!!Güven Hastanesi ssk yeni fiyatlar ve Dr.Taner Akçal!!

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hatic_83 tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : hatic_83
  1. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba..22 haftalık hamileyim ve hamileliğimin başından beri güven hastanesine gidiyorum.2010 ocak ayı itibariyle sgknın getirdiği yeni sistemle ödediğimiz fiyatlar değişti.Artık %30 yerine %70 ödemeye başladık.Muayene ücretlerinde 10 lira kadar fark çıkarken tahlillerde daha fazla ücret ödüyoruz.Ama henüz güven hast.doğum ücretinde ne kadarlık değişim olduğunu bilmiyorum.SSKlı hastalara bakan doktorumuzda değişti.Dr.Taner Akçal bakıyor.Genç ve ilgili bi doktor tavsiye ederim.Güven hastanesine giden arkadaşlar varsa sizinde düşüncelerinizi öğrenmek isterim.

2. 18 Şubat 2010
  3. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar yokmu güven hastanesine gidenn??

4. 9 Mart 2010
  5. mehtap0606

mehtap0606 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba bende Güvende Taner Beye gidiyorum ama muayenelerde 35 lira fark veriyorum siz nasıl 10 lira veriyorsunuz anlamadım

6. 9 Mart 2010
  7. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Mehtap0606 yanlış ifade etmişim.Yeni fiyatlandırmadan sonra eski ödediğimiz fiyatdan 10 lira daha fazla ödüyoruz dicektim.Yani bende 35 lira ödüyorum.Bugün sabah ordaydım sonuç göstermede.Nasıl memnunmusun Taner beyden Herşey yolundamı doğumu Güvendemi düşünüyosun?paylaşırsan sevinirim.

8. 10 Mart 2010
  9. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haticecim cok iyi yapmısım bu bölümü acmakla dün düsünmüştüm bende acıyım diye :) bende taner beye gidiyorum ve cok memnunun dogum ücretlerini bende bilmiyorum burda bi arkadas yazmıstı 2 milyarmıs ama sadece dogummu yoksa kalcagımız odada içindemi bilmiyorum ben hastaneden de taner beydende cok memnunun hastanenin temiz olması benm için cok önemli ve güven bir numara bi kac yere daha gittim baktım ama rezalet bide taner beyin ultrasn makinasıda son model süper gösteriyo bende persembe gidicem inş ayrıntılı ultrasona gircem bide sonuc göstercem inş :) belki karsılasırız bigün :)

10. 10 Mart 2010
  11. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Zeynepcim çok sevindim valla benden başka giden yok sanıyodum kimseden ses çıkmayınca.Bende memnunum Taner beyden de işte insan başkalarının yorumunuda merak ediıyo bide genç bi hoca ya ne biliyim merak ettim.Doğum ücretlerini örendim.Paket şeklinde zaten oda ücretide dahil ve bebğin ilk aşısı bakımı filan normal 1700 epidural 1800 sezeryan 2200.Kaç haftalık hamilesin?Ayrıntılı ultrasona başka biyerde girceksin dimi cnm çünkü güvende yoktu.Evet işallah karşılaşırız bigün:KK66:

12. 10 Mart 2010
  13. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm iyi gibi ozmn dogum ücretleri :) 20 haftalık cnm yarın sabahtan gidicem inş ama güvende giricem cnm var orda ayrıntılı ultrason 3hafta önce gittigimde 15 gün sonra gel ayrıntılıya göndercem demişti gecen haftada gittigimde sonuclarıma baktı ayrıntılıya git bide onlara bakalım dedi var cnm olmas olurmu okadar cok bölüm gönderiyoki ayrıntılıya cok dolu hatta bihaftadan önce randevu veremediler oyüzden....seni baska yermei gönderdiler anlamdım ben nasıl olmas derler yane ordaki sarısın sekreter veriyo randebuyu onla görüsmedinmi taner bey sölemdimi burda gitceksin diye ben yarın gidiyim yazarım yine sana :) simdilik hoscalakl iyi gecelr cnm yarın görüsürüz :)

14. 11 Mart 2010
  15. hatic_83

hatic_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım valla bana iki tane yer soyledi hastane dışında onlardan birinden randevu al ayrıntılı ultrasonunu yaptır ben sonuçlarına bakıcam dedi.Yani dışarı yolladı.Bende 22 haftalıkken filan başka bi tıp merkezinde yaptırdım hatta fetal eko da yaptırdım 400 e filan geldi.Şaşırdım şimdi madem hastanede var niye beni dışarı yolladılar.Dolayısıyla o sarışın kızdan:)rand.filan aalmadım.Neyse senden haber bekliyom gelince yaz bana canım grşrüz.

16. 11 Mart 2010
  17. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben gittim girdim ayrıntılı ultrasona ve dehset güsel bisey bide benm kızım doktor hanımbakarken biras tedirgin oldu herlade sürekli hareket halindeydi hiç durmadı yerinde ama cok güsel ya ayakları elleri parmakalrını saydılar kalp kollar bacaklar falan baktılar bi sorun varmı diye alllaha sükür hersey yolunda 20dk falan sürdü bakması sonrada tolga beye gösterdik hersey iiyi dedi cok sükür :) ben sna öle demsine cok sasırdım anlamdımki niye öle dedi gecen gidismde randevu alırken 47lira ödedim muayene ücreti + ayrıntılı ultrason cok üsüldüm bak smdi sana cok paravermişin sen bence bidahaki gidisinde sor :KK43: senin bebiş kac haftalık oldu kızmı erkekmi allah saglık sıhat versin inş :)

18. 11 Mart 2010
  19. ZYNB_KB

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    buarada sekerim fetal eko noluyo :KK70: