Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Kasım 2007 başlatılmıştır.

20 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar geçen izmirde yeni karamürsele gittim orda güzellik uzmanları ve doktorlar vardı. bir tanesi bana ne dedi biliyormusun okadar pahalı ürünler alıyorsun yararını görüyormusun bari,? onun yerine eczaneden bepanten plus krem, bepanten merhem, madacasoll al hesini boş krem kabında karıştır. sabah akşam sür bakalım yüzüne dedi. bende ne faydası var dedim? hücre yenileyici krem bunlar dedi. hemen dediğini yaptım. zaten madacosoll leke tedavi edici diğerleri hücre yenileyici dedim kadın doğru söylüyor galiba? size aktarmak istedim

2. 20 Kasım 2007
  3. deniz_gxuxnexsx

deniz_gxuxnexsx Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    Dediğini yaptın da ne oldu ,gerçekten işe yaradı mı?

4. 20 Kasım 2007
  5. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet işe yaradımı?? :uhm:

6. 20 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

evet canım yaradı yüzümde eskiden kalma sivilce lekleri bile açıldı iyi yani kadın doğru söylüyor bu zamana kadar pahalı ürünlere para veriyoruz, bide içinde reklam paralarınıda biz ödüyoruz

8. 20 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Deneyin Arkadaşlar,faydasini Göreceksiniz Lekesi Olanlar Sizde Deneyinn

10. 20 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Zaten Madacasolll Leke Için Krem Fiyati 6 Ytl. Bepanten Krem Ve Merhem 2,50 Ytl Sizi Zorlamazz

12. 20 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Nuriye Neden Cesaret Edemiyorsun Ki Zaten Bunlar Cilt Için Olan Kremler Bir Zarari Olmazki Yüze Bak Deneyen 6 Arkadaşim Daha Var Zaten Bunu Güzellik Uzmani Söyledi Zararli Olsa Kadin Kendine Kullnmazdi :)

14. 20 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

HII birde şunu unuttum. bayan göz altı için kullandığın bişey varmı dedi hayır daha henüz kullanmıyorum bişey şikayetimde yok dedim eğer düşünürsen onada fazla para vereceğine nivea göz altı kremin içine eczaneden kapsül olaral e vitamini al kremin içine içine boşalt karıştır ve sür dedi bunuda ablama söyledim o çok memnun kaldı eczaneden evitamini kapsül almış 5 ytl fiyatı zaten kapsülün içinde e vitamini yağı var delip bolatmş kremin içine çok memnunmuş arkadaşlar bunuda size aktarayım dedim

16. 20 Kasım 2007
  17. nuriye

nuriye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YA NE BİLİM EDACIM İŞTE.BENİM CİLDİM ÖNCEDEN PARLAKTI BEBEK GİBİYDİ.AMA SİGARADAN DOLAYI VE KURU BİR CİLDİM OLDUĞU İÇİN PARLAKLIĞINI KAYBETTİ BİRAZ CİLDİM.YA BELKİ BENDE FAYDA ETMEZ DİE KORKTUM AMA GÖZ ALTI KREMİ İÇİN VERDİĞİN TARİFİ KULLANMAK İSTERİM.SORUNUM YOK AMA ŞİMDİDEN BAŞLAMAK LAZIM.ASLINDA MAKYAJ YAPMADIĞIM İÇİN ONUNDA FAYDASINI GÖRÜYORUM.

18. 20 Kasım 2007
  19. SIMALYILDIZI

SIMALYILDIZI Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    denemekte fayda var diye düşünüyorum ben arkadaşlar. Madacasoll kremini duymamıştım. hangi lekelere iyi geliyor acaba.