Gurur :((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sonsuzluk_ tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sonsuzluk_
  1. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar seviyor-seviliyorsunuz ve 20 gün içinde o kadar düşürdünüz ki kendinizi sevgilisiniz gözünden,sizin saçma tavırlarınız yüzünden erkek arkadaşınız oldukça kırıcı davrandı ve ayrılık kaçınılmaz oldu. Ayrılık sonrası aslında haklıyken en büyük aptallığı yapıp başka bir erkekle ilişkiniz varmış gibi gösterip haksız duruma düştünüz. Oyun olduğunu söylediniz ve yinede büyük tepkiler gösterdi. Evet ilişki bitti ama gururunuz ayaklar altında. Tekrar gururlu denilebilmek için birşeyler olmalı ama ne. Yardım edin lütfen Bir kadın gurununu kaybedince en büyük acıyı yaşıyormuş. Gözünde tekrar nasıl yücelirsiniz?? Bir Fikriniz Var mı? Ve aklımdaki fikir hediyelerini iade etmek bu yanlış olur mu? çok kötü konuştu ve çantada keklik görüyor ki öyle ama bu düşüncesini nasıl yıkabilirim. Kaybettiğim gururumu nasıl kazanırım?

2. 17 Ekim 2010
  3. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi kaç aydır çıkıyosun? 20 günde noldu? neden ayrıldınız kim ayrıldı bunları anlatmamışsın arada ne olaylar oldu anlat onları güzelce herkes yorumu ona göre yaparyerimseniben

4. 17 Ekim 2010
  5. shqiptar

shqiptar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bence 20 gnluk ılıskı ıcın dusunmeye bıle degmez boşver sıkma canını demekkı hayırlısı buymus .eger uzun surelı bır ılısklı olsaydı sana tavsıyelerım cok olurdu .

6. 17 Ekim 2010
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    baska biriyle eski hatalari tekrarlamadan yeni bir baslangic diyorum..

8. 17 Ekim 2010
  9. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    1,5 yıl oluyor çok sorunlu bir ilişkiydi. En son yeter artık dediğimden peşimden geldi uzun süre hayır dedim sonra yıldım hatta sözlenecektim gelen kişiyle. Ama ben tekrar başladığımız o 1 haftada yanındayken iyi eve gelince kavgaya bahane arıyordum ve ayrılıyordum nedenini anlamadım hiç neden böyle yaptığımı. Sonra Yine tıpış tıpış giderdim. En son sinirli olduğunda kalktım gittim beni görünce kızdı sonra giitti aramalar msjlarla o gittikten sonra atıştık falan. Bende bulunduğum yeri terk etmesini hazmedemedim ve çok ağladım bende canını yakayım die gidip başkasıyla ilişkim var gibi gösterdim ertesi gün.ve 3. gün iyice yaptıklarımla düşürdüm kendimi gururum yerle bir. Nasıl düzelticem bu durumu. İyice saçmalıyorum biliyorum

10. 17 Ekim 2010
  11. Smyl

Smyl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence biraz uzak durun..ilişkin var gibi de gösterme..biraz ortalık sakinleşsin..
    bende yaptığım bikaç şeyle kendimi küçük düşürdüm ama inan değmiyor..
    şimdi pişmanım..
    biraz ortalık durulsun..sonra oturup adam akıllı konuşursunuz..

12. 17 Ekim 2010
  13. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    yapabilecegin tek sey sessiz kalmak. gurur aktif bir hareketle geri kazanilmiyor. al hediyelerini, ver hediyelerimi, sadece cocukca ve kuskunce bir hareket olur. onun yerine sessiz kalin. bir sure sonra o merak edecek ne durumda oldugunuzu.

14. 17 Ekim 2010
  15. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet sanırım en mantıklısı sessiz kalmak şimdilik öyle yapıyorum bol duayla allaha sığınıyorum inş herşey düzelir