Güneş koruyucu üstüne fondöten

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve madeleyn tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : madeleyn
  1. madeleyn

madeleyn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    SELAM KIZLAR,
    BENİM YAPTIĞIM SPOR GEREĞİ 6SAAT SAHADA GÜNEŞ ALTINDA BULUNMAM GEREKİYOR.YAZIN NİSAN AYINDAN AĞUSTOS AYINA KADAR SAHADAYIM.OKÇULUK SPORU İLE UĞRAŞMAKTAYIM.AVENE GÜNEŞ KREMİ ALDIM İLK KAMPTA YVVESROCHER KULLANDIM BİTKİSEL AMA FAYDA ETMEDİ VE İKİ YANAĞIMDA GÜNEŞ LEKESİ VARDI 2YILDIR TAMAMEN KOYULAŞTI.ŞU AN KREM ALDIM FAKAT TEKRAR KAMPA GİTTİĞİMZDE BU LEKELRİN ÜZERİNE EN AZINDAN KAPATICI STİCK FONDÖTEN SÜRMEK İSTİYORUM.ACABA FONDÖTEN DAHA FAZLA LEKE YAPAR MI BİR BİLEN VARSA LÜTFEN CVPLASIN.
    RESMEN YANAKLARIMA YUMRUK YEMİŞ DE MORARMIŞ GİBİ DURUYORUM.SEVGİLER..Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

2. 30 Nisan 2010
  3. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    fondoten leke yapmaz,koruyucu ustune sürebılırsın canım.

4. 30 Nisan 2010
  5. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    koruyucunu yuksek kullan ama 40 falan,faktörlu fondatenlerde var oda işine gelebılır.

6. 30 Nisan 2010
  7. madeleyn

madeleyn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    88
    TŞkkr ederım..AVENE 50+spf aldım.bu kampta bunu kullanıcam.ama takım arkadaşlarım ve de çevrede görenler turistler bile ne oldu yüzüne diyorlar:)aven üzerine kapatıcı stick fondöten kullanmayı düşünüyorum.stick güneşte lekeyi artırır ya da karakterini daha da değiştirir mi diye korkum. ayrıca son olarak güneş koruyucular gerçekten koruyor mu çünkü yves rocher lekeyi kamufle etmedi ve de koyulaştı haliyle leke güneşte.

Son düzenleme: 30 Nisan 2010