Günlük ( Geyik Versiyonu) ......

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve Elis tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : Elis
  1. Elis

Elis Guest

sevgili gunluk,Şeniz
    bugun sabah jimnastigimi yaptim,:KK46:uzandigim koltuktan tvnin bi o kanalina baktiim,bi bu kanalina,ay sormayin ne yoruldummirmirmirmir,bide ne gorem tvnin ustunde beni sil yaziyo,ama daha gecen ay silmistim,ne cabuk tozlaniyo yarabbim,laelaelaelaelae
    he bu arada firengimidir,mirengimidir ne illetse ondan yaptirdim,mapusa ziyarete gidiyomda,(ben her zaman seksiyimdir,lutfen)şakkıdıfazla yazamiycam bozulmasinlar,gorusuruk gunluk,beni ozleyin anacim..yerimseniben..yarinda mapus ziyaretimi anlatacam:nazar:

benden hepinize i lev yuuuu

2. 4 Mart 2009
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    topıc hayırı olsun balımmm
    baa bagg gunlukkkk gafamı bozmaaa bıde sana vakıt ayıamıycımmmm zor evı temızlıyommmmmm zaten herhgun rutın ıs yapım ne gergı varrr bozuk pılak gıbım tekrarlamayaaaa kaldıkı hergun seeıı yazammm dettt uleyyy gozum gormesın senıııı densüssss

Son düzenleme: 4 Mart 2009
  4. 4 Mart 2009
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.097
    Ödül Puanları:
    488

sevgili günlük sen gideli buralar ıssız buralar sesiz-tatlicadiarzu-
    sayın saygı deger günlük yazıma burda son verirken senin o kaşıyın iki ortasına sumsuku kodummu? kaydirigubbakcemile Görürsün :lepi::roflol:

6. 4 Mart 2009
  7. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    sevgılı günlük zatı.......yaşadıgım gün beni yordu....... bırde sana yazıcam.....
    aman yaaaaaaaaaaaa ıyıden yorulucam..ugraştırma benı...............

kaybol gözümden cık gıt ....gıt günlük git.......

8. 4 Mart 2009
  9. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba Günlük-tatlicadiarzu-
    Oooyy anam oyy..
    Dün öğlen itibariyle 15 gün süren hasta ziyareti adı altında gelip, 15 gün evime yerlesen tayfadan kurtulup,evim boşalmış ve hür irademe gavuşmuş durumdayımsüprizzzzz
    Dadını cıkarıyomm...:jeyyar:

10. 4 Mart 2009
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ah günlük ah
    bugün sabah bi uyandım yalımın deniz gören odasındaki yuvarlak yatağımda şok oldum inanamıyorum saçımın dip boyası 1 milim daha gelmiş. derhal kuaföre gitmeliyim dedim.
    sonra dersim olduğunu hatırladım ve saçımın daha önemli olduğuna karar verip hocayı aradım canım ben gelemicem dersine sen ne işlediysen eve yolla dedim.
    kuaföre bi gittim ki ne göriym. dip boyaya indirim yapmışlar. olmaz olsun böyle kuaför şimdi buralara ayak takımı doluşcak ucuz diye bağırdım oradakilere kapıyı vurduğum gibi çıktım gittim.
    yani kısaca sinirlerim çok gerildi günlük.
    daha uzun yazamıyorum ojelerimin ucu soyuluyo ne yazık ki...

12. 4 Mart 2009
  13. Juliet

Juliet Guest

sevgili günlük kafam çok kızgın birini elime geçirsem bi kaşık suda bogacam..senağlama

herşey aynı aynı..dıhandımm vallaa..
    offffffff offfffffffffffff-tatlicadiarzu-

14. 4 Mart 2009
  15. Elis

Elis Guest

sarduşu ziyaret gittim....gayet moralli oturmuş harıl harıl kitap yazıyor...:eek:

anam bu garu hiç boş durmaz mı...ne buldu ne gördü ne yaşaduysa bu 2 günde destan yazmış ...desenize zengin olmayı kafaya koymuş hatun...CADIARZU.

krizden fırsat yaratmak diye ben buna derüm.:mymeka:...zarduş işini bilir eh ne de olsa benim dostum bana çekmüş azucuk...şakkıdı.

sarduşun yanındaki pc ye bakıpda sanmayın nete bağlı...değül nete fişe bile takılı değil.kaydirigubbakcemile3..ilk gece çok ağlamuş sinir krizi geçirmüş delüü garu "kocasuz uyurum ps siz uyumam" (ben olsam tam tersi derdim ya ,neeeyse):1closedeyes:deyüü tutturunca özel izinle pc sini yanına almasına izin vermişler de hatun susmuş...:ecrin_bebek:

paris hilton ve tuğba geçmiş olsun mesajı yollamışlar...bi ihtiyacın olursa hiç çekinmeden söyle ne de olsa kader arkadaşıyız demişler...(ama demiski ,benim seksim bana yeter,yani ben deniz oluyorum o seksisengözlerimebaksanab).

denizle aynı koğuşa düşmedikleri için onunla henüz tanışmamış ama deniz selam yollamış..."müsait olduğunda haber versin tanışmak istiyorum ziyaretine gelmek istiyorum" diye ama sarduş kitap yazma işine öle bir kaptırmış ki bir ara tanışırız diye haber yollamış delüüü...:nazar:

16. 4 Mart 2009
  17. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Sevgili günlük,YAzima baslamadan önce selam
    ve saygilarimi iletir,yanaklarindan öperim.Nasilsin
    günlük.Insallah iyisindir.Beni soracak olursan ne
    cok iyiyim,ne cok kötüyüm.Bende bilmiyorum nasil
    oldugumu.Yazimi sonlandirmadan önce tekrar sevgi
    ve saygilarimi sunar yanaklarindan öperim.
    Kestane kebap acele cavap.....

18. 4 Mart 2009
  19. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Oyyy gunluk oyyyyyyy :çok üzgünüm:

Bu gunu sana nası anlatsam nası yazsam bılemıyom.:uhm:

Sabah sabah kaltım saat 12.bı haylı uyku sersemıyken arkadası kahvaltıya cagırdım.cokacimcoook

O gelene kadar hemen kahvaltılık bıseyler hazırladım.Hemen oturduk basladık kahvaltıya yedık kasık kasık kapuskayı.Ama nıyeyse bı garıp bakdıgını yakalım kahvaltı soframa CADIARZU (özellıklede salatalık turşusuna)

Sonra kuafore gıttım.Dedım aksama benım ıcın onemlı bı toplantı var.Saclarıma herzamankı gıbı verıver elektrıgı.(Saclarıma elektrık verılınce arkadaslarım cok beyenıyo da) -tatlicadiarzu-

Neyse ısde o ahenkle depişen saclarımlan toplantıya katıldım.Pek bı guzel gectı.Karar olarank da toplantıda bı daha toplanmama kararı aldık. :içelim:

Eve döndüm amanın bı bakdım kı bugun gunlerden salıtesi delikafadulden benım dızım varrrrrrr.Hemen oturdum tv basına.Basladım asla yıllardır kacırmadıgım tweety yı ızlemeye. :KK46:

Salak kedı gene yıyemedı su kuşu.Kedılerın yuz karası :mymeka:

Neyse gunluk az sonra da tayyörümü gıyıp yatacagım yatagıma...

Yarın görüşürüz be günlük kaydirigubbakcemile

Yatmadan yarın kahvaltıda yıyecegım kurufasulyeyıde pişiriyim yağından sana da damlarıtım gunluk kaydirigubbakcemile5

a.s.a.s.a.s.a.s.