gurkan klinik

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve umutlu tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : umutlu
  1. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar gurkan klınıkte tedavı gören varmı aranızda.bızım bır arkadas baya tup bebek merkezlerını dolaşmış ve sonunda orda tup bebek denemek ıstıyor bende orda denemek ıstıyorum 2 tup bebegımı .nasıl bır yer .basarı oranları nasıl ve ayrıyeten ımsı yontemını kullanıyorlar sperm toplamada.mesajınızı beklıyorum.

2. 16 Nisan 2010
  3. fazilet

fazilet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gürgan klinikle cok yorum var sitede oku bende son 3 denememi orda yaptirdim kalitelibir yer iyi taraflarida kötü taraflarida var timür beyi belki bircak sefer görmüsümdür ,sonra randövü alirken cok zorlandim,sonra cok bekliyosun ,birebir seninle ilgilenmelrini bekliyosun o cok az ,kendi adima söyleyim gercekten kaliteli dr ama tecrübelerime dayanarak söylüyorüm sizinle ilgilenen bir dr secin kendinize

4. 16 Nisan 2010
  5. umudum06

umudum06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    timur hoca cok iyi ama direkt seninle ilgilenecekse ki bu imkansiz sadece ilk randevuda konusur ikna eder sonra pirrrr ucmustur saatlerce beklersin herseyle aygül hanim ilgilenir hemsirelerde en az bir doktor kadar iyi ve bilgililer ancak onlar sadece hemsire yetemedikleri nokta var muhasebe korkunc para pazarligi müthis önce parani sayarsin yoksa hic sonra sonuc almak icin telefon basi beklersin kanamanda sikintinda araki bulasin bunlari kabulleniyorsan ve timur hocanin birebir ilgilenecegi sansli kisi olabilirsen git derim ama degilse düzgün bir klinik bul gerci hepsi birbirine benziyor parayi alana kadar üc klinikte tedavi oldum gürgan ankalife ve satiroglu sadece sonuncusundan memnun kaldim ordada hemsireler biraz bos hoca herseye yetiyor allah yardimcin olsun canim kolayliklar diliyorum

6. 17 Nisan 2010
  7. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eğer tek bir doktora muayene olmayı düşünüyorsan gürgan clinic bu konuda iyi bir seçim değil canım.ayrıca arkadaşların dediği gibi para ön planda.hemşirelere teslim ediyosun kendini doktorlara değil zaten.ben ilk tedavimi orda oldum.ne zaman doktora ulaşmaya çalışsam yoktu.sürekli hemşirelere danıştım.timur hocayı görüşmeye gittiğimizde sadece 5 dk gördük.birde transferime girdi.onun dışındaki kontrollerimi aygül hoca ve ahmet hoca yaptılar.yani her gittiğimide başka bir doktora göründüm.muhasebe konusuna hiç girmek istemiyorum zaten dilek hanım canımızdan bezdirdi.kısacası ben orada tedavi olmuş biri olarak tavsiye edemicem.şuanda gittiğim merkezden çok memnunum henüz sonuç alamadım ama doktorumun benimle birebir ilgilenmesi ve 3.gidişime rağmen hala muayene ücreti bile istememesi beni çok şaşırtıyor.sonuç negatif olsa da yine şuanki doktoruma giderim.sitede gürgan clinicle ilgili daha önce başlık açılmıştı.onları da mutlaka okumanı tavsiye ederim.çünkü ben tedavimden önce bu yorumları hiç görmemiştim.görseydim başka bir yer düşünürdüm.hakkınızda hayırlısı olsun inş.