h5 arkadaşlığI, ve benzeri sitelerde nişanlınız dolaşsa naparsınız?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve eda tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : eda
  1. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar,
    h5 denilen arkadaşlık sitesinde bir sürü tanımadığı kızı eklese nişanlınız ve sonrada onlarla konuşup sanal hediye alışverişinde bulunsalar naparsınız?akannehir

nihallerzincanli bunu beğendi.
  2. 15 Şubat 2010
  3. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    esimin kardeside bu sitenin adresini vermisti bi ara...esimde ne oldugunu bilmiyordu kayit oldu..birdahada o siteye girmedi aylardir...ben bi bakiyim ne var ne yok diye bi yabanci uyruklu kadin cikma teklifi etmis....esime gösterdim bunu oda üyeligini sildi orda...kardesinin sayfasindada zaten bir sürü kadin kiz acik sacik pozlar verilmis resimler gördüm oda evli....insanin icinde olmasin yeterki ..icinde olduktan sonra sen ne kadar karsi cikarsan cik yine istedigini yapar...birde badoomudur bodomu var-- o sitenin isminide amca oglu göndermis..orasida öyle sevgili bulma sitesiydi...dogru yolda olanida yoldan cikarmaya calisiyorlar s...r
    bende tabi cok agir sözlü mesaj yazdim amca ogluna esimede söyledim kardesinde olsa msn adresinden iptal et bu ahlaksizlari diye...oda iptal etti zaten..yuvamizin huzuru cok daha önemli..esimin msn adresini isterse kardesi yine acikca söylerim..yine sevgili bulma tanisma sitesinin adresinimi vereceksin diye..

Son düzenleme: 15 Şubat 2010
  4. 16 Şubat 2010
  5. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    :eek:lmaz:bu is biterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr....

6. 17 Şubat 2010
  7. haksever

haksever ZEYNEP ♡ AYŞE SARE NİN ANNESİ Pro Üye

Beğenildi:
    3.295
    Ödül Puanları:
    238
    seninkimi yaptı sen nabtın merak ettim valla nişanlıyken yapan evliykende yapar ve böyle evlilik olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:umursamaz:

8. 17 Şubat 2010
  9. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bilgisayardan nefret ediyorum. Keşke kullanmayı bılmeseydim.:1no2:

10. 17 Şubat 2010
  11. eda

eda Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlılık süresinde istediğin kızla konuşabılırsın seçimini öyle yaparsın sonra dedim.çook kızdım ama böylede bir açık kapı bıraktım ona, çok sevsem bıle sevgimi kalbime gömerim.
    uzakta olduğumuz için fazla vakit geçiremiyoruz.onunda etkisi var tabi anlıyorum .:eek:klava:

12. 17 Şubat 2010
  13. askım öle birşey yapmazz ki hem yapsada kendi kaybeder kişi ne yaparsa kendine yapar ama aşkım bana rabbimden bir hediye o öle birşey yapmaz bana deli gibi aşık ve bende onasırnaşık şey

14. 17 Şubat 2010
  15. haksever

haksever ZEYNEP ♡ AYŞE SARE NİN ANNESİ Pro Üye

Beğenildi:
    3.295
    Ödül Puanları:
    238
    canım önce seçim yapılır sonra nişanlanılır bence sen yol yakınken dön canım ne olursa olsun mesafeler aşka engel değildir bence o uçkurunun peşinde böle biriylwe evlenilmez
    eşimin bi arkadaşına gitmiştik bi kere gidiş o gidiş bidaha gitmedik evine biz gittik zaten kaynana kayınpeder kaynı görümcesi eşi ve çocuğu aynı evde yaşıyolar oturduk çocuk bilgisarı açtı gözü bi eli bilgisayarda arada bize laf atıyo uyuz olduk sitelere giriyo bizdende utanmıyo karısındanda çocuğundan da nerdeyse boğcaktım adamı eşim susturdu bişi diyemedim hemen kalktık sonra bize geldiler eşimi kaveye çıkarttırdı oturmadılar kız bi anlattı şok oldum kız bilgisayar kullanmayı bilmio ama biliyorum yapıo bişeyler dio ben yanına gidince kapatıo git başımdan yat dio bana dedi sen nabıyosun dedim kız ailesini bırakmış kaçmış salak aşk die bişi yok evlendiğiniz kişinin önce inancına sonra işine sonra mertliğine kişiliğine sonra ailesine sonrada büyüyüp büyümediğine bakın yakışıklılıkmış aşkmış bunlar geçici şeyler allah o sıcaklığı verdimi kargayı serçe olarak görürsünüz benim midem kaldırmıyo böle şeyleri canım senişn kaldırıyosa devam et ama kendini küçük düşürürsün daha da rahat yapar ne yapcaksa:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

16. 18 Şubat 2010
  17. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    ne olursa olsun uzakda olsa sen nasil dolasmiyorsan o tarz sitelerde oda dolasmamali

18. 19 Şubat 2010
  19. arch2401

arch2401 Nefes & Aden cennette bekleyen yavrularım Üye

Beğenildi:
    911
    Ödül Puanları:
    113
    tek kelimeyle berbat birşey ilişkinin sonu.....benzer sitelere ve giren erkeklere kızdığım kadar orada düşüklük yapan kadınlara da kızıyorum belki daha da çok onlara çünkü hemcinslerime yakıştıramıyorum ama bolca öyle tip var maalesef.:eek:klava::eek:klava::eek:klava: