Gynoferon Demir Hapi Kullanan Arkadaşlarrrr

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 26 Haziran 2008 başlatılmıştır.

    26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

    TRAKYALI Yeni Üye Üye

    Katılım:
    22 Mayıs 2008
    Mesajlar:
    1.086
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar 13 Haftalik Hamileyim Doktorum Gynoferon Diye Bi Demir Ilaci Verdi Bunu Kullanmaya Başladiğimdan Beri Afedersiniz Ama Dişkim Kapkara çikmaya Başladi Böyle Olmasi Normalmi Yaşayanlar Varmi Acaba.
     
  2. 26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  3. nazobxuxlo

    nazobxuxlo Yeni Üye Üye

    Katılım:
    23 Nisan 2008
    Mesajlar:
    5.212
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet evet çok normal bazen böle koyu yeşil bazen kara olun endişe etme
     
  4. 26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  5. ECEM2003

    ECEM2003 Guest

    bu ilaç dışkıyı siyah yapıyor ben kızımdada kullanmıştım şimdide kullanıyorum calcimax bana çok fena ishal ve karın ağrısı yaptı bıraktım
     
  6. 26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  7. TRAKYALI

    TRAKYALI Yeni Üye Üye

    Katılım:
    22 Mayıs 2008
    Mesajlar:
    1.086
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canlarim Sağolun Doktoru Aramam Gerek Kalmadi.doktoru Telefonla Aramaktan Pek Hoşlanmiyorumda O Yüzden Ama Bazen Mecbur Kaliyorum.
     
  8. 26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  9. misskokulumm

    misskokulumm Aktif Üye Üye

    Katılım:
    11 Şubat 2008
    Mesajlar:
    2.665
    Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    canım zaten ilacın prospektüsünde yazıyo dışkının rengi koyulaşır ve kabız yapabilir diye
     
  10. 26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  11. olric

    olric Yeni Üye Üye

    Katılım:
    6 Ocak 2008
    Mesajlar:
    125
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demir haplarının hepsi böyle yapar....
     
  12. 26 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  13. EU3

    EU3 Guest

    evet bende kullanmaya başladıgımdan beri öle ve daha önce kabızlık problemim çok olurdu demir ilacına başladıgımdan beri bu sorunumdan kurtuldum..
     
  14. 1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  15. EU3

    EU3 Guest

    bana doktorum ilk önce ferrum fort verdi fakat ondanmıdır bilmem kabızlık problemim oldu bu ay gyno feron yazmış bundan çok memnun kaldım kabızlığım tamamen gitti tatıda daha güzel
     
  16. 1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  17. strawberrylips

    strawberrylips güzel günler,bizi bekler Üye

    Katılım:
    9 Eylül 2007
    Mesajlar:
    3.648
    Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Bende aynı hapı kullanıyorum merak etme diğer arkadaşlarda demişler zaten koyu olur,ihmal etme ve süt ürünleriyle birlikte kullanma yoksa etkisini yok eder
     
  18. 21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  19. burcu_brc

    burcu_brc Yeni Üye Üye

    Katılım:
    22 Temmuz 2009
    Mesajlar:
    944
    Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Gynoferon kullanıp mide bulantısı ve kusma yaşayan var mı? Su dahil tüm içecekler demir kokuyor. Bu durumu yaşayıp doktoru ilaç değiştiren arkadaşlar var mı?
     
Benzer Konular: Gynoferon Demir
Forum Başlık Tarih
Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar Gynoferon demir ilacı 7 Temmuz 2009
Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar gynoferon ve decavit ? 1 Mart 2012
Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar gynoferon tablet aç karnına mı içilir? 23 Kasım 2009
Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar gynoferon kullanan varmı arkadaşlar 26 Ağustos 2009
Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar Gynoferon kullanıp baş ağrısı yaşayan var mı? 9 Mart 2009