Gz evresi krkl

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve Diamant tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Diamant
  1. Diamant

Diamant Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba!
    Ben daha 23 yaşındayım ama göz altımda yine de hafif çizgiler oluşmaya başladı ve ben bundan çok rahatsız oluyorum.
    Forumda gezdim ama hep kopuk kopuk bilgiler var. Kayısı yağı, üzüm çekirdeği yağı, ceviz yağı ve yaş maya çözümlerinden bahsedilmiş ama hep konu ortada kalmış.
    Eğer bu sorun için kesin bir çözümünüz varsa burda paylaşırsanız çok mutlu olacağım.

2. 1 Mayıs 2008
  3. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    23 yaşında olupta qözcevresinde çizqileri olan birtek benim zannediyodum demmki sizde benim qibi bu dertden muzdaripsiniz:KK43:( bende soya yağını qözcevreme uygulamyı düşünüorum ama ne kadar doğrudur bilemem kesşke doğal bi çözüm olsada bu cizgilerden kurtulsak:KK43:

4. 2 Mayıs 2008
  5. BABSYY84

BABSYY84 Guest

arkadaşlar bende 23 yaşındayım çok yaklaştığımda görebildiğim ince çizgi var gözaltımda gözaltları çok narin onun için duyduğunuz herşeyi sürmeyin araştıralım burada paylaşalım sonra uygulayalım ne dersiniz?

6. 2 Mayıs 2008
  7. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bencede paylaşalım en iyi sonuç hamqisi ise onu uyqulayalım 23 yaşında olupta cözcevresi kremi kullanmak nekadar doğru yada bitkisel yağları kullanmak ne kadar doğru cok karışık:çok üzgünüm:

8. 3 Mayıs 2008
  9. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    393
    Ödül Puanları:
    83
    23 yaşında da göz çevresi kremi kullanabilirsiniz
    bu yaşta oluşan kırışıklıklar genellikle kuruluktan olur
    sadece nemlendirme özelliği olan bir göz kremi işinize yarayacaktır
    çoğu güzellik uzmanı da 20 yaşından itibaren kullanılmasını önerir,ama göz altınız kuru değilse daha geç de kullanabilirsiniz
    ben aktardan nemlendirme özelliği olan kuşburnu yağını almıştım(güvendiğim bilgili bir bayandır aldıgım aktar)
    hafif nemli göz altınıza bir damlayı yedirin fazla sürerseniz beyaz yag bezesi oluşur.a.s.

ama bunun dışında kozmetik kremlerde kullanılabilir tabi.ben başlık bu yönde gittiği için tecrübemi yazdımyerimseniben

10. 3 Mayıs 2008
  11. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    qizzem hanım bu kuşburnu yağındna bahsetmişşniz, ne znmdır kulanıyosnuz bu yağı bdie qercekden gözcevresindeki cizgilerde gözle qörülür sekilde azalma varmı, ofs sinir olmaya başladım bu cizqilere alıyorum aynayı ckıorum balkona bakıorum qözcevreme ince ince cizqiler asonsördeki aynaya baktığımda qözcevremdeki cizqiler daha belirgin:KK43:( cıdıldırcam 23 yaşında bu yaşta qözcevremde cizqiler var 2yada 3 sene içinde qözcevrem daha kötü olcak diye düşünüyorum daha da fazla morelim bozuluyo ya qercekten,mutsuzum:KK43:(((

12. 3 Mayıs 2008
  13. BenOyku

BenOyku Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    güneşten korumak en önemli husus

14. 4 Mayıs 2008
  15. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    393
    Ödül Puanları:
    83
    kuşburnu yagının yenileyici özelliği de var ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.
    23 yaşında kırışıklık problemi çoğu zaman kuruluktan olur dediğim gibi.siz düzenli olarak nemlendirmeye başlayın.birkaç sene içinde kötü olacak diye de korkmayın.çevremde 15 yaşından beri göz çevresinde kırışıklıklar olan insanlar var.biraz yapıyla alakalı.ama birkaç sene içinde daha kötü olmaz.kuruluktan oluşmuş ise de nemlendirmeyle geçer.a.s.

16. 5 Mayıs 2008
  17. Diamant

Diamant Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haftasonu internete girememiştim, cevap atan herkese çok teşekkür ediyorum. Burda okuduklarımdan yola çıkarak en yakın zamanda mutlaka birşeye başlayacağım.

18. 5 Mayıs 2008
  19. Diamant

Diamant Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir de sormak istedğim başka bir şey; yüzüme sürdüğüm nemlendiriciyi göz çevresi için de kullanamaz mıyım??