günün fıkrasıı mutlaka okuyun:)

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve ciwciw tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ciwciw
  1. ciwciw

ciwciw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    > Temel bir gün hacca gitmeye karar verir.Fadime'ye gelir 'Hakkini
    > > helal et ben hacca gidiyorum' der.
    > > Fadime de 'Bir sartla der beni de götürürsen'. Temel ikna edemez
    > > Fadime'ye 'Tamam gel, o zaman annelerimizle helalleselim' der.
    > > Temel'in annesine giderler 'Anne hakkini helal et biz hacca gidiyoruz' der annesi de 'Bir sartla der benide götürsen'.
    > > Temel onu da ikna edemez 'Tamam' der. Hep birlikte Fadime'nin annesine giderler. 'Hakkini helal et biz hacca gidiyoruz' der. Kayinvalide ayni sekilde 'Bir sartla beni de götürürsen' der.
    > > Temel çaresiz üçünü de alip hacca gider.
    > > Haccin gereklerini yerine getirler.
    > > Dönecekleri gün herkes son ibadetlerini ve tövbelerini yapmak için odalarina geçer. Temel odasina giderken annesinin tövbesini duyar.
    > > 'Allahim beni affet Temel'in babasini 4 kez aldattim'.
    > > Temel inanmiyorum diyerek odasina dogru yürür, ikinci odada kayinvalidesinin tövbesini duyar.
    > > 'Allahim beni affet Fadime'nin babasini 8 kez aldattim'.
    > > Temel duyduklarina inanamaz.
    > > Son odada Fadime'nin tövbesini duyar 'Allahim Sen Beni affet Temel'i 1 kez aldattim'.
    > > Temel büyük bir sok içerisinde odasina kapanir dizlerinin üstüne çökerek baslar tövbe etmeye:
    > > -Allahim sen onlari bosver, huzuruna bu kadar orospuyu getirdigim için asıl beni affet..:)
    :dance:

2. 30 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ciwciw
  3. eldaca

eldaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Adam karısının kulaklarının duymayısından sıkayetcıymıs ancak karısına bu durumu ıfade etmekten cekındıgı ıcın kendısı doktora gıtmıs ve durumu anlatmıs.
    - Doktor bey karımın kulakları cok agır ısıtıyor bu durumundan cok rahatsızım ama kendısıne bırsey dıyemedıgım ıcın sıze kendım geldım onerebılecegınız bırsey varmı?
    -hımmm...once karınızın nekadar mesafeden duymadıgını olcmemız gereklı bu yuzden eve gıttıgınızde karınıza 30 m uzakta durun ve bırsey sorun,duymazsa mesafeyı daraltıp tekrar sorun boyle devam ederek ne kadar mesafede duymadıgını anlayalım once tedavıye sonra bakarız'' der
    Adam eve gıder karısı mutfaktadır ve yemek yapıyordur adam karısına 30 m mesafede durur ve sorar:
    -Karıcım yemekte ne var?
    ses yok,bıraz daha yaklasır ve tekrar sorar :
    -Karıcım yemekte ne var?
    Adam umutsuzca dahada yaklasır
    -karıcım yemekte ne var?
    Hala ses yok artık hıddetlenmeye baslamıstır ve sorar:
    -Offff karıcım dıyorum ya yemekte ne vaaar!!!
    Karısı:
    -Eh ama herif kac oldu soyluyorum ya tavuuuuuuuuk!!!