Güvenmenin bedeli!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nefertity80 tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : nefertity80
  1. nefertity80

nefertity80 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nerden başlasam bilemiyorum! Ama lütfen okuyun!!!
    4 yıllık evliyim. eşimle gerçekten aşık olarak evlendik. bizi en yakın dostum (şimdiki düşmanım!) tanıştırmıştı. o kardeşiyle birlikteydi ve annesinin de araya girmesiyle beni abisiyle tanıştırdı. güzel bir beraberlik başladı aramızda ve kısa bir süre içinde evlendik. aynı sokakta oturuyorduk arkadaşımla. sık sık gelir gider, sık sık bizde kalırdı. beraber çok eğlenirdik ve onu gerçekten çok ama çok severdim. sonuçta eşimle beraber oldu! bunları yazmak çok zor benim için inanın. ben hamileyken salaklığıma doymayayım ama onları bir akşam bir kaç saatliğine yalnız bıraktım. o akşam aralarında bir yakınlaşma olmuş. düşününce aklımı kaybetmek istiyorum ama o çok sevdiğim iki insan beni unutup başka zevklerin peşine düşmüşler. arkadaşım olacak kişi acaip egoist ve en ufak bir pohpohlanmada olur mu olmaz mı diye düşünmeden hemen bir ilişkiye başlayabilecek kadar kişiliği oturmamış biriydi. bu konuda onu hep uyarmıştım. gayet de güzel bi kızdı aslında ama güven eksikliği vardı. benim gibi olmaya çalışırdı hep. her fırsatta da bunu belli ederdi. hatta bir kaç defa alkollüyken yaklaşıp beni öpmeye kalkmıştı ama ben bunu hep geyiğe vuruyordum. eşim de bana hep onun bana karşı özel bir ilgisi olduğunu söyler ben de inkar ederdim, konduramazdım. çok güzel olduğumu, sigarayı tutuşuma, yürüyüşüme bile hayran olduğunu söylerdi. en sonunda ne oldu? benim omuzlarımda yükselmek istedi işte. eşim alkol aldıkları ve yalnız oldukları bir akşam (tabi benim salaklığım) ona çok güzel olduğunu söylemiş. oysa kardeşiyle beraberdi ve onunla cinsel beraberliği olduğunu bile biliyordu. (daha önce de bir kaç kişiyle birlikte olmuş ama biz sadece eşimin kardeşiyle olduğunu biliyorduk. sonradan öğrendik diğerlerini) en büyük kabahat bana göre eşimde bunu çok iyi biliyorum. ama konu şu an bu olmadığı için yorumlarınızı bu yönde yapmamanızı lütfen özellikle rica ediyorum.
    neyse bir gün beraber sabahladığımız bir günün sonunda yine alkollüyken bana eşimle beraber olduğunu itiraf etti. vicdanı çok rahatsızmış! (üzerinden 1.5 yıl geçmiş yani ben hamileyken) 2-3 defa birlikte olmuşlar. eşim çok ısrar etmiş o da boşluktaymış falan filan. tabi sonrasında evime gidip gelmeye devam etmişti yüzsüzce!
    bana (sözde) itiraf ederken eşimin çok üstüne gittiğini defalarca söyledi. tabi eşimle yollarımı direk ayırmak için gereken şeyleri yapmaya giriştim. hayatımın nasıl altüst olduğunu, bebeğimle ne sıkıntılar yaşadığımı anlatmama bile gerek yok tahmin edersiniz zaten. ama eşimle son defa konuşmaya ikna oldum ve bana anlattığı şeylerle kafam çok karıştı. resmen onu baştan çıkarmış. karşısına geçip striptiz bile yapmış! yüzleştik. kabul etti başı önde!
    eşime son bir şans daha verdim bunun üstüne.
    yalnız elim kolum bağlıydı çünkü bu arkadaşım benim amcamın evlatlık aldğı biriydi. onu çok seviyorlardı ve eşimle amcamlar arasında güzel bir ilişki vardı. eğer bunu ortaya çıkarsaydım en az iki cinayet işlenecekti ve çocuğum babasız kalacaktı. tabi kardeşi de öğrenince yaşadığımız yer cehenneme dönecekti. mecbur susmak zorunda kaldım. ama o kadına karşı kinim bitmiyor. geçen sene sözlendi ve sözünü rezil etmek, varlığımla rahatsız etmek için eşimi de aldım ve sözüne gittim. tabii üstüne resmen bomba düştü :) korkusunu öyle net hissettim ki anlatamam. baksanıza artık bunlarla avunuyorum!
    ben sözüne davet edilmediğim halde katılınca o tabi çok korkmuş ve şimdi ne nişan ne düğün yapmak istemiyormuş! sadece nikah ve yengemin zoruyla kına gecesi yapılacak.
    sizce bu ikisine de katılmalı mıyım? en güzel anlarını berbat etmeye yeter mi bu? ya da ben ve ailem zarar görmeden ondan nasıl intikam alabilirim?
    çok uzun ve karışık oldu farkındayım kusura bakmayın nolur. fikirleriniz çok lazım bana. teşekkür ederim...

2. 19 Nisan 2010
  3. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İster baştan çıkarılsın ister baştan çıkarsın benim için hiç önemli olmaz direk boşanırım.

Aldatmış sonuçta bunun üçü beşi olmaz.İlerde yapmayacağını da yapacağınıda kimse garanti edemez.

Güven bir defa sarsılmaya görsün ...Birdaha yerine gelmez ki.Çok zor.

Ben senin yerinde olsam ne düğününe ne kına gecesine giderdim valla...

4. 19 Nisan 2010
  5. nefertity80

nefertity80 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaptığı yanına kar mı kalsın? aynı semtte yaşıyoruz ve sık sık karşılaşıyoruz. mutlu olduğunu görmek canımı çok yakıyor!!!

6. 19 Nisan 2010
  7. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    her ne olursa olsun karsısında soyunsalarda eşin asla baştan çıkmamalıydı.bunun son olacağını nerden biliyosunuz her böyle yapanla beraber olur ozaman.allaha büyük konusmuyayım şuan hamileyim eşimin samimi arkadaşımla beraber olduğunu öğreneyim ikisinide dünyaya rezil ederim be ne susacağım olan size olmus bence.onlara bişey olmamıs.kusura bakmayında nekadarda düğününe giderseniz gidin sizi tınlamıycaktır.nasıl sustunuz ya anlamıyorum

8. 19 Nisan 2010
  9. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaptığı yanına kar kalmasın istiyorsan o zaman harekete geçecektin.

Sana bunu itiraf ettiğinde davranacaktın .

Şimdi ne yapabilirsin ki yaptığını burnundan getirmek için.

Evliliğine devam ediyorsun...O da amcanın evlatlık aldığı biri.Söyleseydim cinayet işlenirdi diyorsun...

Aklıma birşey gelmiyor şu aşamada.

Ama keşke ilk duyduğun zaman konuşsaydın .

10. 19 Nisan 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yinede allah yardımcınız olsun rabbim kimsenin başına böyle olay getirmesin.ama unutmayın güveniniz bitmiş güvensiz bir evliliğin normal yürüyeceğini sanmıyorum.hep içinizde kusku olacak nekadar inkar etsenizde

12. 19 Nisan 2010
  13. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet düğüne gitse ne gitmese ne...

Hiç umursamaz bence.

İyi sabırlıymışsın içine sindirmişsin bu olayı her kadın kolay kolay senin gibi devam edemezdi evliliğine hiçbir şey olmamış gibi..

14. 19 Nisan 2010
  15. nefertity80

nefertity80 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlısı da onu sadece eşimin kardeşiyle beraber oldu diye biliyor. kendisi söylemişti nişanlanmadan önce biliyorum. yazık çocuk da onu o kadar seviyor ki! biz de öyle biliyorduk ama yaşadığımız yer küçük bir yer ve resmen kahve köşelerinden benim bile kulağıma geldi başkalarıyla beraber olduğu ve başka bir sürü yalanı.

16. 19 Nisan 2010
  17. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    kızın suçu olup olmadığına hiç bakmam. beni eşim ilgilendirir. aynı şartlarda o beni affeder miydi. aslaaa.
    düğüne gitsen noolur gitmesen noolur. intikammıı..
    değermi öyle insanların seviyesine düşmeye...

18. 19 Nisan 2010
  19. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    312
    Ödül Puanları:
    153
    bi erkek kendini bildiği sürece karşısındaki soyunup boynuna atlasa bile reddetmesini bilir ve geriğini yapar allah korkusu olan eşine bağlı nefsini kontrol edbilen bi adam böyle şeytani oyunlara kanmaz...
    arkadaşım inan senin için çoook üzüldüm okurken gözlerim doldu gerçekten sıkıntılı anlar yaşamışsın zor zamanlar geçirmişsin ama ne olursa olsun yerinde olsanm boşardım süründürürdüm onu evet belki davulun sesi uzaktan hoş gelir diyebilirsin ama katlanılması çoook güç bi durum umarım bundan sonraki hayatında mutluluk ve huzur seninle olur yüce rabbim yar ve yardımcın olsun...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.