güngörende yada yakınında tavsiye edebiliceginiz kres önerırmısınız

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve mehtap86 tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : mehtap86
  1. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar eylulde ıse baslayacagım kres dusunuyorum suan onerebılıcegınız kres varmı

2. 26 Mayıs 2010
  3. gecekusu

gecekusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Umut Fono ve Özel Ufukların kreşleri çok iyi. Oğlum Umut Fono ya gidiyor , çok memnunuz. Bir de burada Gürdal var ama görmeye gittiğimde içim acıdı oradadaki çocuklara , hiç beğenmedim.

4. 26 Mayıs 2010
  5. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım dedıgın ıkı kres nerede tam olarak bıde benım oglum 2.5 yasında cok tereddutluyum yaa ezılır dıe cok pıpırıklı bı anneyım fıyatları ne kadar nasıl yerler bılgı verırsen cok sevnırm

6. 26 Mayıs 2010
  7. gecekusu

gecekusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    En küçük kaç yaşında alıyorlar bilmiyorum ama alıyorlarsa bence tereddüt etme. Oğlan çocuk diyorsun gerekirse ezilsin biraz , kendini korumayı öğrensin , kendine güveni ne kadar erken oluşursa o kadar iyi. Kaza olmaz mı olur tabii , benim oğlum oyun sırasında düşmüş kreşte gözünün kenarını çarpmış ,kanamış falan ama hemşire bakmış hemen ve pansumanı yapmış , okulun bahçesinde oynarken sürekli düşüyor ama hiç yanına gitmiyorum , bazen içim gidiyor ama ... Zaten canı gerçekten yandığında belli oluyor , o zaman tamam ama genelde bana bakıp ona göre davranıyor. Ben sakin isem prob. yok deyip oyuna devam ediyor. ılk başlarda aç kalıyordu , yemek süresinde yemeyi beceremiyordu , hiç dert etmedim 3 gün aç kaldı sonra öğrendi . Ne gaddar anne deme :KK70: , içim gidiyor ama ben böyle olması gerektiğini düşünüyorum. Unutmadan bez olayını halletmediyseniz bu yaz halletmeniz gerekecek bu durumda , kreşe başlayabilmesi için.

Her iki yerde kolej aslında. Kreş , anaokulu ve ilkokul bir arada. Çocuklar hergün ingilizce dersi alıyorlar bunun yanında sanat , müzik , drama dersleri de var.

Fono da müzik dersleri müzik odasında veriliyor , şarkı öğrenmelerinin yanısıra enstrümanları da tanıyorlar. Sınıfları biraz küçük ama öğretmen sayısı fazla , temizlik için sadece kreşe bakan bir yardımcıları var. Kahvaltı , güzel düzenlenmiş öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı var. Bu kış domuz gribi nedeni ile sürekli ilaçlama yapıldı ve velilerin isteği üzerine meyve servis sayısı ve porsiyon miktarı artırıldı. Kreş müdürü pedagog her konuda yardımcı oluyor ve her dönem sonunda çocuklara yaptığı testleri velilere anlatıp yönlendirme yapıyor. Fazla reklam oldu :) ama biz gerçekten memnunuz.

Özel Ufuklar da da benzeri şeyler var. Tekrar yazmaya gerek yok.

Hangisi iyi dersen bilmiyorum , ıkiside iyi. :) Geçen yıl başında Fono ya 250tl gezi ve 250 tl de kırtasiye verdik , aylık olarak da 600 tl ödedik peşin ödediğimiz için ind. aldık. Bu yıl başında 730 tl olacağını söylediler. Özel Ufukların fiyatını bilmiyorum ama o da bu civarda olur sanırım. Ama mutlaka pazarlık yap.

Son olarak yerler ; Özel Ufuklar E5 üzerinde Merter Migros un sırasında Mc Donald's ın yanında. Fono da Merter Migros tan yukarı doğru çıktığında soldan ikinci sokakta , karşısında Ak Çarşı var. Tansaş ı biliyorsan onun sokağı oluyor. :)

Son düzenleme: 26 Mayıs 2010
  8. 27 Mayıs 2010
  9. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım agzına elıne saglık uzun uzun anlatmıssın haklısında kesınlıkle kres bencede ama senın soyledıklerının fıyatları cok ucuk geldı hanı az daha buyuk olsa 4 5 yasında butun aktıvıtelerden faydalansa olurda suan ufak ablası anca oyun ogretıp oyun oynıcaksın yanı 26 aylık daha verdıgımde tam 2.5 yasında olucak yanı ılk hetapta ıslerımı duzene sokana kadar bu fıyatta veremem cunku ısyerım nasıl olur memnun kalırım kalmam bellı olmaz tsk ederım yardımın ıcın