Gz alt Morluu ve Gz evresindeki krklk iin Bephanten ve Expigment

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve sangius_era tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sangius_era
  1. sangius_era

sangius_era Guest

Arkadaşlar Bazı yerlerde bu iki kremin göz çevresindeki morluklar ve kırışıklıklar için iyi geldiği yazılmış doğrumudur ???:çok üzgünüm:

2. 18 Eylül 2009
  3. askprensesi

askprensesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim bence yazilanlara inanam benimde aynis orunum var hemde igrenc duruyor gzoe batiyor cok krem aldim denedim iannaki hespi copte ve param yandi ben bir urun bilrum cok guzelbir urun yurt disindaysan ben ama tr deysen arakdas yardimci olacaktir ben cok memnunum ve faydasini da gordum bazi kremler vardir gozunun alitna surersin abzilarinida kemigeneden cunku kimyasal madde vardir gzoe iyi gelmez goz altin ince deri oldugu icin benim onerecegim dogal ve bitkisel bana ualsirsan ayrimdi olurum

4. 29 Eylül 2009
  5. bhuket

bhuket PaMuK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    expigment renk acıcıdır . renk açma özelliği vardır. göz çevresine sürülmez ...

6. 12 Ekim 2009
  7. tubutu

tubutu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    expigment yanlış olmuş bence de..
    bepanthene i her yere al sür, candır canandır bepanthene ama expigment göz çevresine olmaz-olur da yani- olmamalı. yüzünde geri kalan her yere sür..

8. 14 Aralık 2009
  9. ania.danya

ania.danya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Kesnlikle doğru değil, expigment cilt lekeleri içindir, gözaltındaki kılcal damarlara daha fazla oksijen gitmesini sağlamaz.

10. 15 Aralık 2009
  11. ecrinsunbul

ecrinsunbul sümbül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu morluk ve kırşıklık için oriflame de bu at indirime giren bir krem var kapatıcı değil tedavi edici bir krem tavsiye ederim

12. 15 Aralık 2009
  13. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    adı ne canım o kremın

14. 16 Aralık 2009
  15. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu ay üç ürün var sanırım göz altı için. sen hangisini söylüyorsun? valla siparişimi vermek üzereyim. ben optimalsınkini sipariş edeceğim. ama royal velvet de var.bir de skindividual serum var. ay n'olur acele cevap. yarın sipariş vereceğim.

16. 16 Aralık 2009
  17. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bepanthene kremi bir kaç gün göz altıma sürdüm. pek bir faydası olmadı. sonra sanki yağ bezesi olmaya başladı gibi geldi bana bıraktım. o yağ bezesini andıran görüntü de hala geçmedi. çok pişman oldum. fazla belirgin değil ama yine de rahatsız ediyor beni. inşallah daha kötü olmaz. çünkü göz altıma sürmesem de bepanthenei şimdi yanaklarımdaki sivilce izleri için deniyorum. bir iki hafta denemek istiyorum. inşallah göz altlarım daha fazla etkilenmez.

18. 16 Aralık 2009
  19. ania.danya

ania.danya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bepanten de gözaltı için sakıncalı ama birileri uyduruyor herşeye iyi geliyor diye, birkaç gün kullanımdan sonra torbalanmaya neden olur...