Güneş Gözlüğü Tavsiyesi

Konusu 'Gözlükler, Saatler ve Aksesuar' forumundadır ve tourmaline tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tourmaline
  1. tourmaline

tourmaline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar şu aralar uygun fiyata güneş gözlüğü almak istiyorum.
    Sizce istanbulda nereye bakabilirim uygun fiyatlı ve kaliteli birşey almak için ?
    Yani her yerde gözlük satılıyor da kazıklanmak istemem doğrusu, siz nerelerden alıyorsunuz ?

Bir de benim yüzüm küçük ve yuvarlak , çoğu gözlük çok büyük kalıyor yüzümde..
    Hangi markaların modellerini tavsiye edebilirsiniz ?

2. 15 Ağustos 2010
  3. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    marka, yer tavsiye edemeyeceğim ama yuvarlak modellerin ufak boyutlarını bulursan yüzüne çok iyi oturacaktır diye umuyorum, tabi birde burun yapısıyla alakalı, daha önce gözlük kullandın mı, kullandıysan nasıl bir model kullandın?
    ben çoook model denedim, olmuyor diye isyan ettim, en sonunda gözümü karartıp hafif büyük bir model aldım, şimdi küçük gözlükleri kullanamıyorum. ilk başlarda garip gelecektir elbet ama sonra alışacaksın, gerekirse yanında sana fikir verebilecek biriyle git en azından satıcıdan etkilenmemiş olursun

4. 15 Ağustos 2010
  5. tourmaline

tourmaline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    öyle canım da yüzüm küçücük zaten büyük modeller hiç yakışmaz diye düşünüyorum..
    daha önce köşeli model kullanmıştım orada aynaya bakınca sanki yüzüme oturuyor gibi gelmişti ama sonra fotolara bakınca anladım ki o bile büyük geliyormuş bana..yani ben tam olarak yakışıp yakışmadığını anlayamıyorum, fotodan anlayabiliyorum :KK43: yakışıyor sanıyorum sonra fotolara bakınca yakışmamış..
    bir arkadaşla gitmem şart da onlar da bu yakışmadı sana demiyorlar ki hiç, herşeye yakıştı diyorlar ..
    sizin önceden önerileriniz var mı acaba ?