Hadi anneler umudumuz olun

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve umut_sevgim tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

18 Haziran 2008
    Konu Sahibi : umut_sevgim
  1. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Slm GÜZEL ANNELERRR......
    Ben 3 bebgmı dusukler sonucu kaybettım ıcım bır bebek hasretıyle yanıp tutusuyo bazen aglıyorum sonra hayat devam edıyo umutunu yıtırme dıyorum derken hayat gelıp gecıyo bebıslerını kaybedenler veya bebıslerıne yıllar sonra kavusup mutlulugu yakalayanlar lutfen hıkayenızı bızımle paylasın sızın UMUTLARINIZ bızım UMUTLARIMIZ olsun daha sıkı baglanalım hayata sonmumuz sızın gıbı mutlu olsun.... MEVLAM ISTEYEN HERKESE HAYIRLI SAGLIKLI BEBEKLER NASIP ETSIN:sm_cool::içelim::teytey::sm_cool::hooray::teytey::enbuyukkk:

2. 18 Haziran 2008
  3. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle amin canımmm.inşallah bebişlerimize en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bir şekikde kavuşmak nasipp..olurrrr.....bende 21 aydır istiyorum hiç bir sorun yok ama olmuyor işte...kısmet diyorum...sabırla bekliyorum...zamanı var demek ki diyorumm....allah vereceği zamanı bilir...benim için hayırlı olan bu demekki deyip her ay kendimi böyle teselli ediyorumm..ama senin durum daha farklı sonuçta ben gelmeyen bişeyi bekliyorum...ama sen olan bişeyi kaybediyorsun maleseff ama allah büyük canımm...sabır....inşallah sende 4 bebeğine en kısa zamanda sağlıklı bi şekilde kavuşursun

4. 19 Haziran 2008
  5. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    kımsede yasanan mucıze yok heralde once ben baslatayım ozamn bızım komsumuz 16 senedır bebıs ıstıyodu ama omadı son tup denemseınde ıkızlerı oldu darısı ısteyenlereeeeee......

6. 21 Haziran 2008
  7. busanise

busanise siparişle örgü örüyorum:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar konu bebek olunca çok duygulanıyorum ben bir anneyim ve yüce rabime dualar ediyorumki bu duyguyu tüm kardeşlerime tattırsın diye dogum yaparken edilen dua kabul olur diye duymuştum bende doğum anında tüm benliğimle allahıma herkese nasip etsin diye dua ettim inşallah dileyen herkesin olur.çok duygulandım yine yaaa ayrıca benim halamın 16 sene çocuğu olmadı evlatlık aldı daha sonra doktorlar rahminin işinin bittiğini söyleyip rahmini almaya karar verdiler ben tam o zaman doğum yapmıştım halamın benim bebeğimi görmeye geldiğinde döktüğü gözyaşları hala aklımda sonuçta kurban olduğum doktorların umut kestiği rahmine hayat verdi ve halam hamile kaldı şimdi evlatlık aldığı çocukla birlikte 3 tane çocuğu var darısı tüm dileyenlerim başına bunuda paylaşmak istedim canlar.hepinizi öpüyorum

8. 21 Haziran 2008
  9. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    benim arkadaşında 12 yıldan sonra çok cici bir kızı oldu rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın...

10. 21 Haziran 2008
  11. leo2621

leo2621 Bende 'ANNE' yim artık!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benm annemin ilk çocuğu düşmüş 6 sene sonra abim sonrada ben olmuşum

Artı amcamın karısıda 9 seneden sonra çocuk sahibi oldu diicem o ki umudunuzu kaybetmeyin

Allah bütün bayanlara nasip etsin inşallah :)))