güneş kremleri

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve ebrizm tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ebrizm
  1. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar beril i 25 temmuzda halasının yazlığına götürücez tabi güneşte kalıcak eşime sebamed güneş kremi almasını rica ettim dün gittiği bebek mağazasında chicco marka güneş kremini övmüşler ve aklıa girmişler bizimkide artık kızların cazibesinemi kapıldı bilmem :) chicco yu almış. kızımın tüm ürünleri seba med bu konularda ne düşünüyorsunuz kullanan varmı.

2. 8 Temmuz 2009
  3. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bende sebamedin tüm ürünlerini alıyorum bence sebamed al diğeri alerji filen yapr diye korktum.

4. 8 Temmuz 2009
  5. ebrizm

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    aynı fikirdeyim değiştiricem kesinlikle

6. 9 Temmuz 2009
  7. dibircik

dibircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben oğluşumla dayısına alanyaya tatile gittik barışın ilk tatili:sm_cool:ben sebamed kullandım.çok açık tenli olmasına rağmen reng değişimi yaşamadık...yanı memnun kaldım sadece bol mıktarda isilik olduk yada güneş alerjisi...doktora götürcem.ama barış denize bayıldı hiç çıkmak istemedi...yürümeyi öğrendik 1 haftada bide annne demeyiii...alkisalkisalkis:sm_cool::teytey:ha bide mustela demişlerdi güneş kremi

8. 9 Temmuz 2009
  9. ebrizm

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel barışa adımlar başladı demek minik prens büyümüş artık

10. 14 Temmuz 2009
  11. dibircik

dibircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    darısı kızlarımıza...tatil onlarada iii gelir ve herşeyi öğrenirler.bol güneş yaasın bebişkolara...bu arada bi arkadaşım dinlemiş tvde 50 faktör güneş kremi önermiyormuş tenin hava almasını engelliyormuş.barış belki bu yüzden isilik oldu...en fazla 30 faktor demiş...doktora bi daha danışın bu konuda.güneşde yanmadı ama isilik olmasıda kötü oldu halen kaşıntı yapıyo bebişime.öptümmmmm

12. 14 Temmuz 2009
  13. ebrizm

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    eywahhhhhhhhhhhh:çok üzgünüm: 50 faktör sebamed aldım kızıma 2 gün kullanıcaz aslında

14. 14 Temmuz 2009
  15. dibircik

dibircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkes başka bişey diyooo...az önce eczaneye gitttim...sordum ki kendisi barışın manevi annannesi güvendiğim biri..50 faktörden düşük olmaz dedi.bol bol yıkayacaksin sıcakda bende bilmiyorum artıkkk...

16. 15 Temmuz 2009
  17. ebrizm

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    valla bizmi hassas davranıyoruz diye bu kadar aklımızı karıştırıyorlar anlamadım canım. her kez farklı bir şey söylüyor. iki farklı dr iki farklı şey söyledi factörler etkili değil dedi biri güneşin çok dik olmadığı saatlerde çıkar ve uzun kalmasın yeterli dedi diğeride 50 faktör kullanmanız en ugunu kime neye inanacağımızı şaşırdık.