Güzellik uğruna

Konusu 'Bunları biliyor muydunuz ?' forumundadır ve realist tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

26 Nisan 2009
    Konu Sahibi : realist
  1. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148

Yılan zehiri
    Kırışıklıklar üzerinde botox gibi bir etki yapan yılan zehiri enjekte edilmek yerine krem olarak kullanılıyor.

Büyükbaş hayvan plasentası
    Yaşlanma etkilerini önlemek için cilde derinlemesine nem veren sığır/inek placentası krem olarak 1940’lardan beri kullanılıyor.

Botoks
    Kırışıklıkları azaltmak için deri altına enjekte edilen Botulinum toxin (bo + tox = botox) isimli madde aslında dünyanın en zehirli maddelerinden biri. Deri altında çok az miktarda kullanılıyor.

Koç spermi
    Özellikle ıngiltere’de popüler olarak kullanılan bu madde saçlarınızı daha parlak ve yumuşak yapıyor. Kuaföre gittiğinizde saçınıza maske olarak uygulanan koç spermlerini kafanızda yaklaşık yarım saat bekletiyorsunuz ve saçlarınız daha sağlıklık oluyor.

Kuş pisliği
    Kuş dışkısında bulunan guanine isimli bir enzim cildi derinlemesine temizlerken daha da yumuşak bir görünüme kavuşturuyor. Japonyada sıkça kullanılan bu ürün losyon olarak sunuluyor.

Sülük
    Vücuda yapıştırılan sülükler detoks etkisi yaparak cildinizinin görünüşünü bozan toksinleri yok ediyorlar.

Sümüklü böcek
    Sivilce ve yara izlerini yok etmek için kullanılan bir kremin ana maddesi sümüklü böcek. Ayrıca sümüklü böceklerin anti-bakteriyel özellikleri de mevcut.

[kaynak mailce)

2. 26 Nisan 2009
  3. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy iğrençmiş. emegın için teşekkurler.

4. 26 Nisan 2009
  5. Perfectnose

Perfectnose Guest

işe yarasalar gam yemem :)))

6. 26 Nisan 2009
  7. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben zaten şu botoksun bır kışıyı bıle gençleştırdıgını daha görmedım. hepsının kafası sankı 150 kılo bır kadının kafası kadar şişman, bedenlerı ıncecık oluyor. japon çizgı fılm karakterlerı gıbı koca kafa dolaşıyorlar. yazık paranıza hanımlar.

8. 27 Nisan 2009
  9. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    katılıyorum sana gulkurusuu.Hemen belli oluyor doğrusu.Ama ileriki yaşta yapılan botox için birşey demek istemiyorum ben doğallıktan yana olduğum halde gördüğüm zaman hoşuma gitmiyor değil.Ama asla yaptırmayacağımdan eminim.Zehiri yüzüme enjekte ettirmem asla!...

10. 27 Nisan 2009
  11. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aman Allahımm iğrençmiş, insan bunları okuduktan sonra yüzüne nemlendirici bile süresi gelmiyor :1shok:

12. 27 Nisan 2009
  13. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bunlar zaten biilnerek yaaptırılıyo...

14. 27 Nisan 2009
  15. systmc

systmc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Mailinize gelen mailler mail list oluşturmak için ve milleti kandırmak için yapılan mailler mesela bunlardan biride obama neden Türkiyeye geldi. Bu Kaynaklara inanmayın aramızda doktor varsa cevaplasın. Kaynak yanlış.

16. 28 Nisan 2009
  17. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148

Bunlar bana gelen mailler değil systmc.Mailce internet ortamında çok güzel bir site.Haberin kaynağı da vardır mutlaka da ben oradan aldığım için öyle yazma gereği duydum.
    Ama tabii ki her konuda yalan haber yapılabiliyor.Nedense ben bu habere inandım.

18. 1 Mayıs 2009
  19. systmc

systmc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Keşke internette her yazılan doğru olsa. Coco Cola vardı mesela bazı markaların israil'e yardım ettiğini söyleniyodu yada dini kullanarak bazı şeyleri söylüyolardı. Çok güzel hareketler bunlardada bir skeçte bahsetmişlerdi. Sitenin altında yazıyla yazmış bilgilerinin hiç bir şekilde garanti etmez diye. Aramızda varsa uzman kişiler doğrusunu yada doğruluğunu tehit etmesi yeterli. Bizim lisede hoca vardı parfümlerin terlerden yapıldığını sölerdi sırnaşık şey