Güzellik Iksiri Kara üzüm

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve kraker tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : kraker
  1. kraker

kraker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    cildimize 20 yasından sonra bakım yapmaya baslarsak ılerkı yaslarda sorun yasamayız diyor uzmanlar ..bende icinde kimyasal madde olan kremlere pek inanmam .. faydası olduunu dusunduum ıcınde sızınle paylasmak ıstedım :)

KARA üzümün yapısında bulunan vitaminler, minareller, potasyum, magnezyum ve demirin bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirirken cildin genç kalmasını sağladığını biliyor muydunuz? Uzmanlar, kara üzümün yağların erimesine yardımcı olarak cildin taze ve temiz bir görünüm almasını sağladığına dikkat çekiyor. İçerdiği maddeler sayesinde güzellik iksiri olarak nitelendirilen kara üzüm aynı zamanda zayıflama rejimlerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Kadınlar kara üzümü ezip yüzlerine maske yaptıklarında, 1 saat sonra yüzlerinde belirgin bir gençleşme gözlenebiliyor. Ayrıca, öğleden sonra düşen vücut ve beyin performansını 1 bardak üzüm suyu veya bir salkım üzüm ile artırılabilirsiniz.

2. 19 Mart 2008
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Ben sabahları aç karnına üzüm çekirdeği tozu yiyorum.Aynı etkiyi yapıyor mudur acaba:uhm: Teşekkürler güzel paylaşımın içina.s.

4. 20 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bende 1 haftadır kara üzüm çekirdeği tozunu yiyorum ama daha cildimde bi değişiklik yok
    güğüs büyüttüğünü duyduğum için yiyorum .annemde hep söylerdi kan yapar ye şunu diye dinlemedim:eek:klava: yıllarca bileydim göğüs büyüttüğünü sabah akşam yerdim ama mevsimimde bol bol tüketicem:dance:

6. 20 Mart 2008
  7. kraker

kraker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    en iyisi bencede mevsiminde bol bol tüketmek benim annele kardesimde kullanıo göğüs büyütmek için kara üzüm çekirdeğini çok yararlı ama iştah açıo diolar .. gerçi onlar hep iştahlıda hahaahaahahah bahane buluolar 1 gr almıolar vede :)) ama cok saglıklı bişey kara üzüm kesinliklee ben meyvenin kendisini yemeyi tercih ederim ama :) ayrıca bayılırım kara üzüme :)