güniçinde nasıl besleniyosunuz kızlar???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve misivam tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : misivam
  1. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    11.haftamızı doldurmak üzereyiz. fakat inanın yemek hazırlamaktan ve yemekten ömrümden ömür gitti. kızlar sürekli açım. yiyorum 1 saate kalmaz yine açım. biraz fazla aç kalayım kusuyorum. çok sıkıldım ve yoruldum. bu kusma bulantılar nezaman biticek?? sizler nasıl besleniyosunuz beimle aynı sıkıntıları yaşayan varmı? paylaşırsanız sevinirim....

2. 22 Mayıs 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde bulantılarım vardı 16 haftada bitti hiç bitmeyecek sanmıştım ama o zamanlar ben hiç yemek yiyemiyodum ve serumla beslendim bir düre şimid ise hayatım tuvalet ve boğaz derdine geçiyor. tuvaletten çıkıyorum acım bişeyler yiyorum genellikle meyve suyu çok içiyorum sonrada tuvalete arada kısa süre boşum oluyor ondada iş yapıyorum. anlıycağın hiç dinlenemiyorum. ara ara bazı meyvelere takıyporum şimdi favorim kiraz ve karpuz elimden geldiğince meyve ağırlılı beslenmeye çalışıyorum çünkü sebze sevmiyorum ne yazıkki süt veyoğurtta dokunuyor kusturyo bu nedenle kaşar peyniri yemeye gayret ediytorum.

4. 22 Mayıs 2010
  5. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ben henüz 7+4 deyim tam tersi canım hiçbirşey istemiyor. Belli seyler var yemek istediğim hamburger patates gibi bide mercimek çorbası.. bunlar dışında sadece bebişim beslensin diye sevmeyerek yiyorum ama şükür kusma yok:) çoook nadir haftada bir miğdem bulanıyor.. inşallah seninkilerde bir an önce geçerde yediklerin direk bebişine gider..

6. 22 Mayıs 2010
  7. atusaprenses

atusaprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    yarın 14 haftalık oluyorum ama midem çok kötü öğürüp duruyorum. ya ne zaman geçicek bu. mide bulantısı yüzünden doğru düzgün beslenemiyorum. sütü çok severdim kutusunu gördüm mü fenalık geçiriyorum yumurtadan hiç bahsetmiyorum. şu anda bile mide bulantısından ölüyorum.

8. 23 Mayıs 2010
  9. pinkaya87

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende senin gibi hç bitmeyecek sandım. merak etme 2 haftaya geçer. bol bol su iç en önemli olan su.

10. 23 Mayıs 2010
  11. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu bulntılardan çok çektim 16. haftamda geçti sonra iştahım bi açıldıki ya karnım dosa bile gözüm doymuyo nasıl bierşeymiş bu hamilelik başlarda kustuğum dönemlerde 10 kilo verdi sonrasında 15 kilo aldım süt ve muzu geceleri kalkıp mutlaka tüketiyorum ayrıca kurudut ve kuru üzümü de çok tüketiyorum onun dışında allah ne verdiyse onu yiyiyorum inşallh bebeklerimiz sağlıklı doğar

12. 23 Mayıs 2010
  13. fatma_41

fatma_41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2. hamileliğim şu bulantı nasıl bişey bi yaşayamadım allahım insan hiçmi aşermez hiçmi midesi bulanmaz yokkk nerdee :CüvCüv:

14. 23 Mayıs 2010
  15. pinkaya87

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence hiç yaşama hayata küsmüştüm ben o derece resmen şakaf sayıyodum ama şimdi hamileliğimin tadını çıkarıyorum.

16. 23 Mayıs 2010
  17. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.230
    Ödül Puanları:
    238
    ben de 5. haftamdayım henüz:)bu hafta doktora gideceğim:)normal beslenmem haricinde günde 1 bardak süt içip biraz da yoğurt tüketmeye çalışıyorum.meyveyi hiç sevmiyorum.mide bulantıları yokluyor 2 gündür ara ara,inşallah çok sorun çıkarmaz çünkü çok korkuyorm.zaten zayıf bi insanım,bi de yiyemez içemezsem bebbeğim nasıl beslenir:KK43:(

18. 23 Mayıs 2010
  19. elfida43

elfida43 iyi ki varsın bitanem... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimde 12.haftam bitiyo mide bulantıları iştahımı kesiyo ama yinede sürekli acıkıyorum hiç yememiş gibi oluyorum..ağzımda acayip bi tat var bide o olmasa tam olacak..yeşil elma ve yoğurt biraz hafifletiyo bulantımı.. galiba 16.haftada kesiliyo genel olarak..Allahım çabuk geçsin zaman