haberler kötü arkadaşlar kanamam başladı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sersev79 tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : sersev79
  1. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama günaydın arkadaşlarım az çok biliyosunuz 3.5 ayımızı devirdik beraber ağladık beraber güldük şimdi ben sizden bi dua istesem çok şey istemiş olurmuyum gece kanamam başladı öyle böyle değil bu seferki sanki karnım bile indi sabaha geçer dedim hep öyle oluyodu ama sabah kalktığımdada hüsrana uğradım zaten doğru düzgün uyumadım bile lavaboya gitmeye korkuyorum o kıpkırmızı şeyi görücem diye dünyam yıkıldı nasıl kötüyüm anlatamam nolur dualarınızı esirgemeyin benden meleklerim beni bırakmasınlar allahımmm nolur onları değil benim canımı al daha iyi ben yaşayamam ki onları hissetmeden........senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

2. 5 Mart 2009
  3. ozlenozlem

ozlenozlem bebişim kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatım bu şekilde kendi kendine beddua etme. Birkere senin sağlıklı olman lazım ki bebişlerinde sağlıklı olsun.
    Şimdi hemen kalk yüzünü yıka ve aynada kendine bak. Ve aynadaki yansımana sen bir annesin ve bebişlerini bu şekilde üzmemen lazım de.
    Birkere böyle yaparak onları üzüyorsun. Onlarda annemizi üzdük deyip daha mutsuz oluyorlar.
    Canım emin ol senin için dua edeceğim. Allahımın izniyle bebişlerin seninle canım. Lütfen negatif elektrik verme onlara. İçinden onlarla konuş ve seni bırakmamalarını onları özlediğini söyle. Eminin seni duyacaklar ve gitmek için hazırlanıyorlarsa bile vazgeçip bavullarını:))) tekrar yerleştirecekler... (Biraz gül istedim)
    Hadi silkelen ve kendine gel bakalım

4. 5 Mart 2009
  5. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım akşamdan beri hep onlara sıcaklığımı vermeye çalışıyorum hep onlara dokunuyorum yalvarıyorum nolur beni bırakmayın diye allahıma dualar ediyorum bebeklerimden ayırma beni diye inşallah hep benimle kalırlar onların bavulları zaten hazır ama hastaneye gitmek için onlarla tanıştığımız gün için hazır onlardan ayrılmak için değil buna hiç hazır değilim moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum ama lavaboya girdikçe dünyam kararıyor elimde değil ben bütün üzüntüyü acıyı çekerim yeterki onlara bişey olmasın allah razı olsun arkadaşım desteğin ve duaların için

6. 5 Mart 2009
  7. xsximal82

xsximal82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de dua edicem sana..iyi düşün bitanem, Rabbimin izniyle hiçbişey olmaz inşaallah bebişlerine..hiç kalkmamaya çalış, istirahat et..bi de doktoruna sordun mu canım? ne diyo doktorun?

8. 5 Mart 2009
  9. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    üzme kendini cnm bende 6 haftalık hamileyim 2 akşam önce kanamam oldu bende çok korktum ama sanırım bişey olmadı yatıyorum şu anda sende yat dua et ALLAH onları sana bağışlar sen içini ferah tut bende çok korkuyorum benimde kesem gözüktü ama bebek gözükmedi ve çok korkuyorum ayrıca hiç bir gebelik belirtim yok inan allah onları sana bağışlayacak

10. 5 Mart 2009
  11. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Çogul gebelik olur da kanama olmaz mı?Sen simdi rahat ol,uzan,dr.unu ara,esin isteyse cagır gelsin,gitmediyse doooogru dr.a.Gör su minnoslarının kalp atıslarını da rahatla hadi bakem.Tek bebege hamileyken benim de sürekli kanamam olmustu,dr alısmıstı artık,gel kalp atıslarını gör de rahatla derdi.Hadi canım,güzel haberlerini bekliyorum,duaya basladım bile:Saruboceq:

12. 5 Mart 2009
  13. azbycv

azbycv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim seni çok seviyorum.o tatlı bebişlerinide çok seviyorum.ve o miniklerin annlerini benden çok daha fazla sevdiklerini düşünürsek onlar annelerini bırakıp giderlermi annesi.Rabbim annelerine sıkı sıkı tutundursun inşallah.canım doktorunu muhakkak aramışsındır yada belkide şimdi onun yanındasındır.ama doktorunun ne dediği önemli biliyorsun sana bir yol gösterir.sen kendini fazlamı yoruyorsun birtanem.dinlen ne olur.bırak işler sonrada olur ama bu canlar hayatının dokuz ayına talip dünyaya gelmek için ki bunun 3.5 ayını zaten devirmişsin.biz senden kanama haberleri değil kızlar bebeklerimin cinsiyetini öğrendim şöyleymiş diye mutluluk haberlerini duymak istiyoruz inşallah.hiç moralini bozma canım benim

14. 5 Mart 2009
  15. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    sağolasın canım benim evet bugün 1 gibi gidicem kontrole inşallah kötü bişey çıkmaz çok üzülüyorum

16. 5 Mart 2009
  17. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah canım hepimizinkini bağışlasın rabbim benimde ara ara kanamalarım oluyodu ama hiç bukadar fazla değildi inşallah sende bebeğini görürsün bi an önce canım benimde belirtilerim pek olmadı 1 aydır hiç yok o konuda üzülme normal halde gibiyim hep ne mide bulantısı ne başka bişey ama ondan bi sorun çıkmıyor canım

18. 5 Mart 2009
  19. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    allah razı olsun canım içimi ferahlatıyosunuz saat 1 e doğru gidicem inşallah güzel haberler getiricem bende alışkınım aslında kanamalara ama çok oldu bu sefer hala geçmedide hiç bukadar uzun sürmezdi