktım bak üstümü giyiyorum şu an edalarında eşimi kandırmaya çalışıyorum sağolsun sabahları çok uğraşır benle ama en azından beni uyandırdığına uyandıracağına pişman olmaz.kafamçokkarıştı

Kahvaltımı ettikten sonra pamuk gibi oluyorum Allah belanı versin diyen olsa Allah razı olsun diyebilirim.:eek:

Öğlen vaktini pek sevmiyorum iş yokken geçmek bilmez, iş çokken su gibi akar gider durdurabilene aşk olsun. Bir de hava güzel kuş cıvıltıları alıp başını gidiyorsa işyerinde durmak tam bir işkenceye dönüşür benim için.:çok üzgünüm:

İşte günün en güzel vaktii akşam hele cuma akşamı ise başka bir güzel olur ertesi günü tatil olduğundan diğer türlü de mesai bitimine ramak kalmıştır oda güzeldir bana göre.:sm_cool:

18. 18 Temmuz 2009
  19. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sabahları ne olursa olsun sinirli ve huysuz olurum
    yataktan kalkmak istemem
    gün içinde nasıl hissettiğimi fark ettiğim tek zaman dilimi kızımın uyuduğu anlar
    ancak o zaman ruh halimin farkında oluyorum
    onun dışında tüm vaktim çocuğun peşinden koşmak ve onun bakımını yapmakla geçiyor şu anda