Hacettepe Ömer ekin 13 Eylül meme büyütme ameliyatı korkuyorum... :( yardım edin

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve pinksade tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Eylül 2013
    Konu Sahibi : pinksade
  1. pinksade

pinksade Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bayanlar. Meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdiğimde internette araştırma yaparken tesadüfen size rastladım yaklaşık 3 aydır yazdıklarınızı okuyorum. Burada okuduğum olumlu referanslarınızla Ankara ya Hacettepe hastanesine Ömer beyle görüşmeye gittim. Çok olumlu ve güzel geçti samimi, bana güven verdi. Kararımı verdim 13 Eylül cuma allah kısmet ederse ameliyat olacağım. Kas üstü 200cc yuvarlak meme altı kesisi. 2 günüm kaldı :KK43: ağrı eşiği düşük hastanelere fobisi olan biriyim canım acımasa da ağlarım :) bu huyumu sevmiyorum ama böyleyim. İlk kez narkoz alacağım ilk kez ameliyat olacağım bu yüzden neyle karşı karşıya kalacağım konusunda sadece yazdıklarınız sayesinde fikrim var. Bu ameliyatı olmayı çok istiyorum bir o kadar da korkuyorum ya son anda ben vazgeçtim deyip çıkarsam :KK43:( Kızlar bana yardım edin motivasyona çok ihtiyacım var. Zaman yaklaştıkça nefesin kesiliyor kalbim sıkışıyor resmen şimdi böyleysem hastanede ne yapacağım :KK43:( Kas üstü ameliyat olan arkadaşlar yardım edebilir mi acaba süreçleriyle ilgili bilgilerini paylaşabilirler mi ??
  2. 11 Eylül 2013
  3. fairtale

fairtale ver bana düşlerimi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    yaş boy kilo evli bekar bunlar hakkında bilgi verebilir misiniz? neden kas üstü tercih edildiğini ve neden 200 cc tercih edildiğini merak ettim
  4. 11 Eylül 2013
  5. pinksade

pinksade Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    27 yaşındayım, bekar, 43-44 kilo 1.55 boy. Yeterli meme dokum olduğu için kas üstü. Aynı şekilde benim göğüslerim var üstlerim boş duruyor o yüzden olmak istiyorum.
  6. 11 Eylül 2013
  7. pinksade

pinksade Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meme dokumdan dolayı yani sıfır meme olmadığı için doktor 200cc dedi bence. Çok büyük koyarsa benimde var nasıl durur bilemiyorum :) Taşıyamam zaten :))
  8. 11 Eylül 2013
  9. fairtale

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Büyük koymasın zaten. Yuvarlak doğru seçim süt bezlerine engel olmayacaksa şimdiden geçmiş olsun
    Son düzenleme: 11 Eylül 2013
  10. 11 Eylül 2013
  11. pinksade

pinksade Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktor süt kanallarına engel olmayacak sıkıntı yaşamazsın dedi. Hayırlısı çok az kaldı çok korkuyorum. Sen oldun mu ? olduysa nasıl oldu? Korkmalımıyım çok acıyormu :KK43:
  12. 11 Eylül 2013
  13. fairtale

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18

ben senden 2 yaş büyüğüm 10 ay oldu kas altı 300 meme altı kesisi, boy 1.60 kilom 48 di. şimdi 52 kiloyum. Benimki kadar acımayacak korkma kas altı en ağırı senin ki rahat olacak
  14. 11 Eylül 2013
  15. pinksade

pinksade Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım dediğin gibi olur. teşekkür ederim cevaplar için. Ameliyat olana kadar bu korku endişe geçmicek :KK43:
  16. 11 Eylül 2013
  17. pinksade

pinksade Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK43: bana kimse morel vermiyor :KK43:
  18. 11 Eylül 2013
  19. leyla_ebrum

leyla_ebrum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyyy cnm kıyamam ben sana demek randevuyu aldın hayırlı uğurlu olsun neolur bukadar sıkıntı yapma pinksade benim canımda tatlıdır evlenmeden önce ahhh nasıl evlencem o gecem nasıl geçecek neyse o geçti busefer hamile kaldım aman Allah ım nasıl doğum yapacam ve sanmıyorum ki benim kadar canın tatlı olduğuna 2 gün korkudan eşimle birlikte olammadım, doğumda hastahaneyi başlarına yıktım yani anlayacağın halende canım tatlıdır ama şu var burdaki ameliyatları ben hemen hemen 3 yıldır takipteyim 1.5 yıl misafir üye olarak 1.5 yılda üyeliğimle ve çok kişiyle yazıştım nasıl geçtiğine dair süreçleri v.s. çok ahım şahım acı yaşayan yok bitanem kendini germe bak çoğu kişinin olmak isteyip yıllarca acı çeken olamayan ameliyatı olacaksın hiç bukadar kasma kendini senin için dönüm noktası olacak ogün bence ameliyattan sonraki güzellikleri düşün kendi kendini bir nebze rahatlatırsın bak ben 31 yaşındayım ve 3 yıldır takipteyim ve bir türlü mAllah kısmet etmedi bana geçen yıla kadar özel araştırıyordum çok arkadaşım bana burdan yardımcı oldu zühtü beyle görüştüm tam karar verdim derken maddi yönden sıkıntıya düştük eşimle ve halende aynı ama yaş ilerledikçe zoruna gidiyor heleki çalışan bayansan çalışıyorum bir türlü istediğimi yapamıyorum diye özel şirkette resmi muhasebeciyim her şekilde özelde olma durumum var ama bir türlü sıkıntılardan kurtulamadık eşimle neyse herşeyin hayırlısı bundada vardır bir hayır diorum ve son sözüm hayırsısıyla girip çıkacaksın kendine iyi bak sıkıntıya girme hoşçakal :)