hacettepede doğum yapanlar....

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve bkale tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bkale
  1. bkale

bkale Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar merhaba herkese. ben 37 haftalık hamileyim. bugüne kadar hep hacettepede bir profun özeline gittim ve doğumum da hacettepede olacak. ancak doktor prof olduğundan normal doğumlara girmiyor. bende merak ediyorum ankarada hacettepede doğum yapan arkadaşlar var mı aranızda ya da yapan bildikleriniz. nasılmış doğum servisi? asistanlar mı yaptırıyor doğumu aceba daha araştırmadım ama size bi sormak istedim bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevineceğim. artık iyice heyecan bastırdı ve çok merak ediyorum doğum yapanlar memnun kaldılar mı aceba? şimdiden teşekkürler hepinize:))
  2. 6 Ekim 2009
  3. setu

setu Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım günaydın bende 34 hafatalık hamileyim hacettepede çalışmama rağmen dışarda özel doktora gidiyorum gittiğim doktor hacettepeden uzmanlığını alıp kendine sadece özel muayene açmış bir doktor. ben hacettepe hastanesinde çalışıyorum. kadın doğum bölümünü tavsiye etmem. muayene ücreti her ay 200 ytl verirsin ve paranla rezil olursun. özel para yatırmana rağmen hastanede yaptıracağın tetkikler bütün gününü alır. hastane çok kalabalık. özel muayene olduğun yer çok bunaltıcı kalabalık bir yer. ultrason cihazları sanırım bayağı eski ben gebeliğimin beşinci ayında doktorumun isteği üzerine bir defalığına özgür derene gittim ve o ay bebeğimi hiç ultrsonda seçemedim. normalde kendi doktorum bebeğin her ay resmini tab edip veriyor ve cd kayıt alıyor. hacettepede özel gitmene rağmen bunların hiçbiri yok. gittiğin özel doktorun doğumuna girmesi için özel para yatırman gerekiyor. üstelik parayı yatırmana rağmen yine doğumu asistanlar yaptrıyor ve uzman doktor sadece son anda gelip çocuğu çekiyor o kadar.
  4. 6 Ekim 2009
  5. smhsmh

smhsmh Kaan'ım♥ Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bilgiler için çok teşekkürler ben hamile değildim ama prof. gitmiştim dediğin gibi tonla para verip rezil olmak dedim bende dr lar kesinlikle işinin ehli fakat o paraya beklentiyi az karşılıyo
    ben Fatih. üniv ve lokman hekime gidiyorum doğumu nerde yapacağıma karar vermedim
    acaba gazidemi böyledir eltim gazide doğum yaptı doç te gitti soın iki ay
    doğum akşam 10 buçukta oldu telefon etmişler isterseniz geleyim demiş
    fark 700 lira alıcakmışmış
    şimdi kafam karıştı
    Ankarada şöyle uygun meblalı güvenilir nere var ki yaa
  6. 6 Ekim 2009
  7. setu

setu Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben op.dr.cüneyt genç'e gidiyorum. doğumu medicana hastanesinde yapacağım normal doğum ücreti 1000 ytl doktoruma vereceğim para sanırım 1500 ytl civarı ama doğumun başından sonuna kadar yanında bulunuyor. doktorumdan çok memnunum kontrole başladığımdan beri herşey çok iyiydi. gebelikte beslenme, gebelik egzersizleri, normal doğum eğitimi ve emzirme seminerleri bu eğitimlerin hepsi gebelik takibi sırasında ücretsiz verildi.
  8. 9 Ekim 2009
  9. aslikara

aslikara Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iyi günler kızlar ben Akropol hastanesine gidiyorum
    Dr.Bülent Alp aydın.Çok memenunum sakin anlayışlı bir doktor.
    Dogumuda orda yapacagım 750 tl simdilik yılbasında zam gelmezse.
    Tavsiye edrim bilgilerinize...................
  10. 9 Ekim 2009
  11. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benim lokman hekimdeki doktorumda sadece gelip çocuğu çıkaracak ve ben hastaneye bir sürü para vercem.Mantıklı gelmedi bana o yüzden vazgeçtim ordan ....
  12. 19 Ekim 2009
  13. Nurem

Nurem Siz Herşeye Bedelsiniz! Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Canım sen muayenelere ne kadar ücret ödüyosun?
  14. 12 Nisan 2014
  15. thescretmagic

thescretmagic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    . Calistiginiz yer hakkinda hele ki dunya universitelerinden birinden bahsederken sizi biraz vicdanli olmaya davet ediyorum. Gayet basarili ve guzel bir hastane. Bende gidiyorum ilgi cok guzel. Ayrica cihazlar gayet modern. Bu kadar asagilayici mesaj yazmaniz cok dikkatimi cekti.
  16. 16 Mayıs 2014
  17. merwecoskun

merwecoskun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

merhaba ben de hacettepeyi düşünüyorum. Bana bilgi verebilirmisiniz?
  18. 16 Mayıs 2014
  19. thescretmagic

thescretmagic Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben 2 mayısta kürtaj oldum bebek öldü karnimda. Özgür özyüncü bey den randevu alınız. çok güzel insanlar. tekrar hamile kalınca yine oraya gideceğim inşallah