GÜZEL ŞUBAT ANNELERİ ''sizlerdede doğum stresi başladımı?''

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve bebisim09 tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : bebisim09
  1. bebisim09

bebisim09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    a.s.Kızlar artık zaman ilerledikçe doğumdan hiç korkmayan, çatır çatır doğururum diyen ben korkmaya başladım..:eek:
    O gün nasıl olacak, bebek erken mi gelecek, suyum yada nişanım gelse ne yaparım gibi şeyler düşünmeye başladım..

ARTIK GERİ SAYIM BAŞLADI GÜNLER SU GİBİ GELİP GEÇİYOR...

Eksik bişeyim varmı?
    Bebeğin eksiği kaldımı?
    Hastane nasıl acaba doğumda iyi davranacaklarmı, sorun yaşayacakmıyım NORMALMİ-SEZERYANMI doğum yapıcam diye düşünüyorum sürekli..:uhm:

PEKİ SİZLERDE DURUMLAR NASIL PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM..

2. 21 Kasım 2008
  3. bebisim09

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    doğum çantama bişeyler koydukça geriliyorum ayrıca sanki her an gidecekmişiz gibi..

4. 21 Kasım 2008
  5. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim ilk bebeğim olacak kızım nasip olursa,o yüzden bir acemiliktir gidiyor zaten en başından beri,şu gün oldu annemi bekliyorum birşeyler almak için bir de deneyimli bir arkadaşımı yanıma alıp alışverişe çıkayım diyorum,ben normal doğumdan hep korkmuştum allahtan darmış bizim kanallar da zorunlu sezeryan olacağım desem de şimdi de ondan korkuyorum çünkü ne de olsa ameliyat ve doğum sonrasında normal doğuma göre daha zor iyileşenler olabiliyormuş.ama bazıları da var 2.günüde ayağa kalkıyor sanırım bu bünyeyle de alakalı birşey bu.ben doktoruma güveniyorum içimi çok rahatlatıyor beni iyi tanıyor çünkü aşılamalarımı da o yapmıştı.zaman geçmek bilmiyor istiyorumki hemen zaman bitsin ve doğurayım şu 30lu haftalar bir başlasa allahın izniyle

6. 21 Kasım 2008
  7. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar bende bi kendimi böyle endişeli sanıyordum. demek aynı dertten müzdaripiz. gerçekten korkmaya başladım artık. korkunun da ötesinde ne olacak diye düşünmek beni geriyor.hele hele erken doğum yapma endişesi çok bende. inş. hepimiz hayırlısıyla doğum anılarımızı güzel güzel paylaşırız.hiç birimiz sorun yaşamadan.

8. 21 Kasım 2008
  9. bebisim09

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    LEBİS erken doğum korkusu bendede var sanırım bide hastanede kuvez yokmuş izmire sevk ediyolarmış böyle düşündükçe daha zor oluyor..
    SYMSLOW benimde ilk hamileliğim çatının dar olduğuna nasıl karar verdi canım drun bizimki dha hiç bişey söylemedi de?

10. 21 Kasım 2008
  11. symslow

symslow Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben vajinismustum aşılama ile hamiş kaldım darmış hem de kaslar çok kuvvetli bebeği boğarsın sen dedi

12. 21 Kasım 2008
  13. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umarım küvezlik bişey olmaz da hemen bebeğini kucağına alıp evine dönersin tatlım. allah yardımcın ve yardımcımız olsun...

14. 21 Kasım 2008
  15. bebisim09

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Bide az önce doktorlar dizisindeki doğumu izledim acayip kasıldım sanki ben doğurdum bi baktım nasıl sıkıyom bacaklarımı kasılmışım resmen :)))

16. 21 Kasım 2008
  17. bebisim09

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    symslow anladım canım, inşallah herşey yolunda gider ama çokta beklemek istemiyorum 37-38. haftada doğsun diye can atarım ben özledik yaww bebişi..

18. 22 Kasım 2008
  19. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    doğum stresinden çok hala bir hastaneye karar verememem beni daha çok kasıyor kontrollere gittiğim hastane çok uzak oyüzden doğum için evime yakın semtlerde bir hastane arıyorum ve doktor tabiki bir yandanda maddi sorunlar kafama takılıyor stres yapıyorum kendime aman boşver olucağına varır diyemiyorum şimdilik kafamı kurcalayan bunlar doğum stresine sıra gelmedi henüz :):)