günde kaç bez değiştiriyorsunuz?

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve esther tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar eskiden 1-2 saat arayla bez değiştirirdim. çok çiş yapıyodu oğlum. şimdi 4,5 aylık günde 3-4 bez anca batıyo. zaten kaka yapmıyo fazla. birkaç haftadır daha az bez ıslatıyo. büyüdükçe azalıyor mu yoksa sıcaktan terlediği için sıvıyı terle mi atıyo? tabi üçüncü ihtimal sütümün yetmemesi.. ama yettiğini düşünüyorum. sizde durum nasıl?

2. 9 Temmuz 2009
  3. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bizde ilk zamanlar daha çok bez kullanıyorduk.büyüdükleri için daha düzenli olduğunu düşünüyorum.tam olarak kaç tane değiştiriyorum saymadım ama benimkide azaldı baya....

4. 10 Temmuz 2009
  5. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    demek ki normal. peki canım bişey sorucam kaç numara bez kullanıyorsunuz?

6. 10 Temmuz 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ilk zamanlar bizde çok değiştiriyorduk sonra azaldı ama baya azaldı 2 günde bir kaka yapıyordu ve çişini de nerdeyse yapmıyordu günde 3 tane değiştirdiğimi biliyorum sonra ek gıdaya geçince ve mama yemeye başlayınca her gün kaka yapmaya başladı günde bezen 2 bezen 3 kaka yapıyor yani en az 5 kere değiştiriyorumdur

8. 10 Temmuz 2009
  9. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet ya çınarınki de azalmıştı 1-2 günde bir kaka yapar olmuştu ama bugün 4 kez yaptı
    biz yediriyoruz o çıkartıyo yani
    e kiloyu nasıl alcak bunlar yaaa :))

10. 10 Temmuz 2009
  11. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben 1 aydan daha uzun zamandır 4 numara kullanıyorum bezini belki 2 ay olmuştur.doktor alt sınırın baz alın dedi mesela 7 ile 13 kilo arası diyorya alt sınır olan kilo bebeğinizin kilosu olsun demişti bende hep öyle aldım ve çok rahat ettim en başından beri.
    bende altını sık değiştirmiyorum çünkü çiş fazla yapmıyor içtikleri sular ter olarak çıkıyor benim oğluştan.4 kere falan değiştiriyorum kaka yapınca tabi artıyor...

12. 10 Temmuz 2009
  13. simzu

simzu 3 kişiyiz artık :) (Arzu) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy bu konuda en dertli benimdir herhalde doğduğunda 13 kullandığım günleri biliyorum her bez kakalıydı gaz çıkarırken bile kaka kaçırıodu yaptırmadığımız test kalmadı kaka testi idrar testi sonuç kilo alımı ii die normal dendi bugün 4 ay 10 günlük ve daha 10 güne kadar hala 10 bezdi ama bu 10 gündüur 6-7 bez ve bunlardan 3-4ü kaka gerçi hakkını yemiyim dün ilk defa 1 kere kaka yaptı tam şaşırttı bizi artık azaltcak derken bu sabah dünün acısını çıkardık sabahın 6sında kaydirigubbakcemile3
    yok yok bu çocuk kesin kararlı babasını batıracak bez parasıylasırnaşık şey bizde 4 numara kullanıoruz 1.5 aydan fazladır şuan 8 kilo 6900 falandı 4e gectiğimizde

14. 10 Temmuz 2009
  15. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben hala 3 numara kullanıyorum bizim kız formunu koruyor çıtır olduğu için dörde geçememiştik geçenlerde doktor bir numara büyük bez kullan dediğinde aldım dört numarayı pek farkyok arada bence boy kısmı uzun dünde markette denk geldim huggies bezleri indirime girmiş yanın 3 tane ıslak mendil hediyeli zaten o aha geniş diye ondan alıcaktım aldık baya geniş gerçekten ve kalın ama küçük geldi gözüme keşke dört numarasını alsaymışım

16. 10 Temmuz 2009
  17. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben pişik korkusu nedeniyle 3 saatte bi bezini değiştiriyorum zaten çiş ile doldurmuş oluyo.. ilk zamanlar daha çoktu büyüdükçe azaldı..,
    zaten biliyosun biz kakayı fitille 3 yada 4 günde bir yapıyoruz :)

18. 10 Temmuz 2009
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok uzun zamandır 4 numara kullanıyorum.en son eşime dedim 5 numar al die o da unutmuş 4 almış.az kaldı bitince 5 geçicem.benim oğlanında kakası baya azaldı.kızlar bide bazen benim oğlanın baya sulu çıkıyor kakası acaba ishal felanmı die şüpheleniyorum.