gurur mu aşk mı??

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve -deniz- tarafından 23 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : -deniz-
  1. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    ......................................................

Son düzenleme: 2 Eylül 2008
  2. 23 Ağustos 2008
  3. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim biten bir iliskiye yeniden baslamak ne kadar saglikli bilemem.
    Ama Allah bilir tabi, ayrilip tekrar birlesip evlenen insanlar var.
    Karsilikli ikinizde beraber olmayi istiyorsaniz, önce aranizdaki sorunlari halletmelisiniz.
    Bu iliskinin artilari ve eksilerini önce sen kendin degerlendirmelisin.
    Eger gercekten onun istedigi tarzda olamazsan, oda senin istedigin sekilde olamazsa, ya birbirinizi oldugunuz gibi kabul edeceksiniz (ki bu cocugun kabul edecegini zannetmiyorum etse daha önce ederdi), ya da askiniz icin bir takim seylerden fedakarlik edeceksin.

Bir erkek sevdigi bir kizdan neden 3 hafta icinde ayrilsin? Birde bu soru var.
    Sen istiyorsan ara konus. Hayirlisiysa olur. En azindan ilerde keske arasaydim gibi bir pismanligin olmaz.

Mutluluklar canim..

4. 23 Ağustos 2008
  5. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    .............................

6. 23 Ağustos 2008
  7. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Canim eger bazi seylerden fedakarlik yapilacaksa, iki tarafta yapmali bunu.
    Fedakarliktan kastim kisilik olarak degismek degil. Eger senden bazi huylarini degistirmeni istiyorsa bu yanlis birsey, cünkü hic bir yetiskin bir saatten sonra degismez.
    Ben onun istedigi gibi olmaya raziyim diyorsun ama bu senin icin cok zor birsey ve genelde bu tarz iliskiler yürümüyor.
    Kiyafet konusunda acik giyinirsin, biraz daha kapali giyinmeni ister o tamam. Kendi adima konusayim bunu sorun olarak görmüyorum.
    Ama yok su huyunu degistir, bu huyunu degistir dediyse eger, bence o arkadasi unut gitsin.

Yaptigin hatalar neydi bilmiyorum ama eger telafi edebilecegini düsünüyorsan karsi tarafa bunu inandirmalisin.

8. 23 Ağustos 2008
  9. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    ......................................

10. 23 Ağustos 2008
  11. aci_cikolata

aci_cikolata ...bir parça çikolata :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    3 hafta önce seni tanıdığında sen bu hareketleri yapıyormuydun, yapıyordun...Bence seni değiştirmeye çalışan biriyle beraber olma, şimdiden böyle yapıyorsa ileride neler yapar düşünemiyorum bile...seni sen olduğun için sevmeli....haa tabii ki fedakarlık yapıcaksın, her karşılıklı ilişkide fedakarlık vardır ama belli ölçüde...hem unutursun 4 sene beraber olduğun insanı bu kadar kısa süre içinde unuttuysan üzülme, 3 haftalık olanı daha çabuk unutursun...yürek her zaman kendinden yanadır...

12. 23 Ağustos 2008
  13. aysima25

aysima25 seni verene şükür... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bunlar hata değil ki canım.. tamam ona ters gelmiş olabilir..o yüzden kavga etmiş olabilirsiniz ama onun ricalarına mantıklı açıklmalar yapmadıysan daha çok tahrik ettiysen o yüzden olmayacağını düşünmüş olabilir.. yani güzelim bakıyorlar napiim şeklinde davranıyorsan bu tarz ifadeler sebep olmuş olabilir..

şimdi seni gerçekten isteyip istemediğini bilmiyorsun sanırım.. eğer gerçekten aşıksan ve onun için durulabilirim diyorsan onun bulunduğu ortamlarda bulun en hanım hanımcık halinle.. o düşünsün bu kız beni sevdi değişti diye.. ama yine de en doğrusu kimse için değişmemektir.. -tatlicadiarzu-

14. 23 Ağustos 2008
  15. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben senin yerinde olsam bir kere daha denerdim. Herkese ikinci bir şans verilmeli.
    Çünkü insanlar sevdiklerinden ayrı kaldığı zamanlarda düşünme fırsatı buluyorlar. Belki de bu ayrılık seni etkilediği kadar onuda etkilemiş bazı yanlışlarını görmesini sağlamıştır.
    Merak etme gururunu ayaklar altına almıyorsun.
    Aşk dünyanın en güzel şeyi doya doya yaşamalı insan.

16. 23 Ağustos 2008
  17. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bence aşkta gurur yoktur ama onur vardır hatta olmazsa olmazdır her ilişkide olduğu gibi.Diyelim ki şimdi barıştın hayatın boyunca onun istediği gibi davranabilicek misin?Kendin olamamamanın zorluğunu kaldırabilecek misin? İyi düşün içinden geldiği gibi yaşayıp kendin olmak mı, yoksa başkasının istediği gibi biri olmak mı?

18. 23 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bunlar ne saçma sapan nedenler.. hele en son maddeye inanamadım! aman bırak gitsin allah aşkına, bi ömur bu triplerle uğraşılır mı.. otuzuna geldinmi çökersin vallahi.. ayrılma teklifi ondan geldi diye böyle üzülmüşsündür şimdi.. zamanla geçer merak etme.. tut kendini arama, daha mantıklı bi insan bul bence kendine..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.