güneş kremi mi yoksa güneş sütü mü?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ozlemisdar tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ozlemisdar
  1. ozlemisdar

ozlemisdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar oğluma (8 aylık) dün chicco nun 50 faktörlük güneş kremini ve güneş sonrası losyonunu aldım.aldığım yerde birde chiccco nun güneş sütü vardı.güneş sütünün kıvamı daha yumuşak olduğu için onun sürümü daha kolay oluyor diye satıcı onu tavsiye etti onunda faktörü 50 di kafam karıştı.birde güneş sonrası kreme ihtiyaç varmıydı sizce?aslında günlük kullanım için 30 faktör sprey deniz için 50 faktör krem almayı düşünüyordum.sonra satıcı aklımı karıştırdı.siz yaz için neler aldınız?birde chicconun kampanyası var 1 ürüne stick güneş kremi 2 ürüne deniz topu 3 ürüne bebiş havuzu hediye bizim satıcı tanıdıktı hepsini verdi:))

Son düzenleme: 22 Haziran 2010
  2. 22 Haziran 2010
  3. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben sebamedin 50 faktörlü güneş kremini aldım spreyli sürülmesi kolay yoğun değil yani.

4. 25 Haziran 2010
  5. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Chicco 50 faktör güneş kremi yeterli bana kalırsa. Geçen sene onu kullandım. Sonrasında banyodan sonra nemlendirici sürdüm. Güneş kremi yeterinde koruyor başka bişiye gerek yok. Yalnız bebekler gölgede de yanar unutmayın ve sık sık kullanın.
    Sürümü zor olması daha iyidir. Ne kdr yoğun o kdr koruma.

6. 25 Haziran 2010
  7. ozlemisdar

ozlemisdar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler arkadaşlar dr da sordum chicco sebamed ve nivea bu 3 markayıda güvenle kullanabilirsin ama 50 faktör olsun dedi.

8. 11 Haziran 2013
  9. elmi

elmi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    güneskremi losyonu sütü yagi bunlarin birbirinden farkine arkadaslar bana biri aciklasin kafam karisti