Guzelik sirlari Mesleğim Gereği

Konusu 'Genç Ciltler ve Sorunları' forumundadır ve graf tarafından 9 Şubat 2007 başlatılmıştır.

9 Şubat 2007
    Konu Sahibi : graf
  1. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Daha Güzel Görünmek İçin Bazı Öneriler

Saçlarınızı düzenleyin
    Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden biraz saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektiriklenen saçlarınızı yatıştırmış olursunuz. Nemlendiriciyi banyo sırasında sürerseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra daha parlak ve canlı olduğunu görürsünüz.

Güne zinde başlamak
    Sabahları yorgun kalıyorsanız vücudunuzu toksinlerden arındırmak için bir bardak limonlu ılık su içebilir, cildinize de maden suyu ile masaj yaparsanız canlandırmış olursunuz.

Diş sağlığı
    Diş etlerinizi kuvvetlendirmeniz için küçük taneli tuzları diş fırçanızın üzerine koyun. Daha sonra da diş etlerinize kadar dişlerinizi fırçalayın.

Susuz ciltler için
    Vücudunuzda su eksikliği varsa badem özlü bakım kremleri kullanmalı ve yeşil çay içmelisiniz.

Buzlu dudak kremi
    Eğer dudak kalemi kullanıyorsanız size önemli bir tavsiye. Kalemi kullanmadan önce buzlu bir kabın içinde bekletirseniz daha iyi sonuç alırsınız.

Ellere süt banyosu
    Manikür yapılırken su yerine artık süt kullanılıyor. Ellerinizi en az beş dakika ılık sütün içinde dinlendiriseniz elleriniz ve özellikle tırnaklarınızın güçleneceklerini göreceksiniz.

Farların kullanımı
    Eğer farlarınız göz kapaklarınızın üzerinde birikiyorsa kesinlikle yağ bazlı farlar kullanmayın. Yoğun renk pigmentleri içeren pudra farlardan kullanmalısınız. Hafif sedefli farlarda bu konuda çok kullanışlı. Çünkü içeriğindeki sedefli maddeler göz kapağının üzerine yapıştığı için birikme yapmaz.

Mat dudaklar için
    Mat rujları seviyorsanız dudak kalemi kullanmalısınız. Böylece dudaklarınız parlamayacak ve çerçeveyi çok fazla taşırmadığınız sürece dudaklarınıza ayrı bir dolgunluk kazandıracaktır. Sadece dudak kalemi ile de dudaklarınıza renk verebilirsiniz. Ama burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var; kalemi dudağınıza dik hareketlerle sürdükten sonra parmağınızla iyice dağıtmalısınız

Göz makyajı temizliği
    Göz makyajınızı temizlerken göz kapağı ve çeversini ovuşturmamalısınız. Bunun için kullandığınız ürünü göz kapağınıza sürdükten sonra bir parça pamukla göz pınarından dışarıya doğru hafif dairesel hareketlerle silin

Cildiniz parlıyorsa
    Cildinizi kurutmadan matlaştırmanız gerekir. Fondöteninizi sürmeden önce matlaştırıcı kremler kullanmalısınız. Ve günlük kremler kullanırken bunların jel olmalarına özen gösterin.

Rejim yaparken göğüsleriniz sarkarsa
    Kadınların sıkı bir rejime girdiklerinde kilo vermekten göğüslerinin sarktığı görülür. Bu durumda proteini zengin rejimler yapmalısınız. Böylece elastin ve kolajen lifleri esnekliğini kaybetmemiş olur.

HADİ KOLAY GELSİN HANIMLAR

2. 9 Şubat 2007
  3. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    :Roflol: Sende benim gibi dudaklarına takmışsın buara bende öyleyim hep bu kozmetik ürünler çeldi aklımı yoksa eskiden aklımın ucundan bile geçmezdi dudaklarımın dolgun olmasını istemek.

4. 16 Şubat 2007
  5. eleni26

eleni26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizlar benim dudaklarim da cok asiri dolgun millet estetik saniyor.ama hic takmayin cunku kalin (dolgun) dudaklar her zaman sexidir

6. 16 Mart 2007
  7. ayxsxe1982

ayxsxe1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    paylaşımların için teşekkür ederim çok faydalı şeyler

8. 24 Mart 2007
  9. bilgenaz

bilgenaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler.Özellikle güne zinde başlamak için maden suyunu deneyeceğim.

10. 19 Nisan 2007
  11. avrill

avrill Guest

kızlar kesinlikle dudağımın dolgun olmasını istiyorum lütfen yardım benim bütün arkadaşlarımın dudağı dolgun ama ben çok kıskanıyorum yardım edin dudağımın dolgunlaşması lazım

12. 23 Nisan 2007
  13. melikeden

melikeden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkuler paylaşım için

14. 27 Nisan 2007
  15. _ophelia_

_ophelia_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim dudaklarım neredeyse yok gibi:))
    viks sürüyorum ben dudaklarıma bi kaç saatliğine dolgun gözükmesini sağlıyor

16. 18 Ekim 2007
  17. jjaponica

jjaponica Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yaa geçen gün eczanede gördüm dudak dolgunlaştırıcı krem varmışş ama adını hatırlamıorumm fisfisfis

18. 20 Ekim 2007
  19. ESPRIT

ESPRIT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gidip bi öğrensen ?????????????