Güzin Ablalarım lütfen banada yardım!!!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cimcime eses tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : cimcime eses
  1. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Aslında biliyorum bazı şeyler için şükretmemgereli ama bu yazıyı sadece içimi döküp önerilerinize ihtiyaç duyduğum için yazıyorum. 2 aylık bir iş arama sürecinden sonra şuan bulunduğum uerde işe beşladım yaklaşık 3 hafta oldu. Ama ine insanları ne ortamı bir türlü benimseyemedim. Bulunduğum yer bir plazanın en zemin katı yani aynı zamanda depo olarak kullanılıyoru ve şuan tek bayan benim, ilk geliğim zaman hiç beenmedim ama mecbur olduğum için kabul etmek zorunda kaldım. İnanın arkadaş ortamı ii olsa bulunduğum yeri hiç önemsemicem hele patronumuz tamamen benim zıt karakterim. Hiç birşeyle onu memnun edemiyorum, hep bana "bu güne kadar hiç birşey öğrenmmişsin" diyor oysaki benim 4 yılık bir çalışma hayatım var, dolayısıyla birazda olsa tecrübem var yani... Ben he öneri sunarm o hep kendi bildiğini okutur bana e sonuç olarak benim dediğim yere baştan gelinir. İnanın 3 haftadır buradayım daha hiç bir şeyi yoluna koyamadım çünkü buna patron izin vermiyor sürekli boş boş sorularla benim iş yapmamı engelliyor. Ayrıca 42 yaşında ve bekar bazen hakkımda farklı düşündüğünü hissdiyorum, çünkü hep ailemle ilgili özel hayatımla ilgili sorular soruyor, doğum günümde hediyeler falan aldı, yani bir patronda farklı yaklaşım sergiliyor bana. Bu durum ise benim daha çok agresif olmamı sağlıyor, ve bazen ben sinirlenince hemen işten çıkarma lafını atıyor ortaya...İş arkadaşlarım hiç söylemek istemiyorum, yane yaparsam hemen patrona yetiştiriyolar, lavaboya bile gitsem patronun haberi oluyor benim yüzüme gülüyorlar ama onların samimi olduklarına hiç inanmıyorum. Şuan bile şu yazıyı yazarken etrafımda dolaşıyor ne yaptığımı görmek için...İnanın ağlamaktan bıktım çok yoruldum bunaldım, bir çıkış yolu arıyorum ama yok... Bazen evlensemde evimde otursam diye düşünüyorum çünkü buna ihtiyacım var... İstediğim desteği evdende alamıyorum, lütfen içimi rahtlatacak bişeyler yazın belki birazda olsa kenimi iyi hissetmemi sağlar...

2. 3 Mart 2009
  3. yengec123

yengec123 hmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Güzelim çok iyi anlıyorum seni bi işyerinde en önemeli şey ortamdır. Biraz sabırlı ol derim ama bi yandan da iş bakmaya başla bence seni bu kadar bunalıma sokan bi yerde daha fazla çalışma. :teselli:

4. 3 Mart 2009
  5. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sırf içinde bulunduğun durumlardan kurtulmak için evliliği düşünme arkadaşım....

Bu doğru değil. Sen kendi ayaklarının üzerinde durabilmelisin önce. Evlendiğin zaman herşeyin iyi olma garantisi yok çünkü...Kötü olcak diye bişeyde yok tabi....

Patronuna gelince eğer rahatsızsan bu durumlardan iş arayışlarına başlamalısın bence. Bu şekilde bu ortamda durmak seni yıpratıyor anlaşılan...

Zaten patronunun sana karşı ilgisi varsa gerçekten ben olsam hiç durmazdım açıkcası...Tabi çalışmak zorundasın ama psikolojinin bozulmasından daha önemli değil sonuçta...

6. 3 Mart 2009
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    3 hafta içinde doğumgünüzde hediye mı aldı.
    sinirlenince işten çıkarma tehditleri falan.
    kısa zamanda çok yol almışa benziyor beyefendi.
    işyerinde huzursuz olmak da haklı olabilirsiniz de; ben iş yerinden sıkıldım evlenmek istiyorumu anlamadım.

işyerinden memnun kalmazsan en fazla istifa edersin başka işe girersin. ondan da memnun kalmadın başkasına....
    evlilikte ne yapıcan peki memnun kalmazsan..

işten sıkıldım diye evleniyim ben denmez..

8. 3 Mart 2009
  9. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Burada calisirken ayni zamanda baska is ararsin,bulur bulmazda cikarsin.
    Bu kadar dert etme canim yaaa.Dünyanin sonu degil ya.Arayana is heryerde
    var.

10. 3 Mart 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    bir kere iş hayatında ,hiçkimseyle samimi olmayacak ve
    fazla güvnmeyeceksiniz.bunu untmayın...
    işyerinizin konumu sizi rahatsız ettiği için,herşey gözünüze batıyor...
    çalışan kime sorarsanzı sorun,mutlaka şikayeti olacaktır,kimse memnun değildir yerinden,ya da iş arkadaşlarından,ya da patronundan...şimdi,
    öncelikle 3 haftalık bir işveren işçi ilişkisi bu kadar laçka olmamalı...
    hediye,özel sorular bunlar çirkin şeyler...
    o kim ki,neyiniz ki size hediye alıyor...
    siz kabul ettiniz sanırım...o hediyeyi kabul etmekle
    ona bu kapıyı siz açmışsınız,kusura bakmayın ama...
    bakın eğer huzursuzsanız
    patronunuzla konuşun,tavrınızı gösterin ki
    size basit muamelesi yapmasın,
    sizde çalışmaya devam edin...
    ha eğer yapmaya devam ederse,çantanızı alın ve çıkın...
    sonuçta sizin psikolojniz herşeyden önemli...
    sevgiler...

12. 3 Mart 2009
  13. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dinle songül aplayı...doğru söylüyor...
    aplam benim yaaa....

14. 3 Mart 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    erkek arkadaşı olayı, uydurun. herkes öyle sansın. bu patronun kulağına gider. yada yeri gelirse patronada söylersiniz...
    yok yine rahatsızlık devam ediyorsa , başka iş bakın................

16. 3 Mart 2009
  17. sinem_44

sinem_44 Polyanna Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım başka iş ara kendine kafana göre bir iş bulduğunda çıkarsın ordan.
    Kaç yaşındasın bilmiyorum ama önce kendi ayaklarının üstünde dur ekonomik özgürlüğün olsun sonra evlenirsin canım.Bulunduğun ortamdan kaçmak için evlilik çözüm değil:teselli:

18. 3 Mart 2009
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    oncelıkle zor bir durum iş hayatındakı ortam çok onemlı bence çalıştığınz insanlarla aranz kötüyse bu dahada çekılmez bir hal alır.hemen yeni bir iş ara bence ywnisin bulmadanda çıkma.şuan orda hangi pozisyondasınız?