gurursuzluk yaptım ama onsuz yapamıyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve suskun_61 tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

16 Aralık 2009
    Konu Sahibi : suskun_61
  1. suskun_61

suskun_61 Guest

Biraz uzun olacak am kusura bakmayın bu işin içinden ben tek başıma çıkamıyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim
    geçen sene benim ona şiir yazmamla başladı belkide herşey şiir yazdım seni seviyorum dedim adını koyamadığım sevdam dedim biz farklı illerde yaşıyoruz abimin yakın arkadaşına aşık oldum hemde çok aşık oldum onun bana karşı duygularını bilmiyorum daha doğrusu emin değilim çok seviyorum onu yazdan yaza görüyorum yada onun olduğu ile gidersem görüyorum ben geçen sene 96 kg belki iğrenç görünen bir obez durumundaydım taaki ona aşık olana kadar sonra bu aşk beni eritti ve şuanda 60 kg farklı illerde olduğumuz için sürekli onu görme imkanım yok gittiğimde bana baktığını hatta benimle aynı ortamda bulunmak için sürekli bize geldiğini farkettim çevremdekilerde farketti ve ben buna güvenerek tekrar bir adım attım gururumu yok sayarak aradım ve konuşmak istedim daha sorna kendisi markette çalışıyor çok kalabalık olduğu için kapatmak zorunda kaldı ben seni ararım dedi ama aramadı şimdi ben beni neden aramadığını bilmeden bekliyorum ya gerçekten sevmiyor mu yoksa abimin yakın arkadaşı olması bukadar etkiler mi bana gelmesini bir adım daha atıp gitmelimiyim kalbim paramparça olsada susup kabullenmelimiyin akıl verirseniz çok sevinirim delirmek üzereyim çünkü:1no2::1no2::1no2:

2. 16 Aralık 2009
  3. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tam anlayamadım sen şiir yazdığında tepkisi ne olmuştuki?bide sen en son ne zaman aradın?yani ne zamandır aramasını bekliyorsun?

4. 16 Aralık 2009
  5. suskun_61

suskun_61 Guest

şiir yazdığımda ne olumlu nede olumsuz hiç bir şey söylemedi 3 yada 4 hafta oldu

6. 16 Aralık 2009
  7. suskun_61

suskun_61 Guest

armasını bekliyoum ama aramadı

8. 17 Aralık 2009
  9. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bekleme artık :nazar:

10. 17 Aralık 2009
  11. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gurursuzluk bunun neresinde? aşkı aramanın aşk için bir şeyler yapmanın adı gurursuzluk olur mu hiç? sen en azından elinden geleni yapmışsın. sonuç ne olursa olsun içinde kalmamış en azından. hiç üzülme.. belki senın gibi hissetmıyordur, belkı abinin arkadaşı dıye duygularını açıklayamıyordur. ama ne olursa olsun sen içini ferah tut. bir aşk için yapılabilecek her şeyi yapmışsın..

12. 17 Aralık 2009
  13. suskun_61

suskun_61 Guest

yazdıklarınız için çok teşekkürler artık aramaz biliyorum ama bana neden böyle yaptığını bilmiyorum madem sevmiyordu neden ilgilendiğini hissettirdi ve duygularımla oynadı şimdi içim öylesine acıyo ki hayatt ondan önce ve ondan sonra olarak ikiye bölündü hayatta beklediğim umut ettiğim hiç bişey kalmadı...:KK43:

14. 17 Aralık 2009
  15. limonilezeytin

limonilezeytin cansın sen canım kocam:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bi kere gurursuzluk demiyelim biz ona çünkü sen gurursuzluk yapmamışsınyerimseniben3-4 hafta çok uzun bir süre hani ben bugün aradın falan zannettim demekki aramaktan vazgeçti yani aramıcak,ama anladığım kadarıyla sende bir sonuç bekliyorsun haklı olarak bu durumda en mantıklısı ya ara yada mesaj çek son kez tepkisni netleştir:hulya:yani hiç umursama dicem ama bu seferde sen yoluna devam ederken hep aklında soru işareti olucak acaba ararmı diyekafamçokkarıştı

16. 17 Aralık 2009
  17. suskun_61

suskun_61 Guest

limonilezeytin yazdıkların için çok teşekkürler o bu saatten sonra evet aramaz ama bende merak ediyorum nenden aramadığımı galiba son kez şansımı deneyip aramalıyım bir sonuca bağlamadan ben önüme bakamıycam...:KK43:

18. 17 Aralık 2009
  19. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay canim benim gurursuzluk diye düsünme! olmus olabilir ilk adimi sen atmis olabilirsin! iste erkekler be güzelim ilk adimi sen attigin icin de onun icin avucundasin ... ne de olsa sevdigini biliyor! bence aaartik kendini agirdan sat ve fazla sevgini gösterme! emin ol senin pesinden kosacak olan o olacaktir! DEMEDI DEME....