Güneş kreminin yağlı görünmemesi için

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve Matmazel Green tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Matmazel Green
  1. Matmazel Green

Matmazel Green yine berbat görünüyorum :( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar yüzüme sürdüğüm güneş kremi cildimi çok yağlı gösteriyor bunun için önerebileceğiniz birşey var mı ?:CüvCüv:

2. 26 Temmuz 2008
  3. Hallelujah

Hallelujah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb canım,yağlı ciltler için kremler uygun değil,fluid olanları seçmelisin.benim de cildim yağlı , güneş kremi,nemlendirici ve gece kremlerini alırken sıvı olanları tecih ediyorum.

4. 26 Temmuz 2008
  5. gxuxlxuxmsxux

gxuxlxuxmsxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    losyon olanları kullanınca yağlı gibi durmuyor:CüvCüv:

6. 27 Temmuz 2008
  7. FikirAdasi

FikirAdasi Fikir Adası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bana losyondansa krem daha iyi korurmuş gbi geliyor. Yanılıyormuyum yoksa? =)

8. 27 Temmuz 2008
  9. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim cildim zaten yaglı doktorda güneş koruyucu olmadan cıkmicaksın diyo.. ve sürünce asırı yaglı gösteriyo.. parlıyo.. fotograflarda bile belli yüzümde yaglı cıvık cıvık bişi varmıs gibi.. ama tedavim bitsin bitmesin sürmeye devam edicem gündüzleri günese maruz bırakmak istemiyorum.. eskisinden daha zararlı artık günes..

10. 27 Temmuz 2008
  11. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yağsız kremleri tercih edersen öle görünmez,mesela sebamed iğrenç ötesi bi krem,yoğun,katı,vıcık vıcık sürünce terletio parlıo üstüne makyaj yapılmıo iğrenç yani ama coppertone yağsızmış,çok rahatmış bi arkadaşım kullanıo ve çok memnun, onu alabilirsin mesela 45-50 SPF olanlarından

12. 27 Temmuz 2008
  13. gamsee

gamsee xoxo Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben copertone kullanıyorum içinde yağ yok ama yüzü çok parlak sanki yağlıymış gibi gösteriyo ilk bi yarım saat.. sonra geçiyo ama acelen varsa renksiz bi pudrayı çok az sürebilirsin..sadece parlaklıkların olduğu yere..normalde kullanmam ben pudra rahatsız ediyo ama parlayınca sürerim, dene istersen..

14. 27 Temmuz 2008
  15. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Kesinlikle coppertone marka turuncu ambalajda olanlar parlatıyor yüzü her ne kadar yağ içerikli olmasa da.Ben de evden çıkmadan oldukça önceden sürüyorum başka çaresi yok.

16. 28 Temmuz 2008
  17. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allahallah ya hmm :uhm: Benim çok yakın bi arkadaşım kendisi de sebamed mağduruydu ve nefret ediodu sebamedten,coppertone aldı ve çok memnunum dio,hiç yağlı deil sürüyorum kupkuru,hemen üstüne makyajımı yapıyorum çıkıyorum dio,45 SPF onunki,ben bi sorayım ona şişesi ne renk flan

18. 31 Temmuz 2008
  19. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Yuhannam ben de güneş kremlerine çok önem veririm denemediğim marka kalmadı.No-Ad,Ocean Potion,Banana Boat,Coppertone..Amerikan markalarının bu konuda gelişmiş olduğunu öğrendim araştırmalarım ve duyumlarım sonucunda .Gerekirse ihtiyacım olan kozmetik ürününü almıyorum ama güneş kremine para veriyorum.Çünkü buranın güneşi de oldukça etkili,heralde cildimizin dibine kadar işliyordur.Banana boat marka da güzel.Coppertone da.Ama dediğim gibi parlak görünüyor.Değişik bir durum yağlı değil ama öyle görünüyor..kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı