Haddini bildirmek istiyorum artık!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve elsa83 tarafından 7 Ocak 2013 başlatılmıştır.

7 Ocak 2013
    Konu Sahibi : elsa83
  1. elsa83

elsa83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    4 yıllık erkek arkadaşımdı. 2 hafta önce çok basit birşeyden tartıştık ve bana yakamdan düş hayatımdan çık birdaha benim geçtiğim yoldan bile geçme, zaten bunları sana son günlerde söylememek için kendimi tutuyodum gibi agır sözler söyledi. Bende iyi tamam dedim kapattım ve birdaha hiç konuşmadık, tam 2 hafta oldu.Halbuki o kavgadan 1 gün önce buluşmuştuk daha ve gayet normaldi, konuştuk güldük, hiç ayrılmak istiyor gibi değildi. Eskidende kavga ettiğimiz zaman agır laflar söyleme , çirkefleşme gibi bir huyu vardı ama birkaç gün sonra pişman olup barışmaya çalışırdı, şimdi 2 hafta olsu tık yok. Zaten ararsa haddini bildiricem, barışmayı düşünmüyorum. Ben artık beni sevmediğini düşünüyorum. Sizce de barışmamalıyım dimi ? ona karşı eger mesaj atarsa ararasa nasıl bir tutum izlemeliyim? ne demeliyim

2. 7 Ocak 2013
  3. 4344

4344 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrılmışsınız zaten.bence arar msj falan atarsa hiç muhattap olma bence.hele brışmayı hiç düşünme bile bence.sen kendi yoluna bak canım.

4. 7 Ocak 2013
  5. hayat7681

hayat7681 3 prensim benimle Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sizce barışmamalıyım dimi diye sormanızı bile yanlış buldum:KK19:
    tabikide barışmayın,
    haddini ozaman bildirecektin canım biraz geç olmuş unutmaya çalış..

6. 7 Ocak 2013
  7. 4344

4344 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ararsa açma bile.msjlarına cevap yazma.unutma birine verilecek en büyük ceza onu umursamamaktır.

8. 7 Ocak 2013
  9. benkahpekader

benkahpekader Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    terbıyesızlık etmıs ınsan 4 yılın hatrına sevmese bıle bu sozlerı soylemezdı. sıze sevgısı bıttıgı gıbı saygısıda bıtmıs ne yazıkkı.. canı sıkılıp sızınle vakıt gecırmek ıcın arayabılır kesınlıkle donus yapmayın , ılgılenmeyın ve unutmaya calısın ..

10. 7 Ocak 2013
  11. hip

hip Uptown Girl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de hiç cevap bile vermeyin muhattap olmayın bu saatten sonra sinirle söylemiş olsa o sözleri siniri geçince pişman olur arardı zaten bundan sonra ararsa ancak yalnız kaldığından arar boşverin 4 yıl az değil ama bir ömrü harcamaktan yeğdir

12. 7 Ocak 2013
  13. BenKader

BenKader Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de barışmamalısınız, barışsanız bile yine aynı sonuç olacaktır
    En iyisi hiç bir şekilde muhatap olmamak artık..

14. 7 Ocak 2013
  15. danceofdeath

danceofdeath Özgürlük! Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    63
    Sakın arama msj atma.. Haddini bildirmen için önce onun sana karşı bir adım atması gerekiyor..O zaman içindeki bütün öfkeyi kusar,aynı şekilde defol dersin.... :KK53: :KK53:

En güzeli sen kendi hayatına bak,onu düşünme..Çünkü düşünmediğin zaman daha çabuk dönerler..İlginçtir ama çoğunlukla böyle oluyor.. :KK14:

16. 7 Ocak 2013
  17. elsa83

elsa83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürrler kızlar hepinize cevaplar için. zaten bende eger olurda mesaj atarsa ki bence mutlaka birgün atacak, o zaman aynı şeyleri ona yazıp daha sonra birdaha hiç cevap vermemeyi düşünüyorum

18. 7 Ocak 2013
  19. Larina

Larina CarpediEm Daha NE DİYEM:) Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    4 senelik bi ilişki çok uzun..ya evlilikle sonuçlanması lazım yada tamamen bitmesi..
    haa illa devam etcem diyorsan da aranızdaki hakaretlerin sayısı gün geçtikçe artarak devam eder.