günlük duygularimiz..

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve scapula tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : scapula
  1. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar doguma kadar duygularimizi burdan paylasalim,hatta dogumdan sonra ki duygularimizi da...

bugün bende uzun süredir hakim olan sabirsizlik,hamileligin son günlerinin oldugunu düsünüp anlamakla tadini nasil cikaririma dönüstü..esim gelsin,bütün hamile kiyafetlerimi bir bir giyip foto cektirecem,ve günlük tutmaya karar verdim,hep aklimdaydi ama bugün baslayacagim..aynanin karsisina gecip kendimi uzun uzun seyredecegim..suan kizim ve ben bir bütünüz,bir süre kollarimda olacak sonra ellerimi tutacak sonra belki yanimda degil kalbimde olacak..suan karnimda ve ben onu cok seviyorum cok...
    ve bugün farkettim ki ben dogumu hic düsünmüyorum,zaten müdahele ve secme sansim yok gibi..esimin yanimda olacagini bilmek beni rahatlatiyor..:1closedeyes:

2. 6 Mayıs 2008
  3. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    cok guzel bi konu tam benlik :)
    ben gunluk tutuyorum oğlumla konuşur gibi anlatıyorum herşeyi onunla ilgili olan gelişmeleri
    birgun onun okuyacagını duşunerek...
    duygularım hergun karışık oluyor deışıyor ..
    doğumdan ilk kez tadacagım ve bugune kadar hep korkulu hıkayeler anlatılan o muhteşem duygunun başlandıç aşamasından yani korkuyorummmm ama benı rahatlatan şeyleri aklıam getirip avunuyorum birde artık oğlumla gezip tozmak istiyorum onu hayal etmek bıle yetiyor bazen ..
    eşim inşallah yanımda olacak dogum suresince buda benı rahatlatıyor tabiki.. herkesede tavsiye ederim böyle bi imkanları varsa.
    birde bi an evvel eski kotlarımı elbiselerimi topuklu ayakkabılarımı giymek isityorummm
    ayrıca yuz ustu yatmayıda cok ozledımmmm :KK43:

4. 6 Mayıs 2008
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben de yüzüstü yatmayı ve kot pantolonlarımı ve rahatça eğilip çorabımı,ayakkabımı giymeyi özledim.merak ediyorum nasıl bişey olcak diye.eşim ve benim bebeklik resimlerimiz var onlara bakıp tahminde bulunuyorum kendimce.zorlu günlerin bizi beklediğini düşünerek canım da sıkılmıyor değil hani.artık özgür günlere sooonnn

6. 7 Mayıs 2008
  7. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    bende günlük tutuyorum çok sık olmasada yazıyorum oğlumla konuşur gibi,gerçi erkekler bu tip şeyleri pek sallamaz bebeğim kız olsaydı eminim hergün yazardım ve daha duygusal olurdum oğluşum ileride önemsermi yazdıklarımı bilemiyorum.tek arkadaşım oldu aşkım benim onunla dertleşiyorum,onunla konuşuyorum bir de tekmelerini hissettiğim an sanırım hayatımda yaşadığım en tarifsiz en muhteşem anlar bu anlar diye düşünüyorum( çünkü daha önce mutluluktan ağladığım anlar yok denecek kadar az) doğum konusuna gelince bir korku,panik hali,ne zaman olcak,nasıl olcak,çok acı çekermiyim soruları benimde sürekli aklımda internette seyrettiğim doğum videoları beni doğumdan soğutmak yerine sanki daha da yaklaştırıyor, artık eskisi kadar korkmuyorum sanırım , eşim de giremiyecek doğuma çünkü kan tutuyor:) minik aşkım karnımda oynadıkça onun bacağını ,poposunu,elini hissettikçe içimdeki duygular tavan yapıyor onu kollarım arasında öpüp koklamak istiyorum artık,nasıl bir özlemse bu...

8. 7 Mayıs 2008
  9. cemredeniz

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    dun gece soluma yattım ogluşum elını karnımda bı oraya bı buraya göturdu ıçım kıpır kıpır oldu hıc boyle bı hareket yapmamıştı yada ben fazla hıssettım
    Allah onları bıze en guzel sekılde kavustursun kızlar .. aminnnnnnnnnn

10. 7 Mayıs 2008
  11. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende herzaman ayaklarini hissederdim,bu sefer elini hissettim sanki bana dokunuyordu,canim benimmm..eger hislerim dogruysa benim kizim zamanini bekleyecek indigini hissetsemde hala cok yukarda..bende sabirsizlanmaktan vazgectim,tadini cikarmaya kararliyim..ikimiz bir fidaninn güller acan daliyizzzz..:sm_cool:

12. 7 Mayıs 2008
  13. cemredeniz

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    Elleri Ayaciklarina Oranla Daha Minik Oluyor Dokunuşlari Yani Kabartisida Daha Minik Oluyor Bnm Ki Baş Aşağida Oldugu Için Neyi Nerde Tahmin Etmeye Calişiyorum Az Bucuk.. Bugun Umarim Yuzunu Gosterir Doktorda Bize..

14. 7 Mayıs 2008
  15. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende bugun cok iyiyim oglum kipir kipir
    ben anca basiyla popusunu hissediyorum yukarda onlar vaaar elleri ayaklari ile asagi vuruyor benim inatci oglum
    neyqse inatci demeyim bir seyi 40 kere deyince olurmus
    akilli oglum benim:roflol::roflol:

16. 7 Mayıs 2008
  17. cemredeniz

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    Haziranda Dogacak Olan Bebeklerin Hepsi Hemen Hemen Inatci Oluyor Zaten Bebisim :)

18. 7 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

biz bugün çok duygusalız sonund amayıs ayıda geldi ve geçmekde bir güz gibi bir bayram gibi kızlar bugün dokunsalar bana aglamaya hazı bir yagmur gibiyim ben neler hissediyorum anlatsam anlarsınzı aynı duygula rişte karmaşık ve bazen endişler şimdi baktım da arkadşaın tarihi belli olmuş benim de giderek azalıyor bend ebazen korkuyorum nasıl olcak nasıl bitcek canım kızım için hep hayaller kuruoyrum ben güzel çocuk yetiştirmek adına yaşayacagım her zorluga katlanmak adına sürekli kendime söz veriyorum ....giderek daha mı duygusallaşıyoruz acaba ben çok duygusal oldum hele şuan kızımın içimde beni tepiklemesi ayagıyla karnımı ittirmesi zamanın geçmesi yakınlaşması beni herşey bugün bir sonbahar yagmuruna yzu çeviri gibi tepetaklak etti masyı ayı geçiyor kzılar şaka maka bitiriyoruz biz artık ve allahın izniyle yanımızda olackalar sürekli dualar ediyorum agzxımdan ayetel kürsiyi hiç düşürmüyorum açıckası bizde en baştan beri hep günlük tutuyoruz paylaşımlarda bulunuyoruz kzımla zaten ben ilk haberi almadan önce de kızım a günlük tutmaya başlamıştım demiştim ki artık inanaıoyurm zaman seni bana getirmek içn yola çıktı inanıoyrum bebegim geleceksin demiştim ...zaman ertesi güne yuz çevirdi akşam oldu penceremize baykuş kondu ve 5 dakka kaldı sonra uçtu baykuş hayırlı haber derler nasip kısmet derler ertesi gün ben hamile oldugumu ögrendim inanamadım hala da inanamıoyrum kızım diyorum kuşum diyorum kızım ben burdayım diyor anlıyorum ki canım kızım benim ile aynı duyguları paylaşıyor seviniyorum bazende çok korkuyorum kzılar neden endişelenioyrum bilmiyorum ama bazen oluyor işte sonra geçiyor zaman geçse kollarımzda olsa paylaşımlar artık başka olsa demi ama .....inşaalah hepimiz sag saglim kavuşuruz rabbim inşaallah onların yoklugunu göstermez saglıkla onları buyutmeyi nasipe der boynumuzu bukuk bırakmaz amin inşaallah