Hadi arkadaşlar gidebildiğimiz kadar geriye gidelim. Hayatınıza dair hatırladığınız..

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve bebiskom tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : bebiskom
  1. bebiskom

bebiskom ναяℓığıη öу&#8467 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    hadi arkadaslar gidebildigimiz kadar geriye gidelim. Hayatiniza dair hatirladiginiz en eski an nedir???
    arkadaşlaaar merak ettim en eskiyee kkiim gidebilecek acaba:))))bilmiyorumkismile

2. 13 Ocak 2010
  3. bebiskom

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    dedemlerin bahçeli evinde kuzenimle çatıya taş atma yarışı yaparken taşın cama gelmesi ve suçu kuzenime atışım ohaoldumsmile
    hala vicdan azabı çekmekteyim..

4. 13 Ocak 2010
  5. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    8aylıktım annem kapıyı açık bırakmış b,irinci katta oturuyomuşuz emekliye emkliye karşıdaki karakoldaki polislerin kucagına atlamışım önümü yıgınla çikolataya bogmuşlar annem merakla karakola gelmiş haber vermeye annemi görmüşüm aglamışlım polis hayranlıgım varmış megersem hep kaçarmışımkaydirigubbakcemile3

6. 13 Ocak 2010
  7. bebiskom

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148

kaydirigubbakcemile3gidilcek yeri de biliyormussun kiz

8. 13 Ocak 2010
  9. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    valalhi polis hayranlıgım halada var kaydirigubbakcemile3:jeyyar:

10. 13 Ocak 2010
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    5 yasındaydım tatildeydik benden buyuk iki ablam vardı biri 14 biri 10 yasında annemler buyuk ablama gece dısarı cıkacaklarını soylemisler beni uyuttuktan sonra tabi..bende gece kalktım annem yok balkona cıktım aglamay basladım karsı tarafda bi karı koca gormus otel sahibine haber vermis adamda iceri girmis kaydirigubbakcemile3 almıs beni orasını hatırlamıyorum tam kaydirigubbakcemile3 sonra dondurma falan vermisti annemler gelene kadar beklemis sonra anlatmıs durumu..kacırabilirdide beni olabilirdi yane anne babada hata iste ne bırakıp gidersin kaydirigubbakcemile3

12. 14 Ocak 2010
  13. bebiskom

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bide... ilkokul 1 galiba ne akılsa arkadaşlarımla apartmanının merdivenlerinde sek sek oynuyoruz sonra ben yüz üstü düşerken dilimi ıssırdım ve dilim ikiye bölündüeyvahedigeldismile o anımı hiç unutamam eğer tam kopsaydı dilsizdim çünkü normalde dil tekrarr yerine dikilmezmiş...ondan beri dilimi her ıssırdığımda canım daha çok acır o anı tekrar yaşarım çünkü

14. 14 Ocak 2010
  15. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    6 yaşındayken annemin ısrarla yapma dediği şeyleriyapmaya bayılırdım halada öyleyim ya neyse.annem le gece bir yerden geliyorduk annem bana laf geçiremiyor ya kızım kaldırımın kenarından yürümee diyorr ben bananeee diyorum ve sonra o incecik kaldırımdan yürürken düşüyorum bayır aşşagıya en az 5 mt yuvalanıyorum.tabi gecenin sonu hastanede bitti.yumruk kadar şiş bir alın, en az 1 ltre kan akmış bir burun,ağlamaktan kızarmış gözlerrrr...:)))

16. 15 Ocak 2010
  17. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben en eski 4 yaşı hatırlıyorum sokakta arkadaşımla oynardık çişimiz gelince de yukarı çıkmaya üşenir 1.kattaki komşunun kapısının önüne eder kaçardık..sırnaşık şey sonra da benim annem çalıştığı için arkadaşımız annesi çişimizi temizlerdi...hepimiz aynı apartmandaydık..hala en iyi dostumdur arkadaşım...

18. 15 Ocak 2010
  19. bende 5 aylıkken amcamla evimizin bahçesinde fotograf çekilirken,teyzemin gelip beni amcamın kucağından alıp onu azarladığını hatırlıorm..teyzemin üstünde pembe lacoste ve kot etek vardı onu bile hatırlıorm :)