haddini aşıp ailenıze laf soyledi asmak mı lazım kesmek mı:)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve balik tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : balik
  1. balik

balik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    eet kıslar dıelım ole bı densızlık ettı nasıl burnundan getırırız ılla kotu bısıy olması sart dııl bır ıma bıle benı kırmızı gormus boğaya cevırır

2. 20 Kasım 2008
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Aaaa sadece ailene soz söyledi diye mi kırmızı görmüş bogaya dönüyorsun aşkolsun yani enişteme sen sükret ailesinin açıgını arayanlar eksigini süreklı yüzüne vuranlar var şekıl A benım ki yani

4. 20 Kasım 2008
  5. balik

balik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    anlayıs gosterdıkce tepene cıkıolar haklısın o kım kı benı yetıstıren ınsanların acıgını arıyabılecek herkes haddını bılmelı asla bana gore bu en buyuk saygısızlıktırr

6. 20 Kasım 2008
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Her insanın ailesi kıymetlidir.
    Yani çevremde gördüğüm kadrı ile bazı kişilerin ailelerinde ne kadar hatada olsa yanlışlıkta yapsalar sırf ailesi diee hiç laf söylemiyorlar. Ben buna çok karışıyım.
    Eğer benim ailemin yanlış bi hareketi yanlış bi sözü olursa ve biride buna bana söylerse birşey demem yani bunu görmemezlikten gelemem kimse dört dörtlük değildir.
    Ama olmamış bir şey için laf söylenirse iftira atılırsa herhangi ters birşey söylenip haksızlık yapılırsa o kişiyi çok fena yaparım.Kimse önüme geçemez o zaman...

8. 20 Kasım 2008
  9. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    olmayan birşeyde laf söylüyorsa arkadaşım cevabını verceksinn..susarsan daha büyüğüyle karşılaşıyorsun..susmak sabır kazandırır derler yalan inanma..bu erkeklere yaranılmıyorrr..

Son düzenleme: 20 Kasım 2008
  10. 20 Kasım 2008
  11. EU2

EU2 Guest

aileme laf söylemesi ilişkiyi bitirme sebebimdir.. beni sevecek insan ailemi sevmek ve kabullenmek zorundaa ben 5 yıl önce bana teklif ettiğinde bunu söylediim bunu bilerek kabul ederek bana evet dedirttirdi beni doğuran büyüten bu yaşa getiren aileme hiç bir kimsee ( bu aşkından ölsemde çok sevsemde canımın yarısı dediğim sevgilim dahi olsa) kimsenin laf söylemeye hakkı yok zaten o hakkı ona verirsem asıl suçlu ben olmalıyımm..yani uzun lafın kısası aileme laf söyleyen kişiye kısaca ayakkabı numaramı gösteriririm.. BUKADARDA BÜYÜK KONUŞURUM SÖZ KONUSU AİLEM OLUNCA

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Kasım 2008
  12. 20 Kasım 2008
  13. balik

balik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet sanırım hala kadının otorıtesı olmemıs bı tek ben varım sanıyodum ama yalnıs dıılmısım uyarı yapılacaksa ınsanı olculerde yapılmalı ama turkıyede bı cok kadın senın annen senın baban dıerek zor baskılar altında kalıor ve ne yasık kı buna ses cıkaramıyor benım aılem ıcın bısıy soylucek ınsan ıkı kere dusunmelı once kendını olçmelı ve en onemlısı kelımelerını secmelı bence bu konuda herkes aynı hassasıyetı gostermelı

14. 20 Kasım 2008
  15. waterlily

waterlily evli,mutlu,çocuklu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne asmaya ne de kesmeye gerek var...:nazar:
    söz konusu ailem olunca öyle bir laf söylerim ki sıpasını attırırım şakkıdı
    ben onun ailesine nasıl saygıda kusur etmiyorsam o da benim aileme gösterecek o saygıyı
    derdini bana söyleyecek aileme değil
    ya da tak sepeti koluna herkes kendi yoluna....

16. 20 Kasım 2008
  17. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    badem gözlüm haklıysa bişi demem haklı adam
    ama haksızsa 'küsmüş' derim
    o da beni nazlar

18. 20 Kasım 2008
  19. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    o kim ki aileme laf söylycek onun haddi değil böyle birşey söylemesi herşeyden önce aileme saygı duymalı benim içinde biter ilişki