Gz krpma tiki

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve oz_gul tarafından 10 Kasım 2009 başlatılmıştır.

10 Kasım 2009
    Konu Sahibi : oz_gul
  1. oz_gul

oz_gul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    220
    Ödül Puanları:
    93
    mrhba arkadaşlar.benim erkek arkadaşım sinirlenince,heyecanlanınca,korkunca vb durumlarda gözlerini arka arkaya kırpıyor:KK43: hatta normal zamanlarda da kırpmaya başladı bu durum beni çok rahatsız ediyor göz doktorlarına gittik ama bir şey bulamıyorlar:KK43: psikiyatrik bir durum sanırım.önerebileceğiniz bir psikiyatri var mı?

2. 17 Kasım 2009
  3. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim abimde ayni derdi vardi. Kendisi çok sinirli bir insan. Sinirli oldugu zamanlar yapiyordu. Ama kendi kendine yok oldu sonradan. Doktora falan gitmedi üstelik. Yazik çk dalga geçeni oluyordu :KK43:(

4. 17 Kasım 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Bu tik bendede var arada gelip gidiyor.Şimdi gitmiş durumda yakında gelir kesin kaydirigubbakcemile3

Çevredekiler uyarıyor devamlı ama istem dışı yapılan bişi isteyerek değil yani :))) uyarılınca insan dikkat ediyorum..Ailem kızarak uyarıyordu beni :)yavaş yavaşş azalttım bu ara hiç :)yokk kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bir gün aynaya bakarken denk geldim :S çok kötü görünüyor ve dahada dıkkat etmıstım alıskanlıgı kesmem için

6. 13 Aralık 2009
  7. oz_gul

oz_gul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    220
    Ödül Puanları:
    93
    ya biz doktora gittik ama tik değil göz kuruluğu dediler:KK43: ama hala geçmedi...:KK43: çok takıyorum ayrılma sınırına geldik:KK43: