Güven Tıp Merkezi Dr. Bülent Kars

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ecem tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ecem
  1. ecem

ecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar. Ben 3 aylık hamileyim ve Güven Tıp merkezindeki Bülent Kars'a gidiyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmeye başlamıştım. Şu ana kadarda memnunum doktorumdan ama yinede sormak istedim. Bülent Bey'le ilgili fikri olan varmı?

2. 20 Mart 2009
  3. jelena

jelena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bülent Kars yaklaşık olarak benim 5 yıllık doktorumdur bence anadolu yakasında bu işi
    en iyi yapan o. Bu kadar iddialayım benimde bir oğlum var şuan 10 aylık doktorumu asla değiştirmeyi düşünmem çünkü bana her zaman çok yardımcı olmuştur.Kesinlikle insanlarla çok iyi bir diyaloğu olduğunu düşünüyorum kesinlikle herkesin Bülent kars gibi bir doktoru olmalı.Yani ben hamileliğim boyunca heralde 1000 kere telefon açıp soru sormuşumdur.Normaldede çok arar sorarım bir kerede beni kırmamıştır her zaman ilgilidir
    ya bu adam çok iyi bir doktor be...! Ben sadece doktorum diyemiyorum aynı zamandada çok iyi bir destek benim için bişiy söyliym çok seviyom onu.

4. 16 Nisan 2010
  5. morgenrot

morgenrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    merhaba ben de tavsiye üzerine pazartesi gideceğim kısmet olursa.. şuan bülent beye devam edenler varsa bilgi verebilirler mi?

6. 27 Nisan 2010
  7. duygu_34

duygu_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bende bülent beye gidiyorum bu 2. ci doğumum olucak ve çok memnunum bildiğim en iyi doktor o güvenebilirsiniz..

8. 27 Nisan 2010
  9. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benimde anadolu yakasında en iyi diye bileceğim dr benimde 2yıllık dr ok memnunum ondan tedavi görürken çok moral vermişti ama şuan hamileyim ona gitmek hiç nasip olmadı arabamızı sattık ter geliyor uzak geldiği içingidemedim ama gitmeyi pilanlıyorum inşallah giderim herkesede tavsiye edebilirim

10. 28 Nisan 2010
  11. duygu_34

duygu_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    nagihan bülent bey nerde doğum yaptırıyor sordunmu eskiden özel kartal hospital daydı ama şimdi nerde yaptırıyor daha sormadım senin bilgin varmı?

12. 28 Nisan 2010
  13. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    dıragosta bir hastanedeymiş canım ben doğumla ilgili konuşmadığım için arkadaşım gidiyordu o söylemişti sezeryanda normalde 500 tl ye yaptırıyormuş değişmiyor fiyatı bukadar biliyorum

14. 28 Nisan 2010
  15. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben değil ama bir tanıdığım Bülent Beye gidiyor. Çok memnun olduğunu söylemişti. Hatta bende doktorumdan memnun kalmasam ona gidcektim.

16. 1 Mayıs 2010
  17. duygu_34

duygu_34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkürler canım bugün gidicem bi soralım bakalım :))

18. 9 Temmuz 2010
  19. strawberies

strawberies Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    32+4 hamişim en başından beridir bülent beye gidiyorum.benim sol kanalım tıkalıydı,tedavimi yaptı ve hamile kalmama yardım etti,tüp bebek bile yapmayı düşünürken bülent beye gittiğimin 3. ayı hamile kaldım.hem de doğal yöntemlerele.allah razı olsun ondan...doğumumu da onaa yaptıracağım.doğumu central hospital de yaptırıyor şu anda.,bizi oraya yönlendirdi.gittik gördük çok temiz ve lüks bir hastane herkes de çok memnun oradan.ben sezeryan olcam fiyatı herşey dahil:1500tl